Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tym by za sztuczne nabijanie punktów był ban?

  • Zdecydowanie tak

  • Zdecydowanie nie

  • Nie mam zdania

  • Tak, ale po dopracowaniu zasad


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser23929

Guest
Ale co to za kara jak taka osoba i tak zazwyczaj nie wspiera i nie pomaga sojuszowi a mniejsi na niej złomują? Złote zmysły odpali ,48h posiedzi i zarabia to ten 1 dzień tej "kary" spędzi na odpalaniu pochodów z nudy klikając jeszcze festyny i poczeka aż będzie mógł radośnie wrócić i żerować dalej ... A pomoc ma głęboko w nosie nadal czyli bardziej to nagroda te 72h siedzenia poza sojuszem bo nie musi czytać że ktoś chce pomoc


Nie wrzucałabym wszystkich do jednego wora ;) Poza tym po co rozbijać się o kogoś kto nie pomaga, trochę bez sensu.
 
Masz dobry pomysł:) No właśnie rozbiórki? Może do alphababanoida czy jak mu tam będę pisać by pomógł czyścić (on lubi czyścić nieaktywnych i tym się szczyci) bo przecież swoi gracze nie atakują..bo będzie ban? Ban to duże kuriozum, za dużo kombinowania. Polecam pomysł Moniksoniks:)
XD
Powiedz mi, bo ja już sam nie wiem. Ty naprawdę nie dostrzegasz hipokryzji i wierzysz w to co piszesz, czy po prostu ślicznie kłamiesz? :D
Po mi się powoli zaczyna wydawać, że ktoś się na własną propagandę złapał xD.
Oczywiście, że lubię czyścić nieaktywnych, karkóweczki mnie tego nauczyły :D
Ja to już nawet apki się pozbyłem, bo nie wierzę, że Wam odwagi starczy na aktywną osobę polecieć :cool: .
O proszę, a ja myślałem, że państwo z CSW tylko mi na lapitosie psikusa zrobili, a to widzę u nich norma :)

Moniksoniks Kierunek rozumowania dobry, lepszy od banowania na prawo i lewo, ale nie uwzględnia nowego systemu podboju.
No i dalej mamy sytuację w postaci stworzenie 2 sojuszy, z wspólnym forum ale bez paktu, bo pakt nic nie daje poza mniejszym PW, tylko nie wszyscy jeszcze to ogarnęli.
Co wtedy?

Najciekawszy mi się wydaje tu pomysł El Devilek czyli PW za własne wojska 0%, 20% za sojuszu i paktu 80% za neutralne i 140% za czerwone + zmiany w systemie paktów/wrogów.
 

DeletedUser23929

Guest
XD
Powiedz mi, bo ja już sam nie wiem. Ty naprawdę nie dostrzegasz hipokryzji i wierzysz w to co piszesz, czy po prostu ślicznie kłamiesz? :D
Po mi się powoli zaczyna wydawać, że ktoś się na własną propagandę złapał xD.
Oczywiście, że lubię czyścić nieaktywnych, karkóweczki mnie tego nauczyły :D
Ja to już nawet apki się pozbyłem, bo nie wierzę, że Wam odwagi starczy na aktywną osobę polecieć :cool: .

O proszę, a ja myślałem, że państwo z CSW tylko mi na lapitosie psikusa zrobili, a to widzę u nich norma :)

Moniksoniks Kierunek rozumowania dobry, lepszy od banowania na prawo i lewo, ale nie uwzględnia nowego systemu podboju.
No i dalej mamy sytuację w postaci stworzenie 2 sojuszy, z wspólnym forum ale bez paktu, bo pakt nic nie daje poza mniejszym PW, tylko nie wszyscy jeszcze to ogarnęli.
Co wtedy?

Najciekawszy mi się wydaje tu pomysł El Devilek czyli PW za własne wojska 0%, 20% za sojuszu i paktu 80% za neutralne i 140% za czerwone + zmiany w systemie paktów/wrogów.

Grałam 1x na nowym systemie, więc nie ogarniam za bardzo. Wydaje mi się, że nie ma tutaj idealnego rozwiązania. Polak potrafi i wykombinuje sposób jak obejść system. Chcemy by wszystkim grało się lepiej, sprawiedliwiej. Zacznijmy od siebie. Tylko nie każdy chce... ;) Dlatego niech się wszyscy złomują na potęge, a ten kto zezłomuje najwięcej wygrywa świat ;) To powinno być nowe zakończenie nad którym programiści tak gorliwie pracują, jak na akceptacją DIO :D
 
nadal nie ma rozwiązania dla multi, jak ktoś będzie chciał złomować to będzie grać bez sojuszu + kilka kont i będzie sobie złomować a ze znajomymi cichy pakt by miał spokój
 
"Dlatego niech się wszyscy złomują na potęge, a ten kto zezłomuje najwięcej wygrywa świat"
Głupi pomysł, król złomu jest tylko jeden, a grepo będzie idiotyczne, jak każdy świat ja będę wygrywał.
 

DeletedUser4218

Guest
(...)
Najciekawszy mi się wydaje tu pomysł El Devilek czyli PW za własne wojska 0%, 20% za sojuszu i paktu 80% za neutralne i 140% za czerwone + zmiany w systemie paktów/wrogów.

Do obejścia. Dwa zaprzyjaźnione sojusze zaznaczają się na czerwono i tak sobie punkty nabijają.
Nie ma złotego środka - tylko zmiana regulaminu może pomóc.
 

DeletedUser32772

Guest
Do obejścia. Dwa zaprzyjaźnione sojusze zaznaczają się na czerwono i tak sobie punkty nabijają.
Nie ma złotego środka - tylko zmiana regulaminu może pomóc.
to może tak? raz wypowiedziana wojna nie może zostać cofnięta/sojusze które były w trakcie wojny nie będą mogły mieć później paktu.

tak wiem wiem. stworzenie nowego sojka, może być. ale np dodatkowo 3miesiące po otwarciu świata nie może już powstać nowy sojusz. skróci to złom do pierwszych 3miesięcy.
dodatkowo blokada na przechodzenie z sojka do sojka/wychodzenie z sojka na złom na okres 2tygodnii.
 

DeletedUser4218

Guest
to może tak? raz wypowiedziana wojna nie może zostać cofnięta/sojusze które były w trakcie wojny nie będą mogły mieć później paktu.

tak wiem wiem. stworzenie nowego sojka, może być. ale np dodatkowo 3miesiące po otwarciu świata nie może już powstać nowy sojusz. skróci to złom do pierwszych 3miesięcy.
dodatkowo blokada na przechodzenie z sojka do sojka/wychodzenie z sojka na złom na okres 2tygodnii.
No nie bardzo. Grepo to gra strategiczna jakby nie patrzeć i czasami zmienia się sojuszników i podpisuje pakty w przeciwnikami.
 

DeletedUser27580

Guest
Do obejścia. Dwa zaprzyjaźnione sojusze zaznaczają się na czerwono i tak sobie punkty nabijają.
Nie ma złotego środka - tylko zmiana regulaminu może pomóc.
Wiadomo że do obejścia ale jakim kosztem. Mając do wyboru 3 wrogów, żaden poważny sojusz nie zrezygnuje z wojny dającej znacznie więcej PW na rzecz złomowania, a jeśli to zrobi to sorry ale co to za sojusz? Kto będzie chciał nim w grać poza tym przysłowiowym PawW83N ?
 
XD Paweł on fire, dobrze, krótko z Nimi.
Takie rozwiązanie sprawiłoby na pewno, że założyciele sojuszy rozważniej podpisywaliby pakty i wypowiadali wojny
Generalnie sprawa ze złomowaniem to dosyć śliski temat i na bank nie znajdziecie rozwiązania, aby temu przeciwdziałać.
Tak jak ktoś pisał, można usunąć zmysły, wtedy złomowanie będzie dużo mniej opłacalne, ale nadal będzie możliwe do wykonania..
 

DeletedUser27580

Guest
Jak usuną to zmniejszy się ilość PW "w grze" ale nie ukróci złomowania, każdy permanentnie będzie otrzymywać maksymalny możliwy do uzyskania współczynnik PW(teraz 400%, bez zmysłów 100%). Rozbijanie kilkunastu pak mitu bez jakichkolwiek zmysłów też średnio mi się widzi :d
 

DeletedUser32016

Guest
Wiadomo że do obejścia ale jakim kosztem. Mając do wyboru 3 wrogów, żaden poważny sojusz nie zrezygnuje z wojny dającej znacznie więcej PW na rzecz złomowania, a jeśli to zrobi to sorry ale co to za sojusz? Kto będzie chciał nim w grać poza tym przysłowiowym PawW83N ?
Sorki ale sie nie zgodzę. Jak wiadomo na dominacji nie trzeba walczyć z wrogiem żeby móc ją wygrać. Potrzebne są poprostu ogromne ilości slotów, a jak je wbijać? Najpospolitszy sposób to złomowanie a przy takim czymś czy miałoby to sens?Zdecydowanie jeszcze większy ponieważ wbija się na dwa sojki, ustawiają sobie wroga i dzięki temu mają jeszcze więcej pw. I zdaje mi się że to by było rozwiązanie baaaaaaardzo nietrafione przynoszące więcej "korzyści" niż strat ;P
 

DeletedUser32016

Guest
W mojej opinii problemem nie jest taki system w którym można złomować lecz to że ludzie są tacy że chcą złomować. Złomowanie dla mnie w pewnym sensie to patologia bowiem Grepo zostało stworzone w zamyśle aby grający atakowali i bronili się ale jak to zawsze jest ,ktoś znajdzie sposób na skróty. Może warto było by dać jakieś profity za brak złomowania? I może wtedy obudziła sie w kimś świadomość że :"O hej, serio lepiej jest nie złomować i dostać coś w zamian". Zresztą gdyby nie przyzwolenie płynące od swoich szefów z gry nie było by czegoś takiego. Brak złomownia spowalnia rozwój lecz dawało by to możliwość pokazania tego co się potrafi i w pełni skupieniu na rozgrywce. Uważam że fajniej było by grac fair i aby to osoby odpowiedzialne za sojusz trzymały za przysłowiową "mordę" swoich graczy i każąc ich w przypadku braku nieposłuszeństwa tylko no musiało by się to im opłacać
 
W mojej opinii problemem nie jest taki system w którym można złomować lecz to że ludzie są tacy że chcą złomować. Złomowanie dla mnie w pewnym sensie to patologia bowiem Grepo zostało stworzone w zamyśle aby grający atakowali i bronili się ale jak to zawsze jest ,ktoś znajdzie sposób na skróty. Może warto było by dać jakieś profity za brak złomowania? I może wtedy obudziła sie w kimś świadomość że :"O hej, serio lepiej jest nie złomować i dostać coś w zamian". Zresztą gdyby nie przyzwolenie płynące od swoich szefów z gry nie było by czegoś takiego. Brak złomownia spowalnia rozwój lecz dawało by to możliwość pokazania tego co się potrafi i w pełni skupieniu na rozgrywce. Uważam że fajniej było by grac fair i aby to osoby odpowiedzialne za sojusz trzymały za przysłowiową "mordę" swoich graczy i każąc ich w przypadku braku nieposłuszeństwa tylko no musiało by się to im opłacać
ta na pandosi tak szeryf ale wariat zabraniał złomować, rozbijanie wszystkiego z rozbiórek na 20% pw przez pół roku było cool
 

DeletedUser30647

Guest
Devilek , Kacperek , wawa , dara cala wasza Topka byla zlomowana , Kacperek masz 4,5 mln PW z czego 3 mln nabiles na zlomie twoi koledzy I kolezanki z sojuszu podobnie , poprostu nie potraficie pogodzic sie z bolesna porazka na Synopii I teraz wszedzie swoje zale wylewacie , zalosni jestescie :)
 

DeletedUser30647

Guest
Odnosnie tematu to tak jest luka w tej grze z tym zlomem I kazdy wykorzystuje to czy jest to dobre ? Raczej nie ale poki co nic na to nie poradzimy .
 
3 miliony?
Ja bym od razu wrzucił 4,5 bańki, po co się ograniczać.
Nawet, gdyby to co piszesz, było prawdą, to te 1,5 miliona wygląda w miarę okej porównując Wasze wyniki bez złomu. :)
Z tej całej topki, to chyba jedynie 3rror nie był złomowany, albo ja o czymś nie wiem.
Reszta, włącznie z Tobą i Twoimi wielkimi wojownikami pokroju Czarcika i Carlosa, mieli już po 3-4 złomy.
Bez nich to ja śmiem wątpić, czy dobiliby do pułapu 50 slotów, no ale okej, przemilczmy ten aspekt.

I jeżeli walkę przeciwko całemu serwerowi nazywasz "bolesną porażką" to tak, polegliśmy z kretesem :p
Mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się na innym serwerze i będziecie mogli udowodnić, jak świetni jesteście, nie mając stałek na każdym możliwym mieście frontowym, "żałosny" człowieczku.
 

DeletedUser27580

Guest
Devilek , Kacperek , wawa , dara cala wasza Topka byla zlomowana , Kacperek masz 4,5 mln PW z czego 3 mln nabiles na zlomie twoi koledzy I kolezanki z sojuszu podobnie , poprostu nie potraficie pogodzic sie z bolesna porazka na Synopii I teraz wszedzie swoje zale wylewacie , zalosni jestescie :)
no, złom fest. A i tak nie wyszedłem z top 5 wojowników dopóki grałem aktywnie, pomimo tego że niektórzy mieli już po 3 złomowania na boski :p
671ea291e18d449fa8c819767c835e48.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry