[Wyjaśnione] korona na swiecie

  • Rozpoczynający wątek sin123
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
witam,

Jeżeli sojusz na świecie Gythium zdobył koronę na świecie to jakim cudem kolejny sojusz zdobył koronkę ?
Nawet wbudowując 7 cudów :)
Czy zasady tej gry zostały zmienione ? jeżeli tak uważam, że sa one bez sensu.. bo w gruncie rzeczy każdy w tej grze może wygrać i chwalić sie wygraną. Mimo, że realnie przegrał....
Proszę o odpowiedź :).

Dziekuje i pozdrawiam,
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: korona na swiecie

Nie powinno tak się stać.
Możesz to jakoś potwierdzić?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: korona na swiecie

Wpis w komnacie chwały to normalna rzecz. Zerknij sobie na inne światy.
Jednakże koronki nie powinni otrzymać.
Sprawa w trakcie wyjaśniania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: korona na swiecie

Wpis w komnacie chwały to normalna rzecz. Zerknij sobie na inne światy.
Jednakże koronki nie powinni otrzymać.
Sprawa w trakcie wyjaśniania.

rozumiem.. bardziej mi chodziło o koronę na świecie. Dziękuje za odpowiedź :)

Bo gdyby tak było że korona wędruje dalej.. to nie było by sensu wygrywać.. bo np: łatwo wyobrazić sobie sytuacje w której sojusz zdobywa koronę, oddaje cuda np: akademii sojuszu i ten buduje swoje i też zdobywa koronę.
Bez sensu:) stąd mam nadzieje, że to błąd :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: korona na swiecie

Bo gdyby tak było że korona wędruje dalej.. to nie było by sensu wygrywać.. bo np: łatwo wyobrazić sobie sytuacje w której sojusz zdobywa koronę, oddaje cuda np: akademii sojuszu i ten buduje swoje i też zdobywa koronę.
Bez sensu:) stąd mam nadzieje, że to błąd :)
Dokładnie, masz rację. Zostało już to zgłoszone do techników. Tak, jak pisała Sisi, nie powinno tak się stać.
 

DeletedUser18041

Guest
Odp: korona na swiecie

Teraz to i tak już nie ma znaczenia czy technicy naprawią błąd. Wątpię, by zabrano im korony zdobyte w sposób śmieszny i żałosny, skoro konkurencja wygrała i skończyła grać. Robiliśmy co mogliśmy, by wygrać ten świat i okazuje się, że na darmo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: korona na swiecie

a dlaczego niby mieli by mieć koronkę skoro nie wygrali :) ?
myślę, że to technicy poprawią :).
No sorry świata nie wygrali w sposób regulaminowy.. :)
 

DeletedUser12559

Guest
Odp: korona na swiecie

Rzeczywiście to jakaś lipa Sylwia .Gram czwarty rok i takich jaj nie było . Wyjaśnijcie to ludzie bo stali bywalcy się od was odwrócą.Pozdrawiam.
 
Odp: korona na swiecie

zenada,prosze o naprawienie tego bledu,nie po to z kolegami zarywalismy cale miesiace,zeby takie cos sie dzialo,mam nadzieje ze to naprawicie, w innym przypadku ta gra traci sens:(
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: korona na swiecie

Wielu z nas zrobiło sobie wolne na wakacje... Potem mielismy wrócić i coś pogierczyć. Niestety jeżeli błąd nie zostanie naprawiony to raczej kiepsko to widzę:mad: Mam nadzieje, że technicy naprawią błąd i korona bedzie należeć tylko i wyłącznie do zwycięzców :)
 

DeletedUser16769

Guest
Odp: korona na swiecie

dokladnie zenada. az juz mi sie odechciewa czekac do jesieni bo jesli to sie nie zmieni to i ja juz w to nie bede gral bo i po co. Zwyciezca moze byc tylko jeden.
ps. Sylwia jak zwykle na posterunku . pozdrawiam Was.;)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: korona na swiecie

Nie jestem pewien czy to błąd,grając na Chi też chcieliśmy kończyć po zdobyciu korony ale gracze wyczytali że drugi zespół może wybudować cudy i zdobyć koronę dlatego graliśmy do końca.
 

DeletedUser

Guest
Odp: korona na swiecie

Również zgłaszam protest przeciw koronacji sojuszu LXF.

Jak zaczynałem grę, zasady były jasne. Tylko 1 sojusz może wygrać świat i tylko 1 może zdobyć koronę.
Walcząc przez większość czasu przeciw wszystkim udało nam się osiągnąć oba cele.
Poświęciliśmy swój czas prywatny i co poniektórzy kasę. Wychodzi na to, że niepotrzebnie.
Czekam do jesieni, żebym mógł pograć z niezwyciężoną ekipą, ale jeśli ten błąd nie zostanie poprawiony, to chyba nie będzie to miało sensu.

We are the champions!
Pozdrawiam :D
K

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie jestem pewien czy to błąd,grając na Chi też chcieliśmy kończyć po zdobyciu korony ale gracze wyczytali że drugi zespół może wybudować cudy i zdobyć koronę dlatego graliśmy do końca.

Jeśli w regulaminie była by taka informacja, nikt z nas by nie kończył.
A tak wyszła farsa. Z jednej strony za nieznajomość regulaminu dostaje się bany i inne kary, a z drugiej znając błędy w grze można "oszukać" i zdobyć koronę, kiedy już prawie nikt nie gra....
Porażka
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: korona na swiecie

Widzę, że uznaliście, że czym więcej osób napisze, tym większe szanse są na naprawę tego błędu.
To niestety nic nie zmieni. My sprawę przekazaliśmy do Inno i to czy jedna osoba z Was zagrozi,
że skończy grę przez to czy 100 nic nie zmieni.

Dlatego proszę o uzbrojenie się w cierpliwość.
Poinformujemy Was o decyzji z Innogames.

Ze swojej strony możemy zapewnić, że dla nas jest to błąd i oczekujemy naprawy z usunięciem jego skutków :)
 

DeletedUser21011

Guest
Odp: korona na swiecie

Widzę, że uznaliście, że czym więcej osób napisze, tym większe szanse są na naprawę tego błędu.
To niestety nic nie zmieni. My sprawę przekazaliśmy do Inno i to czy jedna osoba z Was zagrozi,
że skończy grę przez to czy 100 nic nie zmieni.


Jeżeli tak to ja także protestuje :rolleyes:
 

DeletedUser20894

Guest
Odp: korona na swiecie

Dokładnie jak piszecie - bałagan to mało powiedziane ,kpina z graczy którzy poświęcili czas, petrodolary i życie zawodowe bądź prywatne , jak pokazuje czas każdy może wygrać świat , teraz legion odejdzie to jakiś 3 sojusz wybuduje i kolejny wygrają?? a później następni -itp.... co się okaże ze na danym świecie wygrało 500 osób gdzie w sojuszu jest bądź było maks 70 osób

Kpina i //ciach// bez różowych zasłon
a no i pytanie czy tyle osób tam grało że support nadal trzymał serwer?? nasz sojusz liczył 10 graczy ponoć tylko w tym połowa raz w tygodniu jak mówił Gumiś wchodzi tam.

żeby w ndz dowiadywać się o takich błędach ,rażących błędach to aż grzech ,powiedziałby kapłan na kazaniu a poźniej rozgrzeszenia by nie udzielił supportowi:D


Pozdrawiam wspaniałą ekipę i do zobaczenia na jesień
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: korona na swiecie

My chyba się nie zrozumieliśmy.
Napisałam - sprawę już przekazaliśmy do Inno, jestem z Wami całym sercem, ale krzyki na forum nic nie dadzą więcej. Owszem, każdy ma prawo wyrazić swoje niezadowolenie, ale baczcie proszę na słowa. To forum publiczne.
I proponuje pomyśleć zanim jeszcze raz winę za zaistniałą sytuację zwalicie na support.
Bo przypomnę po raz setny. Nie jesteśmy technikami, a sprawę przekazujemy technikom!
 

DeletedUser

Guest
Odp: korona na swiecie

dziękujemy :)

a teraz dawać tutaj tych techników..... :mad:

zlinczujemy :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: korona na swiecie

Nie da się :)

Poczekajmy spokojnie na decyzję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry