1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Wyjaśnione] kontrowersyjny temat - boty

Dyskusja w 'Pytania' rozpoczęta przez użytkownika idziboss, 8. Sie 2019.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. idziboss

idziboss

Witam;
    Mam proste pytanie - kiedy w koncu immo zabierze się konkretnie za graczy korzystających z botów?
    Wiem że temat jest kontrowersyjny, ale myślę że trzeba w końcu go poruszyć - a nie tylko kasować wpisy i banować na forum graczy którzy o tym mówią...
    W imieniu uczciwej społeczności grepo domagam się wzmocnienia i to mocno wykrywania botów u graczy. Nie może być tak, że gracz x traci dużo złota na budowę np. muru, który gracz y botem mu niszczy.
    Przeanalizowałem dosyć mocno sytuacje i to jest paranoja, programistycznie immo przetwarza premium lokalnie na przeglądarce gracza, nie na serwerach gry, dopóki tak jest dopóty boty będą rządzić. Domagam się przeniesienia całkowitej obsługi premium (za którą dostajecie kasę) na serwery dostawcy - wtedy będzie duuuuużo więcej kontroli

2. kacperek lan

kacperek lan

jak można botem niszczyć mur? xd

3. Chodź Tu

Chodź Tu

Malo o życiu wiesz

4. misiek200200

misiek200200 Grepolis Team

Jeśli są podejrzenia co do korzystania z botów przez jakiegoś gracza, proszę zgłaszać do administratorów gry, a nie przez Forum Ogólne. Tam sprawa zostanie wyjaśniona. Link do panelu zgłoszeń znajduje się TUTAJ. Temat zamykam.

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.