DJMIRO 22. Maj 2026 #1 Dzień dobry mam dwa miasta chcę założyć kolejne lecz otrzymuję komunikat brak miejsc. Dlaczego jeśli są puste miejsca do załoąenia nowych miast?
Dzień dobry mam dwa miasta chcę założyć kolejne lecz otrzymuję komunikat brak miejsc. Dlaczego jeśli są puste miejsca do załoąenia nowych miast?
dorocia Zespół Grepolis 22. Maj 2026 #2 Proszę o kontakt w zgłoszeniu w grze, sprawdzę wówczas powody pojawiania się tego komunikatu.
DJMIRO 22. Maj 2026 #3 DJMIRO napisał: Dzień dobry mam dwa miasta chcę założyć kolejne lecz otrzymuję komunikat brak miejsc. Dlaczego jeśli są puste miejsca do załoąenia nowych miast? Kliknij aby rozwinąć... Nowy świat Mochlos gracz MIRO.
DJMIRO napisał: Dzień dobry mam dwa miasta chcę założyć kolejne lecz otrzymuję komunikat brak miejsc. Dlaczego jeśli są puste miejsca do załoąenia nowych miast? Kliknij aby rozwinąć... Nowy świat Mochlos gracz MIRO.