Koniec świata

  • Rozpoczynający wątek boxer1981228
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Koniec świata

Ale mógłby się ktoś z supportu wypowiedzieć .
 

DeletedUser11770

Guest
Odp: Koniec świata

Witajcie mam Pytanie. Mówicie że końca świata nie bedzie na światach? tak? a dlaczego nie mogę zalogować się na Świat Ksi? albo ktoś inny nie może np na Rho ^^ Chciałem żeby kumpel zagrał na Rho że mną. Loguje się... i widzimy że już nie ma tego świata a grać na swoim koncie gram Dlaczego? Możliwe że przez cud świata? a jak się skończy... To czy świat też się skończy? czy będzie można dalej grać? prosi bym o odpowiedź jakiegoś zawodowca ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koniec świata

Rekrutacja na starych światach została zamknięta i nie ma możliwości rejestrowania się tam.

Jeżeli jakiś sojusz wygra świat to on nadal istnieje i można na nim grać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koniec świata

Wg zasady wygrania swiata a moze bardziej ich brak jest kolejnym duzym minusem gry , po pierwsze mamy cuda ktore tak naprawde budujemy psu na bude - bo po co ?? by dostac odznaczenie ktore nikomu nie jest potrzebne - nawet wybudowanie wszystkich 7 przez dany sojusz nic nie zmienia.Wakacje kolejna fala uciekinierow od gry i stara gwardia stara sie jeszcze jakos ciagnac ale ile mozna bez odpwiedniej motywacji , przejmowac kolejne szaraki i liczyc na to ze zanim sie z nimi uporamy nie pojawia sie kolejne?? Wg mnie powinno byc podobnie jak na grze plemiona (wiem bo jestem jej zwyciesca - Swiat 22) wygrywa sojusz ktory gromadzi odpowiedni % aktywnych miast i po sprawie , swiat zostaje zamkniety , Ci co maja ochote zaczynaja na innym a Ci co nie ida na emeryture. Co o tym myslicie ,chyba nie glupie rozwiazanie?
 

DeletedUser12226

Guest
Odp: Koniec świata

Wg zasady wygrania swiata a moze bardziej ich brak jest kolejnym duzym minusem gry , po pierwsze mamy cuda ktore tak naprawde budujemy psu na bude - bo po co ?? by dostac odznaczenie ktore nikomu nie jest potrzebne - nawet wybudowanie wszystkich 7 przez dany sojusz nic nie zmienia.Wakacje kolejna fala uciekinierow od gry i stara gwardia stara sie jeszcze jakos ciagnac ale ile mozna bez odpwiedniej motywacji , przejmowac kolejne szaraki i liczyc na to ze zanim sie z nimi uporamy nie pojawia sie kolejne?? Wg mnie powinno byc podobnie jak na grze plemiona (wiem bo jestem jej zwyciesca - Swiat 22) wygrywa sojusz ktory gromadzi odpowiedni % aktywnych miast i po sprawie , swiat zostaje zamkniety , Ci co maja ochote zaczynaja na innym a Ci co nie ida na emeryture. Co o tym myslicie ,chyba nie glupie rozwiazanie?
Powinnaś wziąć pod uwagę 2 pkt patrzenia Twój (wg mnie jako gracza jest słuszny) i osoby strzygącej tego gracza za premium i inne płatne dodatki. Tak więc
Ci co maja ochote zaczynaja na innym a Ci co nie ida na emeryture.
dla strzygącego jest do niezaakceptowania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koniec świata

gdzieś to już ktoś z adminów napisał że świat nie zostanie zlikwidowany jeśli loguje się na nim przynajmniej 300 graczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koniec świata

Niby tak chca zarobic tak jak kazdy , ale patrzac na to z tej strony ze pierwsze swiaty sa pewnie juz nudnawe i ludzie loguja sie tylko z sentymentu to zapewne nie wydaja juz pieniedzy na premium , a tak ustalic jakies konkretne warunki wygrania swiata mysle ze by ich zmotywowalo do dalszego grania.A pozniej kto ma grac i tak zagra na innych swiatach, to sie sprawdza na plemionach ktore maja wiecej graczy i istnieje dluzej i co najwazniejsze jest wlasnoscia tej samej firmy wiec nie rozumiem dlaczego to mialo by sie nie sprawdzic i tu....
 

DeletedUser13747

Guest
Odp: Koniec świata

wiecie może kiedy powstanie nowy świat ??:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koniec świata

Bardzo niedawno powstał nowy - Omega.
 
Do góry