[Omawiane] Kiedy koniec projektu Grepolis?

DeletedUser

Guest
Mam ci pogratulować za to że się nauczyłeś czytać czy jak ?
Daj cytat gdzie bronie złotników. Gdzie są te twoje argumenty ?
bo ja widzę że dla ciebie granie z kimś kto złoci to znaczy że wszyscy złocą i są na usługach danej osoby
Niezłe argumenty, naprawdę. Powinieneś przepowiadać przyszłość skoro tak wszystko wiesz :)
Pogratuluje myślenia po raz kolejny, a co :)
 

DeletedUser18058

Guest
wneuutokae8i.png


ohd6tdsk5mxo.png


a jak nazwać takie coś? nie jest to bronienie złotników?
jak Ci się nie podoba to co się z tym dzieje to nie skomlaj, że tak już będzie a spróbuj coś z tym zrobić.
pisałem już, ze skoro support pozwala nam na krytykę na FO to może pozwoli nam na ankietę czy temat pod którym możemy się podpisać.
Ta gra ostatnimi czasy to żenada. Robią z nami co chcą, ludzie odchodzą i odchodzić będą ale... wybacz ja nie jestem tobą i nie napiszę ot tak sobie, że sie z tym godzę.
nie godzę się, będę tępił złotników o ile będę mógł grać. żałuję, że teraz nie mogę.
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli kiedykolwiek będzie ankieta o ograniczenie kupna prawie wszystkiego za złoto to możesz być pewien że zagłosuje na opcje za ograniczeniem.
 

DeletedUser23967

Guest
czuję niedosyt, kiedy będzie w pakiecie za 19,90zł do kupienia 10 miast po 10k? bo mnie jakieś oferty trafiają i czuję się jak w markecie a mam już obawy czy za jakiś czas mi ktoś nie zapuka do drzwi ze mamy jakże fajną i superową promocję i czy zechciałaby pani za jedyne...

03 września molestowano mnie tym
mtol0epno8yy.jpg


s4e3m12gtq8i.jpg



dzisiaj otwieram oko, odpalam kompa i mam to
smiley_emoticons_sadnew.gif



68bmzhgtglbo.jpg


161wii8filsu.jpg


h7kh91qg8akg.jpg


861nkdz7tjdb.jpg




czy można gdzieś odznaczyć ptaszkiem zgodę na wyrażanie brania udziału w promocjach, bonusach i innych tego typu zabawach psujących grę?
 

DeletedUser19924

Guest
A ja się nie powiem ostro wkurzyłem...kupiłem trochę złota na doradców i wyszło mi, że mam ich na dwa tygodnie. A tu jeszcze taniej dostaje ich na trzy tygodnie...i to dzień po kupnie złota. Szkoda słów...
 

DeletedUser23832

Guest
Takiej ofert jak Strzyga32 nie widziałem u siebie, może była ale nie zostałem poinformowany. Złota już nie kupuję bo jest tego bardzo dużo z handlu.

Ciekawi mnie też nazewnictwo :)))

''olbrzymi'' pakiet obrońcy i ''boski'' pakiet atakującego w takich cenach :)

Słowa te nabierają nowego znaczenia, gdyby je tak wprowadzić w takiej formie do życia realnego pewnie wiele związków nabrało by rumieńców :)))
 
Takiej ofert jak Strzyga32 nie widziałem u siebie, może była ale nie zostałem poinformowany. Złota już nie kupuję bo jest tego bardzo dużo z handlu.

Ciekawi mnie też nazewnictwo :)))

''olbrzymi'' pakiet obrońcy i ''boski'' pakiet atakującego w takich cenach :)

Słowa te nabierają nowego znaczenia, gdyby je tak wprowadzić w takiej formie do życia realnego pewnie wiele związków nabrało by rumieńców :)))


Potem jakieś nooby zakupią takie pakiety i czują się "bogami" gry ;)
 
olbrzymi pakiet obrońcy jest wyjątkowo olbrzymi , składa się z 240 jednostek lądowych i 2x 4 tygodnie obrony tyche , za jedyne 40 złotych , chyba się skuszę , z takim pakietem moge iść na front i nikt mnie nie pokona
 

DeletedUser

Guest
to i ja jako noname grający od miesiąca :). Troszku złota kupuje , bonusów nie kupuje, surki nie kupuje...a bogiem sie było...znaczy może będzie. :)

Powinni wprowadzić chociaż jeden serwer bez złota. Czy to sie opłaci? Na pewno tak, reklamy zostaną, a gracze także i tak jak w handlu....przychodzi kupiec chce kupić cegłę, cegła kosztuje 2 zł, w jednej hurtowni powiedzą nie moga sprzedać bo musi paletę kupić, w innej zapłać 2 zł, a w innej ..bierz pan za darmo. Pytanie, gdzie wróci klient? Odpowiedź znana wszystkim co w handlu robili. Tutaj jednak immo jest slepe i widać że mają we władzach dzieci bogaczy co myślą że pieniądze biorą się z bankomatu, a nie z głowy (lub z kradzieży jak to robiły państwa kolonialne)
Czy grepolis upadnie? raczej nie, bo nowi gracze wchodzą w grę z przeświadczeniem że tak musi być.

Wiecie dlaczego Mojżesz prowadzał swój lud po pustyni 40 lat? (chyba bo dokładnie nie pamietam), skoro z egiptu do izraela jest o rzut beretem?
Odpowiedź jest prosta...czekał aż wymrze pokolenie ludzi pamiętających "inny porządek"
 

DeletedUser

Guest
Parę lat temu na świat wyciekł silnik gry i mimo to na serwerze prywatnym było mało graczy, go oznacza że nie sama gra trzyma w niej graczy , ale jej otoczka min. to forum i różnorodność (złotnicy i inni)
 

DeletedUser18203

Guest
Bonusy są coraz slodsze i będą slodzic dalej.
Grepolis juz nie można nazwać gra.
 
Do góry