[To nie błąd] Konwerter Potuska i spółki zoo

Status
Zamknięty.
Witam, może to i nie miejsce na to zgłoszenie, ale jest związane z GR, ostatnio pan szanowny Potusek wyjechał z nową aktualizacją swojego konwertera, jego różowa ośmiorniczka już od prawie doby wyskakuje w prawym dolnym rogu razem z innymi okienkami powiadomień (co kilka minut!!!) oraz od dzisiaj, w lewym dolnym rogu gdzie ta grecko-włoska przekąska ma swoje stałe miejsce wyskakuje dużej wielkości dymek informacyjny w 2 językach.
Czy można prosić o interwencję, ponieważ ludzi już ponosi i robi się mała wrzawa na grze, co nie którym zawiesza się nawet gra:


gracz 09.07.2014 09:19

potusek nie działa

gracz 09.07.2014 09:26

zainstalowałem właśnie nowy skrypt i faktycznie cosik nie działa, nawet mimo restartu przeglądarki

gracz 09.07.2014 09:28

po tej aktualizacji w ogóle go nie ma, napisałam do potuska bo tutaj gra

gracz 09.07.2014 21:35

Mi z safari teraz nie otwiera podgladu do budowania w senacie, ani podgladu np magazynu koszar etc.

gracz 09.07.2014 21:43

To chyba nawet nie ma co instalować bo potem nie będzie działało , tylko ta ośmiornica mnie wkurza w prawym dolnym rogu ;p

gracz 09.07.2014 21:46

to tak jak u mnie nie instaluje nowej a przypomnienie się non-stoper włącza
 
Odp: Konwerter Potuska i spółki zoo

Mnie akurat dobrze działa (a mam zainstalowane 3 najpopularniejsze skrypty). Korzystam z Chrome, być może przeglądarka ma tu znaczenie.

Jeśli chodzi o sam skrypt, to sprawdź, czy masz tylko najnowszą wersję GRCRT i odpowiedni dodatek umożliwiający korzystanie z niego. Upewnij się, że poprzednie wersje są odinstalowane. Polecam zapoznanie się z tematem dotyczącym skryptu, a w szczególności z postem: link.
 
Odp: Konwerter Potuska i spółki zoo

To przepraszam, co mam zrobić żeby to zwierzę nie wyskakiwało mi co minutę na ekranie???????

Starą wersję usunąłem, zainstalowałem nową i dalej to samo, i nie tylko u mnie, u wielu graczy. Parodia jakaś!!!!!!!!
Wam najlepiej odpisać że wszystko OK i zamknąć temat
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Konwerter Potuska i spółki zoo

U mnie także wszystko działa normalnie i nie ma problemu z GRCRT, także problem nie leży po stronie skryptu raczej...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Konwerter Potuska i spółki zoo

Potwierdzam. U mnie po chwilowym zawirowaniu dwa dni temu wszystko już wróciło do normy, a mam zainstalowane na chromce 3 skrypty.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konwerter Potuska i spółki zoo

A u mnie jak zainstaluję nową wersję i dodatek to żadne skrypty nie działają haha
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Konwerter Potuska i spółki zoo

Tylko, że to nie jest wina GRCRT tylko DIO, które nie jest "kompatybilne" z nową wersją Mozilli...ale to już zapewne wiesz:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konwerter Potuska i spółki zoo

Tylko, że to nie jest wina GRCRT tylko DIO, które nie jest "kompatybilne" z nową wersją Mozilli...ale to już zapewne wiesz:)

ale co ty jak miałem wyłączone DIO to żabka też nie działała ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry