Konkurs fotograficzny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29238
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29238

Guest
1615669194834.png

KONKURS FOTOGRAFICZNY "Jeszcze zima, a może już wiosna?"

Spróbuj swoich sił i zawalcz o nagrody.

Weź udział w konkursie fotograficznym.

Zasady konkursu:

  • Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zdjęcie o tematyce zima-wiosna.
  • Zdjęcia należy umieścić w przeznaczonym do tego dziale Forum, link poniżej
  • Na umieszczenie zdjęć macie czas do piątku 19 marca 2021 r. do godz. 23:59:59.
  • Zdjęcie nie powinno być wcześniej publikowane.

Odpowiedzi proszę umieszczać w dziale

Kontakt ws. Konkursów.

  • Odpowiedzi udzielone w temacie z regulaminem będą odrzucane. Prosimy również o nieedytowanie swoich prac.

Multikonta na Forum nie będą brane pod uwagę podczas przyznawania nagród. Spośród nadesłanych prac,
Jury konkursowe wyłoni i nagrodzi trzy poprawne rozwiązania.


NAGRODY


wyr%C3%B3%C5%BCnienie_W_b70.png


2000 sztuk złota
dla trzech zwycięskich autorów prac

W czasie trwania zabawy obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
Zgłaszając się do konkursu, każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Team zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do opiekuna konkursu: misiek200200 .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29238

Guest
Przypominam, że zgodnie z regulaminem zdjęcia nie mogą być wcześniej nigdzie publikowane. W związku z powyższym wszystkie zdjęcia podlinkowane nie będą brane pod uwagę. Zdjęcie należy umieścić w poście konkursowym.
 

DeletedUser29238

Guest
Przypominam, że prace nadesłane w sobotę i niedzielę nie będą brane pod uwagę. Proszę już nie nadsyłać odpowiedzi. Zgodnie z regulaminem można było to robić do piątku włącznie.
 

DeletedUser29238

Guest
Bardzo dziękujemy za liczny udział w konkursie i nadesłane prace. Postanowiliśmy nagrodzić naszym zdaniem trzy najciekawsze zdjęcia. Chcielibyśmy je również upublicznić, jeśli autorzy nagrodzonych prac wyrażą zgodę, w tym temacie.

NAGRODY


wyr%C3%B3%C5%BCnienie_W_b70.png


po 2000 sztuk złota
dla trzech zwycięskich autorów prac:

Mr.Lisow za promienie
XiunKos147 za jezioro
Prowokatorka za piękny uśmiech pupila


Proszę w swoim poście konkursowym lub do mnie na priv napisać nick, pod jaki ma być przypisana nagroda w postaci złotych monet i ewentualną zgodę na upublicznienie zdjęcia na naszym Forum.
Gratulujemy wszystkim!!!
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Kochani wiem, że konkurs się zakończył, lecz jestem pod wrażeniem Waszego zaangażowania i tak bardzo podobają mi się Wase zdjęcia, że nie mogę się oprzeć.
Postanowiłam wyróżnić następujących uczestników:

Cholom
MaciekGame
Kampa3114
annsa300



Dziękuję Wam za udział, bądźcie czujni, niebawem znów coś dla Was przygotujemy.
Wyróżnione osoby proszę o kontakt z opiekunem konkursu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry