kolonizacja

  • Rozpoczynający wątek Rozpoczynający wątek DJMIRO
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Dzień dobry
mam dwa miasta chcę założyć kolejne lecz otrzymuję komunikat brak miejsc. Dlaczego jeśli są puste miejsca do załoąenia nowych miast?
 
Proszę o kontakt w zgłoszeniu w grze, sprawdzę wówczas powody pojawiania się tego komunikatu.
 
Status
Zamknięty.
Powrót
Do góry