kiedy bedzie oswiadczenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12047
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Pytam: czy decyzję, w sprawie skrócenia bana dla osób, które naruszyły regulamin (o tym, że było naruszenie sam napisałeś na forum, nie chcę po raz 10 pokazywać tematu i raportów) podjęło InnoGames, czy polski support?

I proszę o konkretną odpowiedź, bo po raz kolejny robicie z graczy idiotów.

Gdzie jest Shannqa, która od 3 dni wyjaśnia tę sytuację? Po co kazała mi przesłać raporty? Dla własnej uciechy?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

O konkretnych banach nie dyskutowaliśmy, nie dyskutujemy i nie będziemy dyskutować na forum.
 

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Są dwie możliwości: albo poziom IQ supportu odbiega od normy, albo mają graczy za niepełnosprawnych umysłowo.
Wiarygodnie kręcić też trzeba umieć, a Wam ta umiejętność jest kompletnie obca.

Zamiast przyznać się do błędu, zweryfikować decyzję i zachować resztki zaufania graczy kręcą jak mogą udając, że nikt nie wie o co chodzi :D

Panie Robin, czy masz problem ze zrozumieniem istoty problemu? Może wytłumaczyć?

Takie macie poczucie wszechmocy i bezkarności? Oby się to na Was nie zemściło, choć może czegoś byście się nauczyli. Na przykład tego, jak nie robić sobie z gęby cholewy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

O konkretnych banach nie dyskutowaliśmy, nie dyskutujemy i nie będziemy dyskutować na forum.

Rozumiem, zatem tutaj po raz kolejny zostaliśmy oszukani:

Cytat yakamoz, pytanie było proste, odpowiedź jednoznaczna.

Odp: Pytanie o zmianę w systemie kar
Jak już wspominaliśmy, niebawem zostanie zamieszczone na forum oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Bardzo proszę o odrobinę cierpliwości i nie dublowanie tematu.


http://http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?11218-Pytanie-o-zmian%C4%99-w-systemie-kar


Skoro Shannqa przyjęła nasze zgłoszenie, raporty, uzasadnienie to należy się nam odpowiedź. Nie przygotowaliśmy tego materiału na jej prośbę, po to aby powiększyć ilość rozpoznawanych przez nią spraw, tylko po to, aby uzyskać odpowiedź.

Odpowiedź może być udzielona poza otwartym forum, byle była konkretna.

Czy można liczyć na to, że chociaż jedna osoba dotrzyma słowa?

Oświadczenie w sprawie tego co jest dozwolone jest potrzebne Wam, a nie nam. Wam, żebyście w końcu wiedzieli co macie robić.
Nam jest potrzebne wyjaśnienie kolesiostwa panującego na tau.
 

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Dziwne, że po wczorajszej rozmowie z CM projektu FoE w końcu jakaś reakcja ze strony administracji jest... Szybko działacie:)

Jeśli wcześniej o tej sprawie wiedzieliście to czemu parę dni temu filmik był dopiero usunięty?

Możecie nie odpowiadać już. Nie wiem jak inni, ale ja kończę z grami od IG:)

Pozdrawiam i życzę abyście się przebudzili.
 

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Przygotowywanie odpowiedzi na materiały przesłane osobie, która jest zastępcą szefa supportu trwa. Już chyba czwartą dobę.

Sytuacja jest wnikliwie analizowana. Może poznamy chociaż przybliżony termin kiedy dojdziecie do jakiś wniosków?
 

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Przygotowywanie odpowiedzi na materiały przesłane osobie, która jest zastępcą szefa supportu trwa. Już chyba czwartą dobę.

Sytuacja jest wnikliwie analizowana. Może poznamy chociaż przybliżony termin kiedy dojdziecie do jakiś wniosków?


Z tego co wiem to umieszczenie filmiku jak i wpisu na Facebooka było prywatną sprawą...
 

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Z tego co wiem to umieszczenie filmiku jak i wpisu na Facebooka było prywatną sprawą...

My czekamy na odpowiedź w kompletnie innej sprawie. Współpracy administratora z niektórymi graczami na tau.
 

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Przeprosin nie skomentuję (jaki jest koń każdy widzi), ale prosimy o wywiązanie się z tego:


2. Dobrze, poszukam tej wypowiedzi.
3. Yetj jest w tym momencie na urlopie, gdy wróci przekażę mu, żeby wypowiedział się na ten temat.
4. Byłabym bardzo wdzięczna za link do tego posta.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Ostatnio pojawił się bardzo podobny przypadek, związany właśnie z tym przesunięciem ataków. Udało się go nam wystarczająco dobrze udokumentować i prześledzić (czego niestety nie udało się nam w poprzednich zdarzeniach tego typu), dzięki czemu mogliśmy go zgłosić do techników, w celu ostatecznej analizy i naprawy ewentualnego błędu.

Fakt na forum wspomniałem o sytuacji gdzie wina była po stronie gracza, gdyż takich przypadków było w ostatnim czasie kilka, przez co najwidoczniej mi się one pomyliły za co przepraszam.

Teraz pozostaje nam oczekiwać na to, co powiedzą technicy na tę sytuację.
 

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Rozumiem, czyli można napisać coś na forum bez sprawdzenia czego wypowiedź dotyczy.

Kiedy otrzymamy odpowiedź na materiały przesłane Shannqa?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Prosiłam o dowody żeby dokładnie zapoznać się z tą sprawą. Nie zajmowałam się wcześniej daną blokadą, dlatego chciałam przejrzeć wszystkie dane, zgłoszenia graczy oraz na jakiej podstawie podjęto taką, a nie inną decyzję.

Chciałabym przypomnieć, że zgodnie z paragrafem 7 regulaminu forum, zabronione są rozmowy na temat nakładanych kar. Wcześniejsza dyskusja w innym wątku na temat akcji przeprowadzanych przez graczy współdzielących łącze internetowe była czysto teoretyczna i miała na celu wskazanie graczom jakie konkretne działania są zabronione przez regulamin i mogą skutkować blokadą. Nie jesteśmy upoważnieni do przekazania podstaw do banów czy ich zdjęcia osobom trzecim.

Zainteresowanych odsyłam do regulaminu forum oraz postu Yakamoz na temat odwołań i skarg na pracę administracji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry