[Ulepszenie] Katapulty + Grad

Czy jesteś za wprowadzeniem takiego rozwiązania (wybór ataku katapultami z gradem lub bez) ?


  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.
Po zbadaniu gradu powinna być możliwość wyboru czy atak który chcemy przeprowadzić
i w którym uczestniczą katapulty wysyłany jest z załączonym gradem czy też bez niego.

Dla przykładu badanie "przebicie" ma taką opcję w momencie wysłania ataku i można wybrać zwykły atak lub atak z przebiciem .

Uważam że taka funkcjonalność byłaby przydatna ,
ponieważ nie zawsze chcemy niszczyć atakowane miasto ,
a wyłącznie zbić murek lub zgrabić więcej surowców.

Co wy na to ?
 

DeletedUser22102

Guest
Je jestem na obojętnie, bo moim zdaniem grad powinien zostać zlikwidowany, badanie to służy tylko słabym graczom frustratom, którzy po dupie na froncie dostają i samemu nie są w stanie nic przejąć.
 

DeletedUser19009

Guest
dlaczego :p

burzeniem można nieźle obrońce wnerwić :D wiec jak sie tylko wioche czyści a nie ma się slota nawet to przyjemne dla agresora :cool:

co do propozycji jestem za :)
 

DeletedUser

Guest
Je jestem na obojętnie, bo moim zdaniem grad powinien zostać zlikwidowany, badanie to służy tylko słabym graczom frustratom, którzy po dupie na froncie dostają i samemu nie są w stanie nic przejąć.

Ta gra opiera się na braku logiki, ale akurat w tym przypadku jest ona zachowana. To normalne, że katapulty niszczą miasta. A propozycja moim zdaniem jest bardzo trafiona - można "celowniki" ustawić na mur bądź na mur i miasto - niech zależy od nas jaką strategię obierzemy. Ponadto jest to dobra opcja na opuszczone miasta - gdy świat się starzeje - nie przejemy ich - można więc zburzyć i to też jest realne, choć przekładając to na "real" - irracjonalne, ale ma to powiązanie z również nietrafionym pojęciem "kultury" w tej grze, która blokuje nam zajęcie kolejnych osad - tak - że musimy się ich "pozbyć".
 
Status
Zamknięty.
Do góry