Koniec najlepszego świata w grepo...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
A więc na alfie rozpoczęło się odliczanie do zamknięcia... Na dzień dzisiejszy zostało 28 dni...
Łezka w oku się kręci... jest smutek, ale też już chyba wszyscy jesteśmy zmęczeni tym światem.

Wiele pięknego się działo, super akcje, poznało się fajnych ludzi, zarówno w sojuszu jak i w sojuszu przeciwników. Tak, tak w sojuszu przeciwników. Dla mnie to jedyny świat, na którym nie było chamstwa i praktycznie z każdym przeciwnikiem mozna było porozmawiać na poziomie :)

Dziękuję wszystkim za te 3 lata i 9 miesięcy wspólnej gry
buzki.gif
 

DeletedUser19132

Guest
Odp: Koniec najlepszego świata w grepo...

A więc na alfie rozpoczęło się odliczanie do zamknięcia... Na dzień dzisiejszy zostało 28 dni...
Łezka w oku się kręci... jest smutek, ale też już chyba wszyscy jesteśmy zmęczeni tym światem.

Wiele pięknego się działo, super akcje, poznało się fajnych ludzi, zarówno w sojuszu jak i w sojuszu przeciwników. Tak, tak w sojuszu przeciwników. Dla mnie to jedyny świat, na którym nie było chamstwa i praktycznie z każdym przeciwnikiem mozna było porozmawiać na poziomie :)[/IMG]

mów za siebie :p

Tu zacząłem, tu nauczyłem się wszystkiego , na tym nie skończę ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Koniec najlepszego świata w grepo...

No ok - "wszyscy" to może nie.
Ale zdecydowana większość już na pewno.

Też tu zaczynałam, też tu nauczyłam się wszystkiego, na tym świecie nie skończę.
A nawet po 2,5 roku "rozstania" - znowu gram z moimi nauczycielami z alfy na świecie
o podobnych parametrach :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koniec najlepszego świata w grepo...

Dziękuję wszystkim za wspólną grę. Fajnie było. Fajni ludzie. Miałem przyjemność grać w najfajniejszym soju. Nie zamierzam jednak zaczynać od nowa na innym świecie ani w innej grze, bo to nie ma sensu. Trzeba iść do przodu a nie ciągle zaczynać od zera. Żegnajcie więc na zawsze wirtualni przyjaciele - również ci z "wrogich" sojuszy.
koniec_swiata.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koniec najlepszego świata w grepo...

Po bardzo długim czasie dopiero zamkneły ..;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koniec najlepszego świata w grepo...

wg mnie ten świat jest otwarty o rok za długo. Trzeba było go zamknąć po zdobyciu cudów świata :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Koniec najlepszego świata w grepo...

Oj tam. Never sobie grało powolutku i kończy ten świat jako Top 1 i mający wszystkie cudaki zbudowane.
My przetrwaliśmy :) Pozostałe sojusze się rozsypały...

Ale fakt, od pewnego czasu też już marzyliśmy o zakończeniu tego świata.

Tak do przypomnienia: zostało 21 dni do zamknięcia świata.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Koniec najlepszego świata w grepo...

Tak się kończy świat:

0mmv.jpg


9k1f.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Koniec najlepszego świata w grepo...

Powyższe tabele pokazują tylko, że odszedłem w idealnym momencie. Bo wtedy gdy byliśmy na szczycie.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Koniec najlepszego świata w grepo...

Zgadza się i przed rozłamami :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koniec najlepszego świata w grepo...

Zostalo 9 dni, cierpliwosc...
KONIEC SWIATA Zwyciestwo nalezy do nas - NEVER Niech Zyje!!!

Dziekuje wszystkim za wspaniala, czasochlonna gre, dlugo walczylismy i meczylismy, zdobywalismy wszystkie cuda, przetrwalismy tyle ile dalismy rade... morze 44 wciaz niektniete. Pozdrawiam wszystkich przyjacielow i wrogow.

marcusw zgadza sie co do 7 grzechow...
 

DeletedUser4917

Guest
Odp: Koniec najlepszego świata w grepo...

szkoda, dobre czasy były mimo że od dawna już nie gram tam. Jak napisała dzemol, też "skończyłem" w dobrym momencie :)

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koniec najlepszego świata w grepo...

Dziękuję za grę na tym świecie przyjaciołom i wrogom, ciężko jest rozstać się z tym światem. Dziękuję Królestwu Sparty za fantastyczną przygodę z nimi
Pozdrawaim
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Koniec najlepszego świata w grepo...

No i najstarszy świat polskiego Grepolis dobiegł końca.
Jako były gracz tego świata, dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Koniec najlepszego świata w grepo...

Alfa wciąż w naszej pamięci :)

Never - Japkowy
 
Do góry