[Nowość] Katapulty

Czy jesteś za wprowadzeniem tej nowości?

• Tak

• Nie

• Obojętne

• Tak, ale lekko zmodyfikowane

Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Witam!
Ostatnio grywam troszkę w plemiona i podobają mi się tam niektóre funkcje. Jedną z nich jest wybieranie w czasie ataku celu uderzenia kul katapulty. Mam propozycje, aby w Grepolis po zbadaniu "kamienny grad" w czasie ataku można było wybrać w jaki cel oprócz muru mają celować.

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! Wywalić ten kamienny grad raz na zawsze (albo dać możliwość wyboru użycia go jak to mamy w wypadku przebicia), a nie bawić się w jego ulepszanie :D

EDIT:
No i te katapulty to raczej waliły gdzie popadnie, a nie w wybrane cele...

Jakby każdy chciał burzyć wioski przeciwnika, to wszystkie miałyby ok. 1k eko, bez sensu. Nie wiem czym później mielibyśmy walczyć, a z pewnością graczom odechciałoby się gry, bo ktoś ma zapotrzebowanie na umilenie sobie rozgrywki burzeniem.

W sumie mam taki pomysł ale i prośbę, czy można by było w jednej z aktualizacji wprowadzić taka opcję jak jest z podburzaniem ... aby mozna było lecieć z atakiem z katapultami właczajac lub wyłaczając opcję gradu. Badanie gradu jest fajne, ale nie ma możliwości wyłaczenia tego, a nie zawsze chcę sie niszczyć miasta gradem ... gdyby była taka opcja, ten kto chciłby burzyć miasto mógłby to robić, a ten kto uważa, że burzenie nie ma sensu poprostu nie właczał by takiej opcji ...
Dziękuję za rozważenie mojej propozycji :)

MOże czas zacząć działać aby cos w tej kwestii drgnęło :)
Bo takie kruszenie ludziom miast czasami (bez wyjścia) jest bez sensu i wielu graczom sie nie podoba. To nie ograniczyło by w żaden sposób możliwości latania z grdem tym graczom, którzy lubia siać takie zniszczenia.

Proszę zlikwidować grad, albo chociaż dać możliwość wyboru między atakiem z gradem, a atakiem bez gradu

Witam wszystkich, zadzwiajace jest to, ze wiekszosc z ankietowanych sprzeciwia sie wprowadzeniu tej jakze szalenie uzytecznej zmiany.
Przeciez nie chodzi o usuniecie gradu a o samo dodanie wyboru czy chcemy burzyc miasto czy tylko sam mur....zaloze sie ze nie jedna osoba chciala podbic miasto ale przez to ze w najblizszym swoim miescie miala zbadany grad leciala z oddalonej lokacji po to aby nie zbic o 2-3 poziomy np. gospody...Taka zmiana bedzie szczegolnie wazna dla osob grajacych na wolnych swiatach gdzie budowa ostatnich poziomow czego kolwiek zajmuje wiecznosc...

chodzi o dodanie wyboru czy chcemy burzyc miasto czy tylko sam mur.
A ja proponuję jeszcze raz przeczytać propozycję!

Jak przeczytasz dokładnie, ze zrozumieniem, to tam chodzi o coś zupełnie innego.

po zbadaniu "kamienny grad" w czasie ataku można było wybrać w jaki cel oprócz muru mają celować.
Czyli jak widzisz, kolega chce, żeby podczas ataku można było sobie wybierać w co chcesz walić! Czyli, żeby burzyć mur + wybrany cel...

A ja proponuję jeszcze raz przeczytać propozycję!

Jak przeczytasz dokładnie, ze zrozumieniem, to tam chodzi o coś zupełnie innego.

Czyli jak widzisz, kolega chce, żeby podczas ataku można było sobie wybierać w co chcesz walić! Czyli, żeby burzyć mur + wybrany cel...
Fakt .. też widzę że nie doczytałem a raczej nie zrozumiałem do końca bo temat się przewija co jakiś czas ...
Aktualnie jest nawet temat Ankieta Katapulty dotycząca możliwości właśnie wyłączenia/załączenia gradu ..

Który to temat powiela zaakceptowaną prawie dwa lata temu propozycję. Dyskusja na ten temat przecież pojawiła się od samego początku, po wprowadzeniu tego badania.