Konto premium za plecenie gracza

  • Rozpoczynający wątek tipi1
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz, że to dobry pomysł?


  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jestem za tym, aby podobnie tak jak na plemionach, dać graczom konto premium przez pewien okres za osobę poleconą po uzyskaniu wymaganej liczby punktów (a więc logującą się za pomocą linku, który jej wcześniej dostarczymy), da to możliwość powiększenia liczby graczy i wymierną korzyść darmowego konta premium.
Co o tym myślicie drodzy gracze?
 

DeletedUser

Guest
Wg. mnie to średni pomysł, ponieważ to nie beda drugie plemiona, poza tym coraz mniej graczy rejestruje sie z ref linkow, a innogames musi na czyms zarabiać
 

DeletedUser

Guest
Wg. mnie to średni pomysł, ponieważ to nie beda drugie plemiona, poza tym coraz mniej graczy rejestruje sie z ref linkow, a innogames musi na czyms zarabiać

Tak to jest prawda nie są to plemiona ani też nimi nie będą, ale weź to pod uwagę, że osoba polecona może wykupić premium a to już jest zarobek.
 

DeletedUser621

Guest
Pytanie tylko ile powstanie tym sposobem kont, tylko i wyłącznie po to żeby dany gracz otrzymał to premium a konta po prostu zostaną porzucone
 

DeletedUser

Guest
Amigo - właśnie o to mi chodziło, osoba polecająca dostaje premium za konkretnego gracza za free, ale już ten gracz może aczkolwiek nie musi kupić premium, gdy jednak już kupi jest już zysk.

Dimczakos - i po to właśnie jest próg punktowy, jaki osoba polecona musi osiągnąć, aby polecający dostał premium.
 

DeletedUser

Guest
gdyby to miało pomóc w popularyzacji gry, to pewnie że tak, więcej graczy - więcej zabawy..

chociaż osobiście wątpię w skuteczność takiej promocji ;)

a i Dimczakos poruszył dość istotną kwestię.. Nawet z progiem punktowym.. sam nie wiem :confused:
 

DeletedUser621

Guest
Dimczakos - i po to właśnie jest próg punktowy, jaki osoba polecona musi osiągnąć, aby polecający dostał premium.

Trzeba by było dopracować te punkty, tak żeby właśnie jak najmniej tych nieaktywnych kont powstało, bo moim zdaniem ta kwestia jest najważniejsza. Ja osobiście z tego pomysłu nie skorzystam, ale po dopracowaniu jak najbardziej jestem na tak ;)
 

DeletedUser

Guest
Próg punktowy musiałby być odpowiednio wysoki, aby przeciwdziałać kontom widmom, a jednocześnie nagrodzić gracza.
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem to zwiększy tylko liczbę multikont..
Ale gdyby przeszło to ta osoba co się zarejestruje musi zdobyć minimum 1k pkt.
 

DeletedUser

Guest
Szczerze to ja bym dał nawet z 5k, aby to odstraszało naciągaczy.
 

DeletedUser

Guest
Ktoś tam powiedział że ta gra ma nie być podobna do plemion, każda gra przeglądarkowa ma w sobie taki bajerek. Ustawcie próg na 2 wioski i będzie git :) ewentualnie na 4000 punktów. Mi się ten pomysł podoba, ale można wprowadzić że multikonta bedą karane surowiej niż dotychczas. Jest wiele rozwiązań tylko trzeba mieć wystarczająco dobrze funkcjonującą głowę :) Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem bo ta wiadomość nie ma tego na celu.

ps. Gratuluje twórcą, spolszczanie gry trwało pewnie kilka miesięcy (mi na przykładby się nie chciało siedzieć cały dzięń i spolszczać gry [no chyba że za bardzo grube pieniądze]) tak więc jeszcze raz gratuluję.;)
 

DeletedUser

Guest
Za multikonto można by było wprowadzić karę - kasacja wszystkich kont i po problemie, wiem że to ekstremalne rozwiązanie, ale da wszystkim do myślenia zanim coś głupiego w główce się wykluje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry