[Wyjaśnione] Konta guest na Maratonie

  • Rozpoczynający wątek kindamika
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, jakiś czas temu rozpoczęłam grę na Maratonie.
Dziwna sytuacja, bo na każdej okolicznej wyspie powstały miasta gracza "guest*", ktore sa rozbudowane max do 200pkt.
<ciach>
Czy może ktoś mi to wytłumaczyć?
<ciach>
I dlaczego na innym startujących światach nigdy nie spotkałam się z taką liczbą botów?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Konta guest na Maratonie

Ktoś z teamu mi wytłumaczył, że to są konta osób, które pierwszy raz logowały się do gry z wersji mobilnej. Podobno jeżeli później stwierdzą, chcą grać to mogą zmienić nick.

Czy jakoś tak.
 
Odp: Konta guest na Maratonie

Czy jakoś tak.
Dokładnie tak :) Są to tymczasowe nazwy generowane przez system. Gdy gracz zdecyduje się na dalszą grę, to w pewnym momencie będzie musiał wybrać sobie nick i wówczas zamiast nazwy guest z numerem (guest to po angielsku gość) pojawi się normalny nick. Dlatego też możesz spotkać te konta tyko z małą liczbą punktów.
 

DeletedUser33626

Guest
Po jakim czasie braku aktywności takie miasta są usuwane z wysp?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Wszystkie nieaktywne konta mające 176 i więcej punktów rozwoju likwidowane są przez system po około miesiącu braku aktywności.
Należy pamiętać, że urlop nie jest brakiem aktywności. Dodatkowo aktywna opcja Premium czyli działający którykolwiek Doradca (także poprzez opcję automatycznego przedłużania) wydłuża czas brany pod uwagę do likwidacji nieaktywnego konta o czas działania Doradcy.
Miasta szarzeją i ulegają systematycznemu rozpadowi.

Natomiast nieaktywne konta mające 175 punktów rozwoju (czyli w ogóle nie rozbudowane) likwidowane są całkowicie w nocy następującej po 72 godzinach od ostatniej aktywności na koncie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry