[Forum] KontrAtak

  • Rozpoczynający wątek LordVincent
  • Data rozpoczęcia

Co sadzisz o tejpropozycji?

  • Za

    Głosy: 2 11,8%
  • Przeciw

    Głosy: 14 82,4%
  • Obojętne

    Głosy: 1 5,9%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser

Guest
nie wiem ja pierwszy raz gram gra jest super daje realia kto silniejszy wygra ale jednej jak dla mnie rzeczy brakuje :( ja wiem ze nadciąga Armia wroga to bardziej realistyczne było by to ze np z wyspy bliskiej mnie stacjonuje armia wojsk ogniowych i wyszli by oni na atak morski do tej armii wtedy by potrzeba wysyłać wojska ogniowe i biremy na obronę warto nad tym pomyśleć a nie robić jedno miasto ogniowe drugie biremowe tylko zrobić tak że musi iść cala armia jak ludzie chodzili na wojnę nie zostawiali łuczników za murami tylko ich brali ze sobą bo była to jednostka czasem niezbędna do wygrania bitwy.
dziękuje za uwagę i sądzę ze warto sie nad tym zastanowić bo jak w dawnych czasach i teraźniejszych wojska nie czekały u bram miasta tylko uciekali albo wysyłali wojowników im naprzeciw i wołali o pomoc sojuszników :)
dziękuję za uwagę LordVincent
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: KontrAtak

To propozycja, więc dodaj ankietę (Prawy górny róg tematu, masz narzędzia tematu , oceń ten temat itd, klikasz narzędzia tematu i dodaj ankietę)
Poza tym, propozycja jest zbędna, gra to gra, nie jest jak życie, tracisz miasto, klikasz załóż nowe, kiedy w życiu stracisz życie, nie klikasz "zacznij od nowa" gdyby patrzeć na to, że gra jest nie realna, dużo rzeczy trzeba by było zmienić np. punkty kultury ? Kolony ? Nie, atakuje nie ma ludu ? miasto moje i nie trzeba było pkt kultury, na nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19540

Guest
Odp: KontrAtak

Podzielam zdanie kolegi wyżej. Na potrzebę gry została stworzona mechanika rozdzielająca jednostki na off,deff i uniwersalne. Zmienianie jej ,coby podnieść realizm gry trochę nie ma sensu...
 

DeletedUser16257

Guest
Odp: KontrAtak

Napisane ciężko. Wątpię w to, że chodź raz to przeczytałeś, po napisaniu.
Pomysł na pewno by w grze namieszał, bardzo dużo namieszał, [zapewne nawet wizualnie gra by się zmieniła] przez co obecna "gra jest super", moim zdaniem nie była by już tą świetną grą. Głos na nie.
Prośba; popraw ten tekst, żeby zrozumieć, [do końca nie załapałem jeszcze] - trzy razy musiałem przeczytać.
 
Do góry