[Ulepszenie] KATAPULTY-ANKIETA

Chciałbyś zmiany w grze, dajacej możliwość wyboru ataku katapultami z gradem lub bez gradu?

  • Nie chcę zmian, obecne ataki katapultami z gradem mi odpowiadają.

    Głosy: 2 3,1%
  • Chcę aby był wybór, czyli możliwośc ataku z gradem lub bez gradu.

    Głosy: 53 81,5%
  • Chciałabym aby atak z gradem w ogóle nie istniał.

    Głosy: 10 15,4%

  • W sumie głosujących
    65
Propunuje wprowadzenie w aktualizjacji gry wybór ataku katapultami z gradem, lub ataku samymi katapultami. NIe zawsze atakując miasto chcemy je gruzować, a nie ma możliwosci wyboru i chcąc lecieć atakiem z samymi katapultami za każdym razem trzeba anulować grad co powoduje utratę punktów kultury. Mając wybór każdy mógłby wybrać tak jak wybiera się przebicie, atak z katapultami z gradem, lub atak katapultami bez gradu. Proszę o dyskusję i głosowanie w ankiecie, aby administratortzy się zajęli tą propozycją.

Prosiłabym aby też ktoś kompetentny z administratorów odpowiedział nam, dał zwyczajnie znać jak ustosunkowują sie do naszych próśb. Bo temat jest aktualny od bardzo dawna, była zdaje się w 2011 roku taka ankieta i ... nic nie drgneło. Byłoby fajnie, gdyby gracze większością głosów mogli mieć wpływ na zmiany kosmetyczne w grze.
Dziękuję :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Jestem za wyborem, bo raczej nie zostanie zlikwidowana ta opcja.
 

DeletedUser29058

Guest
Jak najbardziej jestem za usunięciem z Grepolis badania ostrzału gradem... ...ale cóż pewnie tego nie zrobią, więc zagłosuje na wybór opcji ataku katapult z gradem lub bez
 

DeletedUser19888

Guest
dla mnie grad , to chory pomysł - dobre dla tych co kupują surki za złoto / czyli dla " złotników "
 

DeletedUser4387

Guest
Ogólnie to nie korzystam z takich lamerskich badań. Więc "wisi" mi to trochę.
smiley_emoticons_nicken.gif

Ale gracze powinni mieć prawo wyboru.
 
Do góry