[Forum] Komentarze

  • Rozpoczynający wątek DarthSid
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za nową opcją kreatywnych komentarzy ?

  • Jestem za wprowadzeniem kreatywnych komentarzy.

    Głosy: 9 50,0%
  • Jestem przeciwko,to głupi pomysł.

    Głosy: 5 27,8%
  • A obojętnie ,czy będzie, czy też nie będzie tej opcji.

    Głosy: 4 22,2%

  • W sumie głosujących
    18

DeletedUser

Guest
Może nic specjalnego itd... ale do komentarzy użytkowników można dodać opację "Kreatywny komentarz" lub jak kto woli Zacny hehe :p

Myślę że "MOD" może nagradzać taką opcją,jeśli taki komentarz podpina się pod "Gwiazdkę".
CO do "Gwiazdki" tooo... po przez umieszczenie w tle danego komentarza takiej gwiazdki można by rozpoznać kreatywny komentarz.

Oczywiście,także również w profilach użytkowników trzeba by było dodać licznik kreatywnych komentarzy.

Wiadomo, są punkciki reputacji, ale kreatywne komentarze są widoczne dla wszystkich.Myslę że użytkowników by to zmotywowało do szerszych opinni na temat gry lub różnych sytuacji.A nie tylko fandzolą kto z kim baraszkuje :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Komentarze

To nie jest głupi pomysł :) Szczególnie to się przyda w pytaniach :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Komentarze

No pewnie że nie jest to głupi pomysł,tylko coś publiczność zamilkła :p to tak jakby jeszcze ktoś w tą grę grał ^^ lol
 

DeletedUser5

Guest
Niestety nie da się wprowadzić dodatkowej funkcji do oceniania postów, jednak częściowo propozycja została wprowadzona w życie, na polubienia widoczne są przez wszystkich użytkowników, a licznik docenionych treści wyświetla się pod nickiem we wszystkich postach.
 
Do góry