[Omawiane] Kiedy koniec projektu Grepolis?

DeletedUser19924

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Ironia pojęcie Tobie widocznie obce...szkoda.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Don ale i Jack i grepofans chyba zgodnie ironizują teraz?:)
@ Jack miło Ciebie zobaczyć chociaż na FO. Pozdrawiam serdecznie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

no wlasnie wkurzylem sie na maxa ;) nie mialem tej oferty a kupuje duzo zlota bo nie mam czasu zeby klikac po surke ;)
To ja nabijam 20 k z obrony w 2 dni na zwyklych wyostrzonych a tak to bym mial z 40 jak nie wiecej ;)
wrocilem po roku dla relaxu a tu wiekszy syf
ps zapraszam po szaraki na kos i idalium ;)
ide na ryby i grzyby ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

losowe jak współczynnik szczęścia w ataku - nie wierzę jak psom!

w grze mają panować zasady fair play - jest opcja premium i ma być do tej opcji równy dostęp

już raz tak było, że INNO pokradło graczom złoto z kont i potem się rakiem z decyzji wycofywało




ps. jakiś poliglota mógłby podrzucić soczystą wiązankę najordynarniejszych wyzwisk dostępnych w języku niemieckim - trzeba chyba wzmocnić siłę "negatywnych komentarzy"
smiley_emoticons_steinwerfen.gif


Myslalem ze jestem sam ktory wierzy w teorie spiskowe ;)
jest nas 2 ;)

losowe jak współczynnik szczęścia w ataku - nie wierzę jak psom!

Zapamietajcie co wam stary wyjadacz powie
szczescie nie jest losowe i nigdy nie bylo
system jest tak skorelowany zeby walka po obu stronach byla jak najbardziej wyrownana
wiecej woja pada kazdy chce jak najszybciej wojo
Wiecej zlota do szybszej odbudowy i heja ;)
 

DeletedUser27449

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Ja ofertę dostałem,ale gram tylko premke i nic więcej :v Z oferty nie skorzystałem bo myślałem,że to jakiś troll..Jednak nie był z tego co widzę..Lecz zdziwił mnie fakt,że nie każdy tą ofertę dostał,lekka kpina....No ale takie INNO nic się na to nieporadzi
smiley_emoticons_oh-no2.gif
Jednak mam nadzieję,że nigdy się to nie powtórzy....
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

no nie wiem, czy złotnicy będą grać. Ofertę z poczwórymi zmysłami otrzymali nie wszyscy złotnicy. Wyobraź sobie wkurzenie takiego poważnego złotnika, co złoci ostro, grac potrafi bardzo dobrze, walczy o topkę, i jego konkurent w dużej akcji ma te zmysły a on nie ma i nie może mieć. To jest jawne lekceważenie tych ludzi i zniechęcanie ich do gry w którą postanowili zainwestować dośc pokaźne sumy.

@ Shannqa nie będzie mi miło. Nie wiem jak kto, ale ja lubię być poważnie tratowana jak wydaję na coś kasę, a nie jak mały Kazio który może też będzie mógł kupić lizaka za miesiąc i wtedy wpadnie w zachwyt. Ale wcale nie wiadomo czy bedzie to lizak czy marchewka.

no wlasnie wkurzylem sie na maxa nie mialem tej oferty a kupuje duzo zlota bo nie mam czasu zeby klikac po surke
To ja nabijam 20 k z obrony w 2 dni na zwyklych wyostrzonych a tak to bym mial z 40 jak nie wiecej
wrocilem po roku dla relaxu a tu wiekszy syf
ps zapraszam po szaraki na kos i idalium
ide na ryby i grzyby
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

na świecie Edessa zmysłowej oferty już nie mam

kara za założenie tematu czy znikło całkiem?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Oferta po prostu się skończyła, nie tylko u ciebie ;)
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

zaburzyliście rywalizacje tym dziadostwem. ja nie mam oferty także skoro nie dbacie o dobro wszystkich graczy dogram do końca swoje i spadam z tego syfu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Na wielu światach jest wielkie zniesmaczenie :D
Dzięki tej super ofercie gracze masowo chcą już kończyć gre:D
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

zaburzyliście rywalizacje tym dziadostwem. ja nie mam oferty także skoro nie dbacie o dobro wszystkich graczy dogram do końca swoje i spadam z tego syfu
Witaj w klubie :D

Bulwersujące jest to, że Inno swoje błędy, a może bezczelne faworyzowanie grupy graczy, bo ciężko wyczuć jak jest naprawdę, zamiata pod dywan jak gdyby nigdy nic... Pomijając już bezsens istnienia tak potężnego bonusu, należy zwrócić uwagę na to, że gracze, którzy nie dostali "zmysłowej oferty" mimowolnie dają "fory" graczom, którzy z tej oferty skorzystali. Na granie z handicupem wielu z nich się wcale nie pisało... Ale o jakimś wyrównaniu czy rekompensatach oczywiście cicho. To jest jawna kpina.

@Hini
Również miło Cię choć tu widzieć, pozdrawiam serdeczniej ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Ironią trzeba umieć się jeszcze posługiwać...a nie wmawiać sobie, że się jej użyło. A może dopiero wpadło Ci do głowy po wpisie Hini...dobra z mojej strony EOT.
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

A szkoda nawet z tobą dyskutować,bo nie ma z kim
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

sensowna odpowiedź
smiley_emoticons_lol.gif


jak obstawiacie dzisiejsze mecze ? ja myślę ,ze same remisy będą
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

Jedyna właściwa...
A ja dzisiaj typuje zwycięstwa Walii oraz Anglii,choć z tą drugą będzie ciężko
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

jeszcze 2 sprawy co mnie wkurzaja
dlaczego zaraz po odpaleniu nowego swiata pojawia sie event i wywraca cala rozgrywke do gory nogami ?
na kazdym swiecie to samo
zauwazylem ze wraz z pojawieniem sie eventu wielu graczy konczy grac
mysle ze dobrym rozwiazaniem by bylo jakis okres karancji , pojawienia sie eventu od startu serwera , jakis okres czasu np 6 miesiecy ;)
a 2 sprawa uwazam ze dobrym rozwiazaniem by bylo uzywanie nagrody posilki mistyki , uzaleznione do wymaganych poziomow swiatyni
a nie ze koles z miastem 1,5 k lata po okolicy misykami
przeciez to bez sensu ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

jeszcze 2 sprawy co mnie wkurzaja
dlaczego zaraz po odpaleniu nowego swiata pojawia sie event i wywraca cala rozgrywke do gory nogami ?
na kazdym swiecie to samo
zauwazylem ze wraz z pojawieniem sie eventu wielu graczy konczy grac
mysle ze dobrym rozwiazaniem by bylo jakis okres karancji , pojawienia sie eventu od startu serwera , jakis okres czasu np 6 miesiecy ;)
a 2 sprawa uwazam ze dobrym rozwiazaniem by bylo uzywanie nagrody posilki mistyki , uzaleznione do wymaganych poziomow swiatyni
a nie ze koles z miastem 1,5 k lata po okolicy misykami
przeciez to bez sensu ;)

Sama też to widziałam, dlatego dla złotników to bardzo dobre położenie, żeby na samym starcie powywalać wszystkich, którzy nie mają zamiaru wkładać 3k-5k na eventy... bo jeśli tak dalej pójdzie, to faktycznie powstanie tylko Grepolis z opcjami, właduj 200 złotych na złoto w grze i trolluj wszystkich :( Albo chociaż na przykład w eventach dać jakieś inne nagrody, na przykład zwiększona produkcja łask, a nie same mityki...
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser27755

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

jeszcze 2 sprawy co mnie wkurzaja
dlaczego zaraz po odpaleniu nowego swiata pojawia sie event i wywraca cala rozgrywke do gory nogami ?
na kazdym swiecie to samo
zauwazylem ze wraz z pojawieniem sie eventu wielu graczy konczy grac
mysle ze dobrym rozwiazaniem by bylo jakis okres karancji , pojawienia sie eventu od startu serwera , jakis okres czasu np 6 miesiecy ;)
a 2 sprawa uwazam ze dobrym rozwiazaniem by bylo uzywanie nagrody posilki mistyki , uzaleznione do wymaganych poziomow swiatyni
a nie ze koles z miastem 1,5 k lata po okolicy misykami
przeciez to bez sensu ;)

Ty też masz szansę korzystać z ewentu. Ale można opóźnić 1 miesiąc i nie można przedłużać za złoto, co wy na takie rozwiązanie?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis?

Nie no, oczywiście, że z eventu może korzystać każdy...tylko niektórzy mogą sobie w nim pozwolić na więcej, przez co zostaje zaburzony porządek na świecie. Nie liczą się umiejętności, a wydane złoto.
 
Do góry