Korynt - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13747

Guest
Odp: Korynt - Party

za to ja chodze do gimbazjum :( niech juz otwieraja ten świat bo kurde oczy mnie juz bolą :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

Odp: Korynt - Party

Cytat Napisał masoon Zobacz post
Zawitamy tam silną ekipą i zrobimy niezły rozpi.... chowajcie swoje dziewczyny nadchodzi Legion X reaktywacja z BETA... Jak ja kocham ten brak morali..
Ale mnie rozbawiłeś hehehehe na Becie byliście silną ekipą ale chyba na TOP 100 lub + jeszcze jedno zero

Tylko że tu nie chodzi o bete tą która jest teraz przypomnij sobie początki gry co znaczył Legion X z Tuchajbejem na czele chyba że wtedy jeszcze robiłeś w pieluchę a potem rzucaj takie teksty.. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

wszyscy jak narazie z którymi gadałem idą na południowy wschód więc zapraszam tam..
 

DeletedUser13747

Guest
Odp: Korynt - Party

ja ide na południowy-wschód i nadal nie ma tego Koryntu kiedy on będzie :(
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Korynt - Party

Tylko że tu nie chodzi o bete tą która jest teraz przypomnij sobie początki gry co znaczył Legion X z Tuchajbejem na czele chyba że wtedy jeszcze robiłeś w pieluchę a potem rzucaj takie teksty.. ;)

czy ten sojusz później fuzjował?
 

DeletedUser12229

Guest
Odp: Korynt - Party

widzę , że dużo osób na pd-wsch leci
 

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

Tylko że tu nie chodzi o bete tą która jest teraz przypomnij sobie początki gry co znaczył Legion X z Tuchajbejem na czele chyba że wtedy jeszcze robiłeś w pieluchę a potem rzucaj takie teksty.. ;)
E no coś chyba pomyliłeś. Legion X w wiekszej części to był sam Tuchajbej :p Pamiętam te czasy kiedy się z wami laliśmy. Reszta legionu to grała różnie, ale nikogo w ścisłej topce tam więcej nie było. kiedyś kumpel mi pokazywał raporty jak podczas jego nieobecności jeden z Waszych graczy próbował mu skasować procki za pomocą szermierzy i mu się to nie udało;) Potem ten sam asior atakował ognie za pomocą birem :eek: Szkoda, że nie mogę sobie przypomnieć jego nicku, a atakowaliście Guywera:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

taaa pamiętam Guyawera ;) tam było parę ciekawych akcji i ciekawe wojny ale wiesz wszędzie się znajdą nooby które myślą że wszystkie wojska służą do ataku ;) a tak apropo wczoraj byłem u Tuchajbeja i gadaliśmy o Tobie Kaliszaneczka.. niezmiernie cieszy nas ten fakt że też tu zagościsz :)
 
Do góry