[Ulepszenie] Kolejka budowy z senatem i innym budynkiem

Czy podoba Ci się taka propozycja?

  • Tak :)

    Głosy: 22 73,3%
  • Obojętnie :|

    Głosy: 2 6,7%
  • Nie :(

    Głosy: 6 20,0%

  • W sumie głosujących
    30

DeletedUser24138

Guest
Zauważyłem że kiedy mamy w kolejce senat, a potem dodamy jeszcze na przykład kopalnie srebra to ta kopalnia buduje się dłużej niż gdybyśmy poczekali do momentu kiedy senat skończy się budować i dopiero wtedy zlecili. Moim zdaniem powinno być że jak mamy w kolejce senat to już czas budowy jest skrócony od razu i możemy zlecać i budynki ze skróconym czasem.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Kolejka budowy z senatem i innym budynkiem

LOL :D jezeli dasz kolejke tak jak napisales czyli senat i kopalnie to i tak czekasz tyle czasu co bys czekal az sie senat zrobi i dopiero kliknal na budowe kopalni, nie rozumiem o co Ci chodzi kolego. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Kolejka budowy z senatem i innym budynkiem

Jesli sie nie myle to podobna propozycja juz byla, wtedy chodzilo o gospodarstwo i to, by np kiedy masz 0 ludzikow, wstawiasz do kokejki gospode, to by nie musisz czekac ze zleceniem jakiegos innego domku, tykko masz od razu taka mozliwosc

Jestem na tak, bo opcje bylyby obie przydatne:)
 
Odp: Kolejka budowy z senatem i innym budynkiem

LOL :D jezeli dasz kolejke tak jak napisales czyli senat i kopalnie to i tak czekasz tyle czasu co bys czekal az sie senat zrobi i dopiero kliknal na budowe kopalni, nie rozumiem o co Ci chodzi kolego. :)
koledze chyba chodzi o coś zupełnie innego, jeżeli zlecam senat a po nim bezpośrednio np. kopalnię srebra to czas jej budowy po wybudowaniu senatu jest taki sam jak przed a jeśli poczeka do końca budowy senatu to czas jej budowy będzie krótszy o kilka lub kilkanaście minut

głos na tak
 
Ostatnia edycja:
Odp: Kolejka budowy z senatem i innym budynkiem

Głos na tak, nawet nie zauważyłem że czas teraz nie jest skracany :)
 
Odp: Kolejka budowy z senatem i innym budynkiem

No tak sie kiedyś nad tym zastanawiałem czy ten czas sie zmienia jak senat sie wybuduje , ale nigdy nie sprawdzałem , głos zdecydowanie na TAK :)
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: Kolejka budowy z senatem i innym budynkiem

nigdy się nad tym nie zastanawiałem pewnie dlatego iż byłem pewien że z automatu czas budowy się automatycznie skraca
 

DeletedUser24138

Guest
Odp: Kolejka budowy z senatem i innym budynkiem

a tu jednak nie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolejka budowy z senatem i innym budynkiem

a ja jestem na nie

to gra strategiczna więc trzeba liczyś się z błędami

jeśli zlecicie budowe snatu a zaraz po tym np. koszary to budowlańcy już sobie obliczyli czas zanim to sobie wybudują i nie są w stanie go zmienić
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolejka budowy z senatem i innym budynkiem

Jestem na nie, bo to nielogiczne. Robotnicy muszą wybudować Senat a jak nie jest zrobiony to trudno. nie przyśpieszy Ci budowy.
Zleciłeś budowę kopalni wg starych zasad, używasz starych materiałów i powolnych. A nie budujesz Audi i w trakcie budowy zmieniasz na BMW. Nie pojedzie.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Kolejka budowy z senatem i innym budynkiem

Głos na tak. Senat sie zbuduje to już budynki powinny się przyśpieszyć :)
 
Do góry