[Ulepszenie] Katapulty

Co sądzisz o propozycji?

  • Za

    Głosy: 57 91,9%
  • Przeciw

    Głosy: 3 4,8%
  • Obojętne

    Głosy: 2 3,2%

  • W sumie głosujących
    62
Witam (nie wiem moze juz byl taki temat nie chce mi sie forum wertowac tak naprawde)

Moja propozycja :

zeby po zbadaniu

'kamienny grad' mozna bylo wybrac opcje tak jak w przypadku przebicia jest

wiecej chyba nie trzeba objasniac i sie rozpisywac na ten temat

jak bylo to prosze o usuniecie i sorki za spam
co zlego 'tak to ja'
smiley_emoticons_kolobok.gif


smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser19475

Guest
Odp: Katapulty

jak najbardziej zaa
przy kilku atakach, albo jak nie wiadomo czy ktos bedzie bronil, mozna sobie zjechac dotkliwie upatrzone miasto;(
przy 100 wiochach tez moze byc ciezko spamietac gdzie badanie jest a gdzie niee
 
Odp: Katapulty

teraz juz sie chyba nie da zreszta po co ankieta jak by to jakis utrudnienie wprowadzalo do gry to rozumiem

jezeli potrzeba ankiety to prosze zeby ktos z modkow byl tak laskawy i dodal do tematu ankiete
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Katapulty

Z tego co wiem, to można dodać:)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Katapulty

Jestem za. To ulepszenie chyba dosyć irytuje.
100 ataków i po mieście :D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Katapulty

jeszcze nie grałem na tych nowych opcjach - to takiego czegoś nie dali tam?

głos na Tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Katapulty

Głos na tak ale i tak wydaje mi się to badanie beznadziejne. Grałem i wcale takie nadzwyczajne i potrzebne nie jest.
smiley_emoticons_irre.gif
 
Odp: Katapulty

Badanie dobre jak wróg zrobi bunkier i wtedy takie miasto można zburzyć , łącznie z murkiem :) wtedy robienie bunkrów traci sens , nie powinno być tej opcji , choć patrząc na to bardziej realistycznie to dziwne by katapulty tylko uderzały w murek :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Katapulty

Nie rozumiem o co Tobie chodzi? Co ma wspólnego bunkier z miastem i katapultami? Dlaczego wtedy robienie bunkrów straci sens? Straci na tym najbardziej przejmujący, bo po synchro z kilkudziesięciu offów z dużą ilością katapult może praktycznie wkroczyć do miasta o kilka tysięcy punktów mniejszego. Zaczynasz podbój miasta 11k, a po przejęciu miasto ma 8k...

Jak dla mnie powinno być to opcjonalne. W normalnych atakach nie szkodzi zburzyć przeciwnikowi kilka budynków...ale przy większej ilości ataków takie badanie może mieć fatalne skutki...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Katapulty

Adrian chcesz by katasy miały przebicie?
Wiesz, że one już teraz niszczą co popadnie?
Chcesz dobić nas deffowców? :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Katapulty

Adrianowi chodziło o coś zupełnie innego, a mianowicie po zbadaniu kamiennego gradu, przy wysyłaniu ataku, mieć możliwość wysyłania wojsk z aktywnym tym badaniem, bądź nie. Tak jak to jest z przebiciem...aktywujesz je, bądź nie :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Katapulty

Aaaa to rozumiem. To jestem w 100 % za :)
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Katapulty

Kamienny grad jest całkowicie idiotycznym wymysłem, albo inaczej - niedopracowanym...
Moim zdaniem jeśli już to badanie ma zostać to żaden atak gdzie wszystkie katapulty giną nie powinien burzyć budynków, bo teraz to po prostu wysyła się na bunkier przypuśćmy 10 sztuk bez obstawy, szkody w wojskach obrońców nie robią a burzą losowy budynek.
Inna opcja to owszem burzą ale tylko te które zostają po ataku... wysyłasz dajmny na to 60 katapult, 43 pada czyli 17 niszczy losowy budynek o poziom i ma 70% szans na następny poziom...
W końcu 3 opcja - chyba najwłaściwsza to zlikwidowanie badania a zastąpiebie go czymś w rodzaju połączonych wojsk np. co dało by większe szanse na przebicie się przez zabunkrowane miasto a i realizm byłby jakiś...

Nie głosuję, bo propozycja jest delikatnie mówiąc... ten tego... bez sensu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Katapulty

Grad jest niedopracowany i trzeba to zmienić
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Katapulty

Jedna propozycja została już zaakceptowana. Jak dla mnie ta jest lepsza od tamtej, ale jakoś nie ma takiego przebicia...choć idealnie byłoby z tych dwóch propozycji zrobić jedną...albo całkowicie wycofać to badanie
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Katapulty

Jedna propozycja została już zaakceptowana. Jak dla mnie ta jest lepsza od tamtej, ale jakoś nie ma takiego przebicia...choć idealnie byłoby z tych dwóch propozycji zrobić jedną...albo całkowicie wycofać to badanie
smiley_emoticons_biggrin.gif
Ja to jestem za wycofaniem wszystkich bajerów jakie weszły w spadku po achillesie:D

Nie badac tego badziewia.
Musiałbyś się dogadać lludźmi w grze, bo na forum nikt na to nei pójdzie:)

Jestem na tak, badanie głupie, choć nie powiem, że go nie używam jeśli przeciwnik mi miasto rozwala, ale dobrze by było wybrać mneisze zło - wprowadzić dla graczy możliwość wyboru czy chce sie go użyć w danym ataku, czy nie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Katapulty

Ja to jestem za wycofaniem wszystkich bajerów jakie weszły w spadku po achillesie:D

I to jest jakieś rozwiązanie...choć nie powiem, że wprowadzenie Artemidy jest złym rozwiązaniem, ale można jej postać dopracować jeszcze.
 
Do góry