Korespondencja masowa

  • Rozpoczynający wątek lamus
  • Data rozpoczęcia

Sprawdzenie przeczytanej korespodencji masowej

  • jestem za sprawdzeniem kto przeczytał korespondencję masową /dotyczy założyciela i liderów/

    Głosy: 66 95,7%
  • nie interesuje mnie kto przeczytał korespondencję masową

    Głosy: 1 1,4%
  • jest mi to obojętne

    Głosy: 2 2,9%

  • W sumie głosujących
    69
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Niestety brakuje mi niestety pewnej możliwości... a mianowicie sprawdzenia kto z sojuszu przeczytał wiadomość masową.

To pozwoliłoby po części sprawdzenie kto jest aktywny w sojuszu.

Dlatego pozwoliłem sobie zrobić prostą ankietkę;)

Proszę używać edycji, zapobiega to spamowi i zbędnemu nabijaniu postów.
Kamil 'yetj'
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pomysł fajny, przyda się na pewno. Ale za to brakuje ankiety mimo, że napisałeś, że zrobiłeś :)
 

DeletedUser

Guest
Tak, ale z małą zmianą.
Jako szarak wysyłający wiadomość mas, też bym chciała wiedzieć kto ją przeczytał, a kto nie ;]
 

DeletedUser

Guest
Tak, ale jak napisała Laina, dla wszystkich, nie tylko dla wybrańców.
 

DeletedUser404

Guest
koniecznie

Ja taką opcję uważam za konieczną. Nikt nie chce w sojuszu trzymać martwych dusz albo tzw. leserów ukrywających sie przed każdym zadaniem. To znacznie uprościło by zarządzanie sojuszem i wyczyściło sojusze ze zbędnego robactwa.
 

DeletedUser

Guest
jestem, za ale żeby to było dostępne dla każdego.
 

DeletedUser

Guest
Za ale możliwość widzenia dla wszystkich. Wolność Równość i Braterstwo.
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście za, bardzo tego brakuje. Ale z moich doświadczeń wynika ,że w poważnym sojuszu tylko nieliczni mają prawo do wysyłania wiadomości masowej i jeszcze mniej osób ma możliwość usuwania nie aktywnych graczy.
Więc w zależności od władz sojuszu nie wszyscy będą to widzieli.
Chyba tylko wysyłający wiadomość mas może sprawdzić kto ja przeczytał a kto nie. Wiec chyba z tą równością to przesadzacie.
 

DeletedUser

Guest
gram na zeta i nie wiem dlaczego ale nie mam mozliwości korzystania z korespondencji masowej .Moglby mi ktos wyjasnic czemu tak jest?
W sojuszu jestem liderem i bardzo by mi ulatwilo korzystanie z tej opcji
 

DeletedUser

Guest
Też jestem za i też aby możliwe byłoby to dla wszystkich.
 

DeletedUser

Guest
gram na zeta i nie wiem dlaczego ale nie mam mozliwości korzystania z korespondencji masowej .Moglby mi ktos wyjasnic czemu tak jest?
W sojuszu jestem liderem i bardzo by mi ulatwilo korzystanie z tej opcji

Pewnie masz taką mozliwość tylko nie wiesz ,że ją masz. Gdy wysyłasz wiadomośc na PW obok okienka na wpisanie adresata po jego prawej stronie jest ikonka flagi - masowej wiadomosci. Tylko brak opisu tej ikonki. Jak ja klikniesz to pokaze ci w tym okienku niki wszystkich graczy sojuszu. To jest wiadomosc masowa.
Tak przynajmniej jest na Alfa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
tylko dla lidera i założyciela bo po co mają wszyscy wiedzieć jak im to nie potrzebne jestem za
 

DeletedUser

Guest
a wyobraź sobie że ty wysyłasz wiadomość grupową - wtedy możesz się dowiedzieć kto odebrał a kto nie. to jest bardzo często przydatne, np. nie ma założycieli i liderów a chcę poprosić cały soj o pomoc (nie każdy odświeża forum pomocy co 5 sekund - wiadomość bardziej zauważy). potem widzę kto odebrął i kto z nich pomógł a kto nie.

więc taka możliwość powinna być dla każdego kto ma możliwość wysyłania wiadomości grupowej.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Skoncentrowałbym się głównie na autorze - wysyła to powinien wiedzieć kto olał, a kto chociaż przeczytał.
 

DeletedUser

Guest
a wyobraź sobie że ty wysyłasz wiadomość grupową - wtedy możesz się dowiedzieć kto odebrał a kto nie. to jest bardzo często przydatne, np. nie ma założycieli i liderów a chcę poprosić cały soj o pomoc (nie każdy odświeża forum pomocy co 5 sekund - wiadomość bardziej zauważy). potem widzę kto odebrął i kto z nich pomógł a kto nie.

więc taka możliwość powinna być dla każdego kto ma możliwość wysyłania wiadomości grupowej.

A jeśli w sojuszu jest kret? Wtedy wróg ma informacje kto z sojuszu jest aktualnie online, a kto nie.

Fajna opcja ale tylko dla osób info o odczytaniu tylko dla osoby piszącej wiadomość ;)

ZA TAK
 

DeletedUser

Guest
no to kret może sie postarać wysłać wszystkim oddzielnie wiadomość i będzie wiedział kto jest online.
 

DeletedUser

Guest
wtedy to będzie podejrzane i kreta szybko wyłapią. Krety przeważnie się jakoś nie wychylają, lecz siedzą spokojnie i kopiują. A takto by mieli ułatwione zadanie.
 

DeletedUser

Guest
wątpię. w dobrym sojuszu masowe wiadomości nie są często wykorzystywane. głównie wykorzystuje je Rada i osoby szukające pomocy w walce
 
Status
Zamknięty.
Do góry