Kolonizacja

  • Rozpoczynający wątek Papejek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
pewnie chodzi o to, że jak atakujesz by przejąć wiochę to obrońca mioże się bronić statkami i jednostkami lądowymi, i dzięki temu atakujący ma utrudnione zadanie a jednocześcnie musi zaopatyrzyć się w wojsko i lądowe jak i w wodne
 

DeletedUser

Guest
masz racje, to jest idiotyzm - moglbym tylko atakowac wojskami ladowymi i on takimi sie broni
 

DeletedUser

Guest
??

czyli jak powinien wygladac atak dokladnie.?
jedenstatek kolonizacyjny
np 20 statków transportowych z żołnierzami.
np 15 birem , 15 statków ogniowych powinno starczyc czy jescze cos?

przejmowanie trwa 24 h pozniej mozna dosylac wsparcie ?
 

DeletedUser

Guest
a jeżeli wysyłasz z np. 3 miast
1. wsad miotaczy
2. wsad ladowego offa
3. grupę kolonizacyjną
to staraj się aby wchodziły one prawie w tej samej secundzie bo jezeli nie zgrasz tego to obrońca może na parę sekund uciec wojem przed twoimi czyszczeniami i wrócić przed kolona ...
 

DeletedUser

Guest
mała szans że tak zrobi ale powinny być ataki jak najbliżej siebie te czyszczące
 

DeletedUser

Guest
dlaczego mała ,ja wysłałem kolona na wioskę pierwszego bo leciał 36h
potem z innej wioski miotki na 4s przed wejściem kolona -szły 15,45 a na koniec lotnictwo-manti na 7s przed kolonem ,na zbicie słabszego woja lądowego i zbicja kolona czyjegoś
 

DeletedUser1090

Guest
nie chce zakładać nowego tematu to spytam tutaj


a co z pktami kultury?
o co chodzi z nimi?

powiedzmy że przejąłem jedną wioskę, wy przejąc następna wystarczy kolejny st. kolonizacyjny ?(i wojsko oczywiście)
 

DeletedUser

Guest
nie.. musisz zdobyc kolejne pkty kultury aby moc zalozyc czy tez podbic kolejne miasto...
 

DeletedUser1090

Guest
bez1mienny ja do Ciebie będę miał romans niedługo wiec wyczekuj mojego odzewu;))

ale dzięki za odpowiedź
 

DeletedUser

Guest
podbój

to żeby podbić ,gościowi miasto,trzeba mieć też statki offowe??????????
 

DeletedUser

Guest
Jeśli gościu ma statki defowe to tak, jeśli nie ma to wystarczy 1-2 ogniowe, kolonizator i transportery z wojskiem. Musisz jednak pamiętać, że gościu może dostać wsparcie.
 

DeletedUser

Guest
sposoby zdobycia punktów kultury masz w agorze w zakładce kultura( metody to "Występy teatralne", "Igrzyska Olimpijskie", "Festyn miejski" i "Pochód triumfalny".).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry