[Nowość] Katapulty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29531
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tej nowości?

  • Tak

  • Nie

  • Obojętne

  • Tak, ale lekko zmodyfikowane


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser29531

Guest
Witam!
Ostatnio grywam troszkę w plemiona i podobają mi się tam niektóre funkcje. Jedną z nich jest wybieranie w czasie ataku celu uderzenia kul katapulty. Mam propozycje, aby w Grepolis po zbadaniu "kamienny grad" w czasie ataku można było wybrać w jaki cel oprócz muru mają celować.
 

DeletedUser19924

Guest
Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! Wywalić ten kamienny grad raz na zawsze (albo dać możliwość wyboru użycia go jak to mamy w wypadku przebicia), a nie bawić się w jego ulepszanie :D

EDIT:
No i te katapulty to raczej waliły gdzie popadnie, a nie w wybrane cele...
 

DeletedUser19924

Guest
Tej, ale ja nawet w Plemiona nie gram i mnie one nie obchodzą. To jest Grepo i tego się trzymajmy
smiley_emoticons_grepolove.gif
 
Jakby każdy chciał burzyć wioski przeciwnika, to wszystkie miałyby ok. 1k eko, bez sensu. Nie wiem czym później mielibyśmy walczyć, a z pewnością graczom odechciałoby się gry, bo ktoś ma zapotrzebowanie na umilenie sobie rozgrywki burzeniem.
smiley_emoticons_irre4.gif
 
W sumie mam taki pomysł ale i prośbę, czy można by było w jednej z aktualizacji wprowadzić taka opcję jak jest z podburzaniem ... aby mozna było lecieć z atakiem z katapultami właczajac lub wyłaczając opcję gradu. Badanie gradu jest fajne, ale nie ma możliwości wyłaczenia tego, a nie zawsze chcę sie niszczyć miasta gradem ... gdyby była taka opcja, ten kto chciłby burzyć miasto mógłby to robić, a ten kto uważa, że burzenie nie ma sensu poprostu nie właczał by takiej opcji ...
Dziękuję za rozważenie mojej propozycji :)
 
MOże czas zacząć działać aby cos w tej kwestii drgnęło :)
Bo takie kruszenie ludziom miast czasami (bez wyjścia) jest bez sensu i wielu graczom sie nie podoba. To nie ograniczyło by w żaden sposób możliwości latania z grdem tym graczom, którzy lubia siać takie zniszczenia.
 
Proszę zlikwidować grad, albo chociaż dać możliwość wyboru między atakiem z gradem, a atakiem bez gradu
 

DeletedUser27143

Guest
Witam wszystkich, zadzwiajace jest to, ze wiekszosc z ankietowanych sprzeciwia sie wprowadzeniu tej jakze szalenie uzytecznej zmiany.
Przeciez nie chodzi o usuniecie gradu a o samo dodanie wyboru czy chcemy burzyc miasto czy tylko sam mur....zaloze sie ze nie jedna osoba chciala podbic miasto ale przez to ze w najblizszym swoim miescie miala zbadany grad leciala z oddalonej lokacji po to aby nie zbic o 2-3 poziomy np. gospody...Taka zmiana bedzie szczegolnie wazna dla osob grajacych na wolnych swiatach gdzie budowa ostatnich poziomow czego kolwiek zajmuje wiecznosc...
 

DeletedUser19924

Guest
chodzi o dodanie wyboru czy chcemy burzyc miasto czy tylko sam mur.

A ja proponuję jeszcze raz przeczytać propozycję!
smiley_emoticons_wallbash.gif


Jak przeczytasz dokładnie, ze zrozumieniem, to tam chodzi o coś zupełnie innego.

po zbadaniu "kamienny grad" w czasie ataku można było wybrać w jaki cel oprócz muru mają celować.
Czyli jak widzisz, kolega chce, żeby podczas ataku można było sobie wybierać w co chcesz walić! Czyli, żeby burzyć mur + wybrany cel...
 

DeletedUser27444

Guest
A ja proponuję jeszcze raz przeczytać propozycję!
smiley_emoticons_wallbash.gif


Jak przeczytasz dokładnie, ze zrozumieniem, to tam chodzi o coś zupełnie innego.


Czyli jak widzisz, kolega chce, żeby podczas ataku można było sobie wybierać w co chcesz walić! Czyli, żeby burzyć mur + wybrany cel...
Fakt .. też widzę że nie doczytałem a raczej nie zrozumiałem do końca bo temat się przewija co jakiś czas ...
Aktualnie jest nawet temat Ankieta Katapulty dotycząca możliwości właśnie wyłączenia/załączenia gradu ..
 

DeletedUser19924

Guest
Który to temat powiela zaakceptowaną prawie dwa lata temu propozycję. Dyskusja na ten temat przecież pojawiła się od samego początku, po wprowadzeniu tego badania.
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry