Konto premium

  • Rozpoczynający wątek lamus
  • Data rozpoczęcia

Jak w temacie

  • Jestem za utrzymaniem obecnych opcji premium.

    Głosy: 19 15,4%
  • Jestem za przedłużeniem czasu trwania opcji do 30 dni.

    Głosy: 41 33,3%
  • Jestem za obniżeniem kosztów każdej opcji premium o 50%.

    Głosy: 24 19,5%
  • Jestem za całkowitą zmianą opcji premium.

    Głosy: 26 21,1%
  • Jest mi to obojetne.

    Głosy: 13 10,6%

  • W sumie głosujących
    123
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A ja potępiam granie z PREMIUM, bo przez to gry się rozwalają. Przykład Desert Operations. Wszystko na początku było ok, dopóki jeden koleś nie zaczął masowo wysyłać smsów ze swojej firmowej komórki. Ale potem i tak zniszczyli go Niemcy, którzy grali na polskim serwerze. Przy ich zarobkach wydać 100 zł. na premium to nic takiego...
 

DeletedUser

Guest
ja powiem tyle że najlepiej żeby jakie kol wiek premium nie było wtedy by były wyrównane szanse. JA jestem obojętny bo i tak bym tego nie używał.
 

DeletedUser

Guest
Jak nie będzie Premium nie będzie Grepolis na czym będą zarabiać? Mają to zmienić bo 5 Polaków się tego domaga...
 

DeletedUser

Guest
Jak nie będzie Premium nie będzie Grepolis na czym będą zarabiać? Mają to zmienić bo 5 Polaków się tego domaga...

Zacytuj mi fragment mojej wypowiedzi, w której mówię, że domagam się usunięcia premium. Wcale się nie domagam, bo zdaję sobie sprawę z tego, że premium jest potrzebne, aby gra mogła funkcjonować i by jej autorzy mieli jakieś z niej zyski, po to przecież robi się gry. Sam mam jedną grę przeglądarkową i strategia premium nie jest mi obca. To nie znaczy, że podoba mi się to.
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem za przedłużeniem opcji premium do 30dni tak będzie najlepiej
bo nie każdy ma tyle pieniędzy żeby co 14dni wykupywać premium ;)
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobrym pomysłem na opcje premium byłoby skonstruowanie ich tak aby ułatwiały rozgrywkę [np.: dłuższa kolejka budowy, dokładniejsze raporty, pasek skrótów, etc.] ale w niej nie pomagały [więcej surki czy lepsze wojska].

Wtedy dałoby się uniknąć podziału na "biednych" i "bogatych"
 

DeletedUser

Guest
Gra internetowa to biznes - powiedzmy sobie szczerze
ja i tak premium nie bedę miał - bo taką mam zasadę
na plemionach oglądałem reklamy więc to powinno wystarczyć twórcom

tu bardzo fajna gra
ale premium z dodatkowymi surowcami, lepszym wojskiem to chyba rzeczywiście nie w ta stronę ;-)

ale nie ma się co domagać czegokolwiek
jedynie można zwrócić uwagę na problem - może ktoś zda sobie sprawę z błędu
a może zobaczy, że zarobki są o wiele większe stąd a nie z plemion i tak zostanie :D:D:D
 

DeletedUser6708

Guest
Mi osobiście obecne KP pasuje.:cool:
to wyobraź sobie że gramy w need for speed i jedziemy na tych samych wózkach (autach) ale ty włączasz nitro i mi odjeżdzasz. to jest fear? ja wiedząc że gram bez dopalacza wiem że wygrałem uczciwie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ale po co się gorączkujecie - przecież można zdobyć złoto zupełnie za darmo
ja nazbierałem w tydzień ponad 2tyś i mi się podoba taki obrót rzeczy
moge więcej budować
mam więcej surki

i nie musze wydawać na to kasy

tylko ciekawe skad to zloto masz - pewnie samo przyszlo lub dostawales za "wirtualnych" graczy dobili do 1000 pkt i skonczyli grac bo innych mozliwosci nie znam a to jest nie powiem jakie

a co do zagorzalych przeciwnikow premium rozpocznijcie akcje pod nazwa ABONAMENT powiedzmy 5 zl miesiecznie od kazdego gracza dochody nie wiem czy beda takie same ale warunki gry beda zdogne z zasada fair play

i nie bedzie juz lamentow ze ten ma lepiej bo cos tam (premium, lepsza wyspa, znajomy ktory ma 15 miast i czasami pomaga)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a co jeżeli ktoś nie ma kasy, ale ma chęci i zdolności do gry? tylko przez brak kasy ma być zniechęcony do gry?
Jeżeli nie masz kasy to powinieneś się cieszyć ze premium jest takie drogie. Droższe premium - mniej ludzi używa. Mniej używa - bardziej wyrównana gra :)
Dla mnie jest dobrze tak jak jest bo nie ma dzieciaków dookoła którzy kozaczą bo mają "premium". Ja i tak nigdy bym nie kupił więc dla mnie to jest bardzo dobrze :)
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Niestety nie ma takiej możliwości. Opcje konta premium są ustalone odgórnie i nie podlegają tego typu zmianom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry