[Nie można powtórzyć] kolejka budowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17659
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17659

Guest
nie wiem czy to błąd, czy tak jest w tej grze że gdy dodam w kolejce budowy np. świątynię poziom 7, a następnie chcę ją rozbudować do kolejnego poziomu(8)i umieszczę w kolejce budowy to nadal widzi poziom 7 i nie rozbudowuje do wyższego poziomu, ale surowce pobiera bezpowrotnie, powód ? Straciłem w ten sposób sporo surki

- - - Automatycznie połączono posty - - -

widzę że teraz jest normalnie tzn. jeśli posiadamy poziom 8 budowy w kolejce jest 9, to w senacie czeka 10 do rozbudowy, czyli wcześniej były z tym błędy, szkoda "surków"
 

DeletedUser

Guest
Odp: kolejka budowy

gdy ustalisz robudowę budynku o dwa poziomy wtedy:
widzisz aktualny poziom budynku w senacie,
powinieneś widzieć dwie ikony rozbudowy.
pod obrazkiem świątyni powinieneś widzieć button: rozbuduj do poziomu 9. jeśli tak jest poczekaj aż świątynia ci się rozbuduje, powinieneś mieć poziom 8 po skończeniu obydwóch etapów robudowy
 

DeletedUser17659

Guest
Odp: kolejka budowy

wczoraj miałem poziom 7 świątyni, dodałem do kolejki budowy poziom 8, a następnie kolejny( powinien być 9, a pokazywał też 8) pobrano surowce za budowę kolejnego poziomu 8 - reasumując chciałem rozbudować do 9, a miałem 8 po dwóch rozbudowach z poziomu 7, wcześniej też przy innych rozbudowach było podobnie, ale nie byłem na 100% pewny, dzisiaj po zgłoszeniu tematu widzę że jest normalnie aktualny poziom 8, 9 w kolejce budowy, w senacie do rozbudowy poziom 10.
 
Do góry