Kolonizacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7672
  • Data rozpoczęcia

Kto jest na tak?

  • Tak.

    Głosy: 5 23,8%
  • Tak, ale z poprawkami.

    Głosy: 6 28,6%
  • Nie.

    Głosy: 4 19,0%
  • Obojętnie.

    Głosy: 6 28,6%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser7672

Guest
Witam, mam problem a zarazem propozycję. Jak wyślemy statek kolonizacyjny w wybrane miejsce na założenie miasta, nie wiadomo dokładnie, gdzie płynie. Więc proponuję, aby miejsca na założenie nowego miasta (te flagi), wyróżniały się, kiedy statek płynie w to miejsce. Po prostu wyróżnić cel na mapie, ułatwi to nawigację i tym podobne. I jak miasto zostaje założone, cel na mapie także powinien się różnić. Ogólnie chodzi o to, żeby było wiadomo, gdzie wyląduje, jeśli chcesz kilka miast na tej samej wyspie założyć..




Uploaded with ImageShack.us

Zrobiłem to przez program "Paint", ale każdy powinien wiedzieć o co mi chodzi.

Kto głosuje na nie, proszę podać powód.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Nie da się wysłać drugiego kolonizatora w to samo miejsce, bo zostaje ono zablokowane, stąd nie widzę potrzeby takiej zmiany.
 

DeletedUser

Guest
A może by tak to zrobić przy podbijaniu normalnych wiosek, gdy np. kolon gacza z mojego sojuszu osiądzie w wiosce to flaga na niej się zmienia by każdy wiedział ze wioska jest podbijana, nie było by problemów z rozbijaniem okupacji sojusznika
 

DeletedUser

Guest
A może by tak to zrobić przy podbijaniu normalnych wiosek, gdy np. kolon gacza z mojego sojuszu osiądzie w wiosce to flaga na niej się zmienia by każdy wiedział ze wioska jest podbijana, nie było by problemów z rozbijaniem okupacji sojusznika


Tą propozycje można by na poważnie rozważyć bo się zdarza przez że sojusz ci okupacje niechcący rozbije:( plemiona mają "Rezerwacje" to my możemy mieć kolor na mapie
 

DeletedUser

Guest
Tą propozycje można by na poważnie rozważyć bo się zdarza przez że sojusz ci okupacje niechcący rozbije:( plemiona mają "Rezerwacje" to my możemy mieć kolor na mapie

Tu właśnie mamy pewne utrudnienie- musimy mieć sojusz zgrany i dobrze poinformowany, a nie każdy sobie rzepkę skrobie :D
 

DeletedUser

Guest
Racja, ale jak mamy koalicje w skład której wchodzi około 400 członków, co wtedy???
 

DeletedUser

Guest
skończcie koalicję i rozpocznijcie wojnę, proste :D

Po to tą koalicje mamy, bo wojny prowadzimy:) prawda cygan???

ps.1:zapraszam na zakładkę gammy dla większych informacji kto, co i jak:)
ps.2:eek:dezwij się do mnie an priva, niech poznam ten twój nick:)
ps.3:cygan mamy takie coś czego nie dokończyłeś:)
 

DeletedUser7672

Guest
Chyba powoli temat zbacza z kursu. Dowiedziałem się tego, czego chciałem choć wprowadzenie czegoś takiego ułatwi sprawę.
 

DeletedUser

Guest
Albo może to być na każdym ataku morskim i lądowym,w morskich narysowany na mapie taki mały stateczek:p A w ladowych jakis mieczyk,żołnierzyk czy podobne i zaznaczone miejsce z kąd dane wojska wyruszyły,i do kąd idą.
A żeby było jeszcze łatwiej jak jest np dużo ataków to jeden stateczek na zielono i miejsce docelowe i rodzinne polis na zielono a reszta ataków w innych kolorach.

Dobry pomysł,fajnie jakby coś takiego było.Bardzo by pomogło.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Na dzień dzisiejszy, w miejscach, które podlegają kolonizacji widoczne są 'cienie' miast. Po wysłaniu akcji skolonizowania takiego miejsca cień znika. Widoczny pozostaje jedynie młoteczek sygnalizujący brak miasta w tym miejscu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry