Kolejny atak hakerow?

  • Rozpoczynający wątek -el-
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Znowu nie moge zalogowac sie do gry.
Ci sie dzieje Panowie,tym razem to tez nie Wasza wina bo znowu mieliscie ataki hakerow?
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Kolejny atak hakerow?

może to atak terrorystyczny niezadowolonych z wprowadzenia 2.0 na stare światy? ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Kolejny atak hakerow?

Nic mi nie wiadomo o atakach hakerów, jednak serwery padły nie tylko w polskiej wersji językowej. Sysadmini pracują w tym momencie nad jak najszybszą naprawą. Przepraszamy za niedogodności.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Kolejny atak hakerow?

Ja tam zauważyłem że z miesiąca na miesiąc Grepolis coraz bardziej zamula , na Alfie często wysyłam podwójne wiadomości a ataki muszę czasami zawracać bo w momencie wysłania też zamuliło i atak wyszedł 2 sekundy później :mad: niż powinien.Kiedyś nie było takich problemów...Pewnie zaraz ktoś napisze że to wina przeglądarki albo neta ale wydaje mi się że skoro ludzie z którymi gram mają podobne problemy to raczej jest mała szansa na zbiorową halucynację :eek:
Oczywiście tego posta zamieszczam jako info o problemie...
;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolejny atak hakerow?

Nic mi nie wiadomo o atakach hakerów, jednak serwery padły nie tylko w polskiej wersji językowej. Sysadmini pracują w tym momencie nad jak najszybszą naprawą. Przepraszamy za niedogodności.

Serwery stoją na słabych hostingach z tego wynika :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolejny atak hakerow?

Jeżeli grepolis cienko wam chodzi spróbujcie odinstalować przeglądarkę wraz z wszystkimi ciasteczkami itp. miałem podobny problem gra chodziła mi z dnia na dzień coraz wolniej jak zainstalowałem na nowo foxa wszystko pięknie śmigało
 
Status
Zamknięty.
Do góry