Konwerter mojej własnej roboty ;)

  • Rozpoczynający wątek michal123k
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wprowadziłem drobne zmiany w konwerterze:
- teraz konwertuje raporty szpiegowskie
- do obrońcy dodałem milicje
- poprawiłem kilka błędów
- dodałem, jednostki boskie i statki (jeszcze pod względem wizualnym to poprawię)

Mam zamiar zrobić:
- zliczanie strat po obu stronach
- i nie wiem dajcie jakies propozycje :p

A i przeniosłem na płatny serwer, tani, bo tani ale jest napewno lepszy od yoyo.pl nowy adres znajduje się tutaj: michal123k.boo.pl

I screen ze szpiegostwa (daje jako zdjęcie ale normalnie jest w bbcode, tylko, że ten raport nie nadaje się na to forum):
screen1.png


I screen z ataku, (z obrony wygląda tak samo jak z ataku):
screen2.png



Instrukcja obsługi
1. Mając otwarty raport otwieramy źródło strony -> ctrl+u
2. Zaznaczamy całe źródło -> ctrl+a
3. Kopiujemy ctrl+c
4. wklejamy do odpowiedniego pola w konwerterze.


Pozdrawiam, Michał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ogólnie wygląda bardzo ładnie. To jest RW na forum czy na forum sojuszu?
 

DeletedUser

Guest
Podstawowe pytania :
Widzimy tutaj tylko część jednostek.
Czy inne jednostki również pokazuje??
Co z jednostkami boskimi ?
Jakie raporty może przekonwertować ten konwerter, czy tylko ataki na innych i obrony?? Czy straty w statkach również pokazuje?
 

DeletedUser

Guest
Wynikowy kod daj do textarea dzięki temu będzie można szybciej go skopiować dając ctrl + a.
 

DeletedUser

Guest
@Hellraiser Pokazuje już jednostki boskie i statki. [x]

Więc tak jak napisałem, ten konwerter potrafi konwertować raporty z Ataków i obrony, ale mam rekolekcje więc do piątku dodam jeszcze, żeby pokazywał raport z szpiegostwa i farmienia wiosek sterowanych komputerowo. (edit: niestety jeszcze nie dodałem, bo robiłem żeby pokazywało statki i bogów, będzie może na niedziele ;)) [ ]

A i mała prośba, jeśli ktos ma raport z ataków w których uczestniczyły statki czy bogowie, to może mi przesłac źródło strony raportu najlepiej wklejone na www.wklej.org ;)
(edit: nadal aktualne, prosze przesyłac źródła raportów wczesniej wklejając je na wklej.org)

@ronin zrobione ;) [x]
@Squnqs Raczej na forum sojuszu ;)
Pozdro.


EDIT// Już powinny wyświetlać się statki i bóstwa po stronie atakującego jak i obrońcy, dodatkowo dodałem milicje do obrońcy, ludzie proszę testujcie go nawet jak uważacie, że to beznadziejny konwerter :p
Nawet darmową domenę "kupiłem" zeby była krótsza http://mykonwerter.tk, jak będzie jakieś zainteresowanie konwerterem to przeniose na jakiś tani dobry serwer.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
:)

Nie złe :D :D :D
ale lepiej było by gdyby dało się go zainstalować i wyświetlał by się pod raportem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Własnie chciałem takie coś zrobić, ale nie wiem czy da się jakoś zrobić, żeby php albo JS pobierało źródło strony automatycznie nie z serwera tylko z przeglądarki ;) Muszę jeszcze nad tym pokombinować.
 

DeletedUser

Guest
konwerter oki... zrób jeszcze do wstawiania info ze szpiegowania a wszyscy Cię wychwalimy pod niebiosa:D
 

DeletedUser

Guest
Ok, wziąłem się jeszcze za ten nieszczęsny generator sygnatur, ale może cos pokombinuje jutro, bo sie zaczęła te pier.olona szkoła i nie mam w ogóle czasu ;)
 

DeletedUser

Guest
Własnie chciałem takie coś zrobić, ale nie wiem czy da się jakoś zrobić, żeby php albo JS pobierało źródło strony automatycznie nie z serwera tylko z przeglądarki ;) Muszę jeszcze nad tym pokombinować.
proszę bardzo w js:
Kod:
document.documentElement.innerHTML
- wypluwa całe źródło strony(oprócz tagów html), czyli wygląda to mniej wiecej tak:

HTML:
<HEAD><TITLE>...</TITLE>
<META http-equiv=content-type content="text/html; charset=windows-1250">
</HEAD>
<BODY>
<DIV id=###></DIV>
<DIV id=## onclick="### ">###</DIV>
</BODY>

sprawdzałem przed chwilą w firefoxie 3.6.3, IE 6 i Operze 10.51, wszystko śmigało ładnie.

jak potrzebujesz pomocy w js/php/html/css to pisz 7801500(gg)
 

DeletedUser

Guest
siemanko michal ;P
Co do generatora sygnaturek, przydałaby się funkcja umieszczania na nich punktów walki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry