Knossos - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15461

Guest
Odp: Knossos - Party

A to co teraz napisałeś to absolutna prawda :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Knossos - Party

Abstrahując od tematu

Wróbelki ćwierkają, że MDG się pojawiło ;)

Oryginał czy podróba ?

I co z Turkiem ?
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Knossos - Party

Oryginał oryginał... a turka spróbujemy jeszcze ściągnąć... jak się uda to dopiero ciekawie będzie =}
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Knossos - Party

Co za podróba MDG na tym świecie , Prawdziwe MDG z Turkiem jest na Koryncie :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Knossos - Party

Pożegnam się i przy okazji odświeżę temat =}

Żegnam wszystkich , kolegów z syriusza, wrogów z nieznanych i innych graczy z którymi miałem styczność.
Dziś postanowiłem ,że dłużej na tym świecie nie zabawię ,bo mój dostęp do neta waha się pomiędzy tragiczny a totalny brak. W sytuacji zorganizowanych ataków od nieznanych po raz pierwszy straciłem miasto :( (wcześniej wybroniłem chyba z 6 kolonów ,ale tym razem spotkanie rodzinne i cały dzień brak dostępu do neta) i to zmusiło mnie do rozważań.
Życzę udanej rozgrywki , będę co pewien czas wchodził na moją nową 175 pkt wiochę i obserwował ,co się dzieje.
Może w przyszłości sobie wbiję na jakiś świat , w przyszłym roku będę już w liceum
(mam nadzieję :rolleyes:) i będę miał trochę więcej czasu, to może nawet do ery cudów zostanę... W razie czego ,jakby ktoś chciał ze mną sobie na jakimś świecie pograć, niech pisze do mnie na juktasie (tam regularnie wchodzić będę ,bo mam swoje umowy :rolleyes: ),albo w moim temacie na forum, może znajdę coś czasu znajdę.
Pozdrawiam i jeszcze raz życzę powodzenia.
Jakub.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Knossos - Party

Pożegnam się i przy okazji odświeżę temat =}

Żegnam wszystkich , kolegów z syriusza, wrogów z nieznanych i innych graczy z którymi miałem styczność.
Dziś postanowiłem ,że dłużej na tym świecie nie zabawię ,bo mój dostęp do neta waha się pomiędzy tragiczny a totalny brak. W sytuacji zorganizowanych ataków od nieznanych po raz pierwszy straciłem miasto :( (wcześniej wybroniłem chyba z 6 kolonów ,ale tym razem spotkanie rodzinne i cały dzień brak dostępu do neta) i to zmusiło mnie do rozważań.
Życzę udanej rozgrywki , będę co pewien czas wchodził na moją nową 175 pkt wiochę i obserwował ,co się dzieje.
Może w przyszłości sobie wbiję na jakiś świat , w przyszłym roku będę już w liceum
(mam nadzieję :rolleyes:) i będę miał trochę więcej czasu, to może nawet do ery cudów zostanę... W razie czego ,jakby ktoś chciał ze mną sobie na jakimś świecie pograć, niech pisze do mnie na juktasie (tam regularnie wchodzić będę ,bo mam swoje umowy :rolleyes: ),albo w moim temacie na forum, może znajdę coś czasu znajdę.
Pozdrawiam i jeszcze raz życzę powodzenia.
Jakub.

Nie poddawaj się tak łatwo. Moim pierwszym straconym miastem była moja stolica i nigdy jej nie odzyskałem. Trzeba wziąć się w garść i rozpocząć odbudowę mocarstwa :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Knossos - Party

Zrobił restart szkoda ale nie dziwie się nie miał czasu na gre

- - - Automatycznie połączono posty - - -

urf.gif
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Knossos - Party

A szkoda :(
Może miał szanse podbić świat
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Knossos - Party

mam takie pytanko
co to za Tsunami na knossos gra ??
nie dość że bezczelnie skopiowali opis sojuszu to jeszcze się chwalą że na omedze też grają w Tsunami hahahahahahaha
jednego czy dwóch kojarzę ale to raczej farmy niż gracze

takie zachowanie według mnie powinno być karane przez support
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Knossos - Party

Na Omedze jest tsunami... możesz wkleić tu ten opis sojuszu?
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Knossos - Party

ENOMOTIA-TSUNAMI


Tsunami to niszczycielska fala, która nie powstaje bez powodu
Lecz gdy już powstanie pochłania wszystko wokół !!!


.....ZAŚ.....


Enomotia to zwarta jednostka, w której wszyscy wojownicy związani są nierozerwalną przysięgą wierności i honoru !!!



PEWNEGO DNIA TE DWIE POTĘŻNE SIŁY SPOTKAŁY SIĘ NA ŚWIECIE OMEGA I POŁĄCZYŁY W JEDEN SPÓJNY I ZABÓJCZY MECHANIZM !!!




REKRUTACJA


El Gipsio


Jeśli uważasz, że morze powinno należeć do Ciebie !!!
Jeśli chcesz władać na Omedze !!!
Jeśli potęga płynie w Twej krwi !!!


Rekrutację prowadzimy TYLKO I WYŁĄCZNIE spośród graczy AKADEMIA E-T !!!


CHCESZ DO NAS ??? WSTĄP WPIERW DO NASZEJ AKADEMII I POKAŻ CO JESTEŚ WART !!!




DYPLOMACJA


Książe Kheldar



Zanim napiszesz o Pakt to najpierw zajrzyj do słownika języka polskiego żebyś się nie kompromitował nadaremnie :)


to opis który jest na omedze teraz po fuzji z sojuszem enomotia
oryginalny ze starych światów był taki :

Sojusz Tsunami


Tsunami to niszczycielska fala, która nie powstaje bez powodu
Lecz gdy już powstanie pochłania wszystko wokół
I tak jak My niszczy wszystko co stanie jej na drodze !!!




REKRUTACJA

Jeśli uważasz, że morze powinno należeć do Ciebie !!!
Jeśli chcesz władać na 55 !!!
Jeśli potęga płynie w Twej krwi !!!

DOŁĄCZ DO NAS !!!!!!!!!!!!!



DYPLOMACJA


Zanim napiszesz o Pakt to najpierw zajrzyj do słownika języka polskiego żebyś się nie kompromitował nadaremnie :)


a to opis tej podróbki z knossos:

Tsunami to niszczycielska fala, która nie powstaje bez powodu. Lecz gdy już powstanie pochłania wszystko wokół. JEST JAK JEDEN SPÓJNY I ZABÓJCZY MECHANIZM !


Dyplomacja
El Gipsio.


Zanim napiszesz o Pakt zajrzyj do Słownika J.Polskiego.
Znajdziesz nas również na Świecie OMEGA


NIKT Z ORYGINALNEGO TSUNAMI NIE GRA NA KNOSSOS. ANIE Z OMEGI ANI TEŻ Z INNYCH STARSZYCH ŚWIATÓW. I NIKT NIE ZAŁOŻYŁ TAM TSUNAMI !!! ORYGINALNE TSUNAMI ISTNIEJE OBECNIE TYLKO NA ŚWIATACH: OMEGA I HIPERBOREA !!!
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Knossos - Party

Czyli widzę podkradzenie nazwy. Piękny Plagiat ;)
 
Do góry