[Ulepszenie] Kolorowanie graczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17657
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz ulepszenia Kolorowania graczy?

  • za

    Głosy: 11 91,7%
  • przeciw

    Głosy: 1 8,3%
  • obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    12

DeletedUser17657

Guest
Propozycja dotyczy wprowadzenia możliwości usunięcia z listy "Kolory" graczy, którzy skończyli grę w jakiś sposób, a cały czas znajdują się na liście, bez możliwości ich usunięcia. Jest to ulepszenie, które poprawi estetykę i zniweluje bałagan jaki może powstać przy oznaczaniu kolorami wielu graczy.

47.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17657

Guest
Odp: Kolorowanie graczy

W lewym górnym rogu jest przycisk Przypisane kolory dzięki któremu możesz kolorować graczy i sojusze. Można to robić z pozycji miasta, ale jeśli gracz usunie konto, albo ostatnie jego miasto zostanie podbite, nie znika z tej listy, a na ten moment nie można go również z niej usunąć.
 

tomaszek79

Zespół Grepolis
Odp: Kolorowanie graczy

jestem za bo faktycznie jest to trochę uciążliwe, skoro idzie przypisać kolor do gracza to po jego zniknięciu ze świata powinno to automatycznie znikać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kolorowanie graczy

Jestem też za, bo naprawdę są osoby, które już nie grają i jest np. wiele pokolorowanych, a z drugiej wiemy już, kto nie gra :eek:
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Kolorowanie graczy

Również jestem za, nie będzie to już takie uciążliwe , powinna być możliwość usunięcia
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja przeszła wstępną weryfikację i została przesłana do dalszego rozpatrzenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry