Konwerter raportów

  • Rozpoczynający wątek livius
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wie ktoś czemu nie wyświetlają się budynki i wojsko kiedy wkleje na forum (w sojuszu) ???
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie to najlepszy konwerer, działa tu wszystko i ataki i szpiegowanie, i walki morskie. Dzięki za stworzenie tak świetnego konwertera:)
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie to najlepszy konwerer, działa tu wszystko i ataki i szpiegowanie, i walki morskie. Dzięki za stworzenie tak świetnego konwertera:)

dzięki
wszelkie pomysły i uwagi mile widziane :)

PS> przez kilka dni były problemiki z serwerem ale już powinno być ok :)
 

DeletedUser

Guest
------------------------------------------------------------------------------------------
Agresor: [player][/player]
Miasto:





------------------------------------------------------------------------------------------
Obrońca: brak
Miasto:





------------------------------------------------------------------------------------------
Straty jednostek agresora: 0k (
wood_16x16.png
-1
stone_16x16.png
-1
iron_16x16.png
-1) miejsc: 0
Straty jednostek obrońcy: 0k (
wood_16x16.png
-1
stone_16x16.png
-1
iron_16x16.png
-1) miejsc: 0
------------------------------------------------------------------------------------------
Data: konwerter by Livius


Korzystam z niego od ok.2 tygodni.
 

DeletedUser

Guest
i ja również nie moge korzystać z konwertera bardzo zalezało mi na raporcie murka :p
 

DeletedUser

Guest
raporty działają na forum sojuszu i w wiadomościach
na forum ogólnym (czyli tu) nie działają

i tu pytanie czy problemy są na tym forum czy na forum w grze?
bo w grze osobiście nie widzę problemów - ale może komuś coś nie działa
więc pisać :)
 

DeletedUser

Guest
Livius, mam taka propozycje, a bardziej pytanie... Dalbys rade zrobic kalkulator morale?
Wiem, ze wzor jest dosc prosty i gdzies go juz widzialem, ale nie chce mi sie za kazdym razem wpisywac w kalkulator w telefonie tego samego wzorku.
Nie znam sie kompletnie na robieniu kalkulatorow do gier, ale ten raczej nie powinien sprawic wiekszego problemu.
 

DeletedUser

Guest
Livius, mam taka propozycje, a bardziej pytanie... Dalbys rade zrobic kalkulator morale?
Wiem, ze wzor jest dosc prosty i gdzies go juz widzialem, ale nie chce mi sie za kazdym razem wpisywac w kalkulator w telefonie tego samego wzorku.
Nie znam sie kompletnie na robieniu kalkulatorow do gier, ale ten raczej nie powinien sprawic wiekszego problemu.

Pewnie - dorobię :)
a i sam wrzucałem ten wzorek na forum :)
znalazłem go na niemieckim serwerze

i zrób jeszcze kalkulator ataków jesli potrafisz :)

tu jest więcej problemów
głównie chodzi o współrzędne wiosek - których nigdzie nie widzę
a analizowanie kilkunastu rodzajów wysp pod kontem przesunięcia wiosek względem X i Y wyspy to trochę zbyt żmudne zadanie :/
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie to jest świetny konwerter raportów. Co prawda teraz jest ta funkcja opublikuj, ale ja i tak korzystam z tego.
Ps. Rozwaliłeś mnie z tym opisem: (przycisk Ctrl i trzymając go klikamy na literce U) :D
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie to jest świetny konwerter raportów. Co prawda teraz jest ta funkcja opublikuj, ale ja i tak korzystam z tego.
Ps. Rozwaliłeś mnie z tym opisem: (przycisk Ctrl i trzymając go klikamy na literce U) :D

opublikowane znikają dość szybko ;-)

a co do opisu Ctrl+U - lata praktyki :D:D:D

PS.
dwa nowe narzędzia na stronce :)
kalkulator morale do Grepolis
i kalkulator odległości (mini planer ataków) dla Plemion
 

DeletedUser4006

Guest
Gratulacje livius i dziękuję za kalkulator do plemion bo tego mi było trzeba:)


Wracając do różnych przypadków, moja koleżanka z klasy robiąc Alt+F4 nacisnęła 5 klawiszy;) Chyba nie muszę wyjaśniać jakich;D
 

DeletedUser

Guest
Hehe. No niestety zdarzają się tacy ludzie którzy jednak uczą się podstaw...klawiatury. :D No więc dobrze, że takie wytłumaczenie jest . :D
 

DeletedUser

Guest
Mam problem odnośnie tego konwertera raportów otóż jak wklejam skonwertowany raport na forum sojuszu to jest cały pusty wygląda tak samo jak ten co zamieścił Sir 0902 identycznie wygląda w wiadomościach . Z góry dzięki za odpowiedź i pomoc z tym problemem
 

DeletedUser

Guest
Naprawdę, świetny konwenter do raportów ;) . Już sobie załatwiłem sygnaturkę. A czy dałoby się ją tak zrobić, żeby działała w grze?
 

DeletedUser

Guest
Naprawdę, świetny konwenter do raportów ;) . Już sobie załatwiłem sygnaturkę. A czy dałoby się ją tak zrobić, żeby działała w grze?

to pytanie do twórców Grepolis :D
to oni blokują dynamiczne grafiki jako avatary i w profilu w grze :/
 

DeletedUser

Guest
No właśnie widzę, spróbowałem sobie wstawić sygnaturkę w profilu i nic nie chce działać :/ Tylko jest kod do sygnaturki.
 

DeletedUser

Guest
Konwerter działa dla Grepolis 2 jak na razie jedynie w Firefox
instrukcja na mojej stronce
 

DeletedUser

Guest
Już działają statystyki!

Serwer statystyk strony liviusa spowrotem jest dostępny!
Niestety dane jeszcze nie są zaktualizowane - są pół miesiąca do tyłu, ale miejmy nadzieję, że dojdzie do odświeżenia już wkrótce...
Bezpośredni link do statystyk
 
Do góry