Kolejność ataku

  • Rozpoczynający wątek Plutonowy
  • Data rozpoczęcia

Dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 1 7,7%
  • Nie

    Głosy: 10 76,9%
  • Czy ja wiem...obojętnie mi to.

    Głosy: 2 15,4%

  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chciałbym zaproponować wprowadzenie kolejności umierania jednostek podczas bitem.
Jeśli mamy łucznika(dystansowa) i szermierza(wręcz) i zaatakował nas ktoś hoplitami(wręcz) to najpierw zginęli by szermierze a potem dopiero mogli by odnosić rany.Bo to chyba logiczne skoro łucznicy walczą na dystans to między nimi a wrogiem stoją goście bo walczą wręcz (obuchowe i tnące).
Przykład:
Atakujący:
Ilość:50 hoplitów
Straty:50 hoplitów
Obrońca:
Ilość 40 szermierzy ......50 łucznicy
Straty 40 szermierzy.....10 łucznicy

No a gdyby atakował ktoś te jednostki atakującymi na odległość?
W takim przypadku obrażenia od tych jednostek były by rozkładane na wszystkie jednostki jak do tej pory.
Gdyby były mieszane:
To atak jednostek walczących wręcz poszedłby w pierwszej kolejności na inne jednostki walczące wręcz, a dystansowych na wszystkie.

Myślę że to by wprowadziło troszkę więcej realistki.
 

DeletedUser

Guest
jest to zmiana na którą IG nie pozwoli (zmiana i tak skomplikowanego systemu walki) więc taką propozycję można sobie odpuścić:)

po raz n-ty przypominam, że jeśli chodzi o system walki to nie ma w nim znaczenia jak w realu walczą jednostki, bo wówczas najlepsi w obronie byliby łucznicy. obecnie napadając ponad 30 hopkami pokonujemy 533 kawalerzystów (w realu nie byłoby to możliwe). w tego typu grach (nie tylko w grepo) wlaczą liczby.
 

DeletedUser

Guest
to jest już żałosne! a może jesze zaproponujecie opcję premium o nazwie "stań się top 1"?? wtedy za jedyne 300 PLN będzie można być "top 1"!!! skończcie już z tymi beznadziejnymi pomysłami!
 

DeletedUser

Guest
Po co nam drugie ikariam i khanwars, to jest grepolis. Na ikariam jak takie coś zrobili przestałem grać, zdobywanie miast było wręcz nierealne.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Pomysł ten został zaczerpnięty z innej gry przez przeglądarkę. Nie ma możliwości jego wprowadzenia - powody techniczne. Wiązałoby się to z przerobieniem całego mechanizmu walki, co na tym etapie projektu nie jest możliwe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry