Konwerter RW

  • Rozpoczynający wątek Malgoth
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o tym konwerterze ?

  • Dobry

    Głosy: 48 63,2%
  • Zły

    Głosy: 15 19,7%
  • Obojętne

    Głosy: 13 17,1%

  • W sumie głosujących
    76
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, wraz z przyjacielem Qwerty256 wpadliśmy na pomysł stworzenia konwertera raportów wojennych i tak tez zrobiliśmy ;) o to link: http://www.grewerter.pl/. Wspólnie tworzymy Grewerter Team, projekt jest w fazie beta wiec proszę o wyrozumiałość. Dzięki Grewerterowi łatwo możemy przekształcić raport w czytelny i gotowy do wklejenia na forach. Wystarczy skopiować treść raportu zaczynając od "Wioska xxx prosi o surowce w wiosce yyy" do daty raportu włącznie, wkleić do pierwszego formularza, zaznaczyć jakie wojska agresora i obrońcy brały udział w walce i użyć przycisku ">>". Następnie trzeba skopiować całą treść z drugiego formularza i wkleić np. na forum :) Miłego korzystania :)
 

DeletedUser

Guest
Fajny pomysł muszę go sprawdzić. Mogłeś zrobić swoją własną stronę a nie na PHP-Fusion się pchać.

Ogólnie gratuluję pomysłu i oby ten RW się przydał.


S.
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie to doskonały, Pamiętajcie że to dopiero ver1. Z czasem chłopcy będą go rozbudowywać, może pojawi się też specjalna wersja na forum ogólne. Tak na wszelki wypadek proszę o troche wyrozumiałości, stworzenie takiego narzędzia dla nas wszystkich to już i tak wielka zasługa.
 

DeletedUser

Guest
Pomysły, propozycje proszę pisać używając formularza w zakładce "Kontakt" na stronie konwertera.
 

DeletedUser

Guest
Malgoth pierwsza klasa :)
Potrzebujesz jeszcze jakieś raporty?
np z ataków statkami?
 

DeletedUser

Guest
To raczej nie możliwe żebyś miał rw ze statków na jakiejś polskiej wersji, ani na becie ludzie statków nie mają, a to musi być w języku polskim.
 

DeletedUser

Guest
Szczególne podziękowania należą się dla Qwerty256 :) Aktualnie trzeba jeszcze poprawić kilka błędów w tym co jest już zrobione. Na forum nie działają te bb-code jakie są w grze np. [player][/player], stąd taki wygląd raportu na FO. Postaramy się rozwiązać wszystkie problemy ale potrzebujemy czasu :) Jeśli chodzi o raporty z udziałem statków to myślę że można jeszcze poczekać, nie znam za bardzo rozgrywki w grepolis i nie wiem kiedy zaczną się takie walki ale chyba nie prędko.
 

DeletedUser

Guest
Ale to nic nie da bo tam jest po niemiecku, a musi być raport dopasowany do tej wersji językowej, na razie sami nie wiemy co dokładnie będzie pisać. Jak się pojawią ataki statkami to pewnie chłopaki będą bardzo wdzięczni za takie raporty.
 

DeletedUser

Guest
To raczej nie możliwe żebyś miał rw ze statków na jakiejś polskiej wersji, ani na becie ludzie statków nie mają, a to musi być w języku polskim.

Dlaczego niemożliwe? Ja mam taki...:D

Oczywiście połowiczny bo po prostu wysłałem statkiem transportowym hoplitów żeby było szybciej ale statek jest ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ogólnie fajnie, ale lepiej by było jakby strona na jakimś samym PHP stała, a nie na PHP-Fusion, bo to przecież konwerter :p
 

DeletedUser

Guest
to co to niby wg. ciebie jest hę?

to kw tylko trzeba samemu wpisywać jednostki i straty...

przykład

a38de64ef88b76199abb01247cc120e7.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
W związku z tym że duża liczba graczy chce by konwerter działał także na FO zapowiadam że taka wersja wkrótce powstanie. Nalegam do korzystania z zakładki "Kontakt" i pisania nowych pomysłów. Pomoże Nam to ulepszyć grewerter.
 

DeletedUser

Guest
Jest już wersja na FO, wystarczy zaznaczyć ptaszka przy tej opcji ;) Oczywiście wszystko jest w wersji Beta. Proszę zgłaszać wszelakie błędy.
 

DeletedUser77

Guest
Temat przeniosłem do działu twórczość, bo nie bardzo on pasuje do propozycji :p
Kamil 'yetj'
 
Status
Zamknięty.
Do góry