Koordynaty miast

  • Rozpoczynający wątek pyzapl
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pytanie jak się wpisuje koordynaty miast bo w plemionach wygląda to tak
[village]529|612[/village]
a tutaj jak się to robi bo nie bardzo wiem ????

A próbowałem większość znanych mi sposobów
 

DeletedUser77

Guest
Możesz użyć kodu:
[town]ID miasta[/town]
lub
[town]Nazwa miasta[/town]

Ale jak na świecie jest więcej miast o takiej samej nazwie to nie działa poprawnie ;)
 

DeletedUser

Guest
po pierwsze: klikamy na minimapę w lewym górnym rogu..

gdy już klikniemy na mapę, na dole po lewej stronie mapy pole to wpisania koordynatów:
 

DeletedUser

Guest
Możesz użyć kodu:
[town]ID miasta[/town]
lub
[town]Nazwa miasta[/town]

Ale jak na świecie jest więcej miast o takiej samej nazwie to nie działa poprawnie ;)

U mnie to nie działa próbowałem wysłać wiadomość z danymi miasta i nic :(
 

DeletedUser

Guest
ogólnie jest opcja w forum sojuszu wpisywania miast tylko co w nich wpisać próbowałem wpisywać liczby z mapy np: 233 887 lecz to nie działa a może ma być jakiś znaczek pomiędzy tymi liczbami np: 233|887 lub coś innego skoro jest taka opcja w forum sojuszu to na pewno jakoś się da tylko pytanie jak

I dziękuje za zdjęcia ale one mi nic nie pomogły mi chodzi o wpisywanie miasta tak jak na plemionach wioski w bb-code a tutaj nie bardzo wiem jak to zrobić

Tak samo jak jest opcja wpisywania gracza w bb-code
przykład

[player]pyzapl[/player]

lub sojusz

[ally]Play For Fun[/ally]

Itd... itp...
to i musi być wpisywanie miasta
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser77

Guest
U mnie to nie działa próbowałem wysłać wiadomość z danymi miasta i nic :(
Ale ID miasta to nie jest jego lokalizacja.
Przykładowo moje miasto ma ID i po wpisaniu tak: [town]1289[/town] powinien pojawić się link z nazwą Mojego miasta.
 

DeletedUser

Guest
yetj ale skąd masz ID miasta bo ten numer twój mi działa jakaś tam wioska się pojawiła ale nie wiem jak wpisać swoją lub inną
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4

Guest
Wpisujemy id miasta między tagi [town]. Najwygodniej skorzystac z panelu bb code ktory po wpisaniu czesci nazwy miasta podaje sugestie o ktore miasto chodzi i sam wstawia poprawne id.
 

DeletedUser

Guest
Ok działa mi dzięki tylko z czasem strasznie dużo miast będzie wyskakiwało o jednej nazwie wpiszcie Ateny a zobaczycie ile ich już jest a to dopiero 1 dzień beta
 

DeletedUser

Guest
Wpisałem w panelu nazwę wioski i niestety po dość długim wyszukiwaniu nic się nie dzieje nie wiem może serwer za bardzo przeciążony :(
 

DeletedUser77

Guest
No niestety ładowanie trwa strasznie długo a wręcz nawet w nieskończoność bynajmniej u mnie.
Ale problem już został zgłoszony.
 

DeletedUser

Guest
powinno byc to tak jak w plemionach :) i życie stałoby się prostsze
 

DeletedUser

Guest
Trzeba przyznać, że współrzędne miasta są tu bardziej logiczne niż w plemionach :)
np.: Miasto o współrzędnych (468|579) jest na morzu M45 :)
w plemionach byłby to kontynent K54 :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry