Knossos - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser77

Guest
We wtorek start nowego świata, jak podobają Wam się ustawienia, które po części mogliście sami wybrać?
Czy taka inicjatywa z naszej strony Wam się podoba? Czy macie jakieś pomysły na ulepszenie systemu ankiet o ustawieniach nowego świata?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Knossos - Party

Świat zapowiada sie super, ustawienia sa dobre, ale predkosc jednostek moglaby byc conajmniej 2, a do tego piekny bonus nocny... do 6:00 nie pospimy sobie XD Ankieta to byl bardzo dobry pomysl, fajnym pomyslem byloby zeby Team Grepolis zadał 5 wybranym forumowiczom pytanie jakie chcialby ustawienia nowego swiata i po uzyskaniu odpowiedzi zrobic ankiete ktore ustawienia sa najlepsze i z nimi stworzyc nowy swiat :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Knossos - Party

Ustawienia nie najgorsze. Prędkość jednostek mała, ale przynajmniej morale nie są aktywne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Knossos - Party

zobaczymy jak długo pograja ci ktorzy twierdza ze dobrze ze morali nie ma:) Powodzenia ja zostaje na Atenach :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Knossos - Party

Moim zdaniem ustawienia są dobre tylko prędkość jednostek mała, zagrałbym na takim świecie ale na razie nie mam zamiaru grać na nowych światach chcę się ograniczyć do jednego.
zobaczymy jak długo pograja ci ktorzy twierdza ze dobrze ze morali nie ma:) Powodzenia ja zostaje na Atenach :)
Zależy jak bardzo będą aktywni, jedni pograją krócej inni dłużej.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Knossos - Party

Ustawienia idealne niemal... prędkość świata 4 i było by dopiero ciekawie... czemu nie ma niczego ze starym systemem podboju i taką
prędkością? Czegoś jeszcze szybszego od pi... ={
 

DeletedUser

Guest
Odp: Knossos - Party

To bd się działo, oj zobaczycie za 5 dni w ochronie. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Knossos - Party

ciekawe kto z dobrych graczy wbija, bo ja szykuję się na top1 wojownika;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Knossos - Party

na koryncie byłem w sojuszu *KoZaCy* więc nie pamiętam szczerze:D a potem to już długa bajka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Knossos - Party

Dobra prędkość to i ja się pobawię :)
 
Do góry