Kolejny atak hakerow?

• Rozpoczynający wątek -el-
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

-el-

Guest
Znowu nie moge zalogowac sie do gry.
Ci sie dzieje Panowie,tym razem to tez nie Wasza wina bo znowu mieliscie ataki hakerow?

Odp: Kolejny atak hakerow?

może to atak terrorystyczny niezadowolonych z wprowadzenia 2.0 na stare światy? ;)

Nic mi nie wiadomo o atakach hakerów, jednak serwery padły nie tylko w polskiej wersji językowej. Sysadmini pracują w tym momencie nad jak najszybszą naprawą. Przepraszamy za niedogodności.

Ja tam zauważyłem że z miesiąca na miesiąc Grepolis coraz bardziej zamula , na Alfie często wysyłam podwójne wiadomości a ataki muszę czasami zawracać bo w momencie wysłania też zamuliło i atak wyszedł 2 sekundy później :mad: niż powinien.Kiedyś nie było takich problemów...Pewnie zaraz ktoś napisze że to wina przeglądarki albo neta ale wydaje mi się że skoro ludzie z którymi gram mają podobne problemy to raczej jest mała szansa na zbiorową halucynację :eek:
Oczywiście tego posta zamieszczam jako info o problemie...
;)

Ovdern

Guest

Nic mi nie wiadomo o atakach hakerów, jednak serwery padły nie tylko w polskiej wersji językowej. Sysadmini pracują w tym momencie nad jak najszybszą naprawą. Przepraszamy za niedogodności.
Serwery stoją na słabych hostingach z tego wynika :eek:

Kowalskii

Guest

Jeżeli grepolis cienko wam chodzi spróbujcie odinstalować przeglądarkę wraz z wszystkimi ciasteczkami itp. miałem podobny problem gra chodziła mi z dnia na dzień coraz wolniej jak zainstalowałem na nowo foxa wszystko pięknie śmigało

Status
Zamknięty.