Korynt - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

taaa pamiętam Guyawera ;) tam było parę ciekawych akcji i ciekawe wojny ale wiesz wszędzie się znajdą nooby które myślą że wszystkie wojska służą do ataku ;) a tak apropo wczoraj byłem u Tuchajbeja i gadaliśmy o Tobie Kaliszaneczka.. niezmiernie cieszy nas ten fakt że też tu zagościsz :)
Oj niestety ale tu nie zagoszczę:D. Nie gram już na polskich serwach. Ale jeśli chcę powtórzyć rozgrywkę to zapraszam na angielski Herolus. Świat jest dopiero kilka dni... W dodatku nie ma bonusa nocnego, co pewnie mu się spodoba :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

No to szkoda że Cię nie będzie ;( Tuchajbej czekał już od miesiaca na ten Świat więc jest strasznie podjarany.. ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

hyhyhy, ja to z podniecenia spać dzisiaj nie mogłem :DD
 

DeletedUser13747

Guest
Odp: Korynt - Party

ja tak samo a teraz czekam i czekam a tu go kurde nie ma :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

No to szkoda że Cię nie będzie ;( Tuchajbej czekał już od miesiaca na ten Świat więc jest strasznie podjarany.. ;p

Też czekam ponad miesiąc na świat... a teraz mnie zżera te ozekiwanie na otwarcie (i zżera mnie choroba ;/;/ )

Chodź dawno grałem, to teraz zamierzam powrócić do gry ;)

"Jeśli mi się uda" to mój nick będzie się pokazywał w TOP 10

Życze miłej gry i przede wszystkim dobrej zabawy :D

Intruz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

Czuje, że to będzie <ciach> świat :))

//zapewne chciałeś napisać że będzie zajefajny ten świat ale to trzeba było tak od razu a nie kropkami ; )
yetj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

Aaaaaaaaa ruszył! :D Jaram się jak dziewica wibratorem :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

Czy mi się wydaje, czy jak wybrałem północy zachód to powinienem być na 44 morzu? W końcu to początek jest, a wylądowałem na 55 ;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

Czy mi się wydaje, czy jak wybrałem północy zachód to powinienem być na 44 morzu? W końcu to początek jest, a wylądowałem na 55 ;d

Ja jestem kolo 55 na skraju 54 a 44 ;) ja nie narzekam ;)

A wiedziałem że na początku będzie masówka zaproszeń do sojuszu... Lecz sobie poczekam aż się okaże który z kilku sojuszy jest wart dojścia...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

1 Idz do miasta danego gracza nie działa
2 Zajebioza!!! Kocham ten świat <3 I cb yetj też XD
 

DeletedUser16115

Guest
Odp: Korynt - Party

Intruz91PL jesteśmy sąsiadami;)
 

DeletedUser3372

Guest
Odp: Korynt - Party

Tylko że tu nie chodzi o bete tą która jest teraz przypomnij sobie początki gry co znaczył Legion X z Tuchajbejem na czele chyba że wtedy jeszcze robiłeś w pieluchę a potem rzucaj takie teksty.. ;)

A ty sobie przypomnij kto był zawsze na TOP1 (stara beta) wtedy będziemy rozmawiać :D a w pieleszach to może ty byłeś,jak ja zaczynałem przygodę w grepolis od początku bety,Tuchajbeja pamiętam lecz ciebie już nie,a wielu cienkich pionków się właśnie podszywa pod dobrych graczy,wcale ich nie znając lub tylko z pogłosek i później się chwalą co to nie oni.Tyle ode mnie w tej rozmowie z tobą.
 

DeletedUser16115

Guest
Odp: Korynt - Party

Spam zaproszeń jak zwykle ruszył kilka minut po serwerze.;)
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Korynt - Party

Ograniczenie liczby ludzi w sojuszu ciut zmniejszy ilość masówek, ale za to zwiększy ilość akademii i innych pseudo sojuszy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

Obecnie 7 zaproszen na liscie i 4 co wycofali (300 spartan zaprosilo, wycofalo i jeszcze raz zaprosilo) xD
 
Odp: Korynt - Party

jak narazie to moze z 10 graczy tutaj znajomych widze buuuuuuuu
xpz86.png

a sojusze jak zawsze te same tylko prowadzone przez kogo innego
tzr8m.gif


nie ma LA nie ma MDG a z tych obecnych sojuszy to nie wroze nic dobrego
sefudeu.png


ale moge sie tez mylic
fovhappy.png
 
Do góry