Korynt - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13963

Guest
Odp: Korynt - Party

mamy tu sojusz na podobnym poziomie rozwoju do naszego. zapewne zjemy slabych a najlepszych przyjmiemy i ekipa pojdzie dalej do przodu.
zawsze uwazalem ze im ciezsza wojna(wygrana) na poczatku tym latwiej pozniejsza rozgrywka.

chociaz tutaj jak tak patrze to bedzie mozna rozbic kilka porzadnych sojuszow a i tak nam to nie da gwarancji bezpieczenstwa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

Właśnie wystartowałem w grze, zapowiada się ciekawie. Pozdrawiam
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Korynt - Party

Witam,
Nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie posty - a chciałbym.
Chyba mnie nie znacie - może yetjowi smignąłem kiedyś przed oczami na PI ;)
Jeśli ktoś na PHI albo na PI grał - powinien mnie kojarzyć. Również przybyłem z silną ekipą, nazwa trochę wyprana - ale ostrzegam przed Valhallą - bo namieszamy na tym świecie, tym bardziej że też jesteśmy na południowym wschodzie - m56
Ależ oczywiście, że pamiętam. Kogo tam jeszcze przyciągnąłeś na ten świat do gry ze swojego sojuszu z Pi? :)
 

DeletedUser13963

Guest
Odp: Korynt - Party

Z PI chyba tylko arek401 dotrwał ze mną. Reszta na PI została albo pogubiła się na PHI i tam została.
Ale i w tym sojuszu co jestem jest kilka porządnych graczy, że jakby chciał to by się kilka niezłych sojuszów obdzieliło nimi jako motory napędowe.
Także, niech nie myli Was dalekie miejsce w rankingu sojuszy.

Mimo tego, że byliśmy wrogami, zawsze panowała dobra kultura gry, yetj :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

Ja tam Wojtiego równie dobrze wspominam. Stare, dobre czasy.
 

DeletedUser5674

Guest
Odp: Korynt - Party

Osobiście proszę Cię, abyś nie kojarzył mnie z Valhallą.
Miałeś wymianę postów z perlosem. BYŁEM I JESTEM TWÓRCĄ JEDNEGO SOJUSZU *Luzaki z Itaki* i tylko z takim proszę mnie kojarzyć, za władze innego nie odpowiadam.

A sojusz Wiedźmini z ETA to nie był przypadkiem również Twój twór?
czy źle kojarzę następstwo nicków? :)
 

DeletedUser13963

Guest
Odp: Korynt - Party

Dobrze kojarzysz.
Wiedźmini to trochę stary projekt, i od tamtego momentu przeszedłem sporą metamorfozę i mój styl gry się radykalnie zmienił. Jak i styl prowadzenia sojuszu. Myślę że na lepszy, w każdym bądź razie inny.
 

DeletedUser3372

Guest
Odp: Korynt - Party

Czy wiecie może z kim ma wojnę/konflikty sojusz New Age of Glory ????
 

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

Czy wiecie może z kim ma wojnę/konflikty sojusz New Age of Glory ????

A dlaczego pytasz? Potrzebujesz koalicji do walki z sojuszem z 4. dziesiątki w rankingu?

Jak patrzę po nickach to z nikim. To jest pokojowo nastawiony sojusz. Nie wiem czy wiedzą co to atak :confused:
 

DeletedUser15406

Guest
Odp: Korynt - Party

A dlaczego pytasz? Potrzebujesz koalicji do walki z sojuszem z 4. dziesiątki w rankingu?

Jak patrzę po nickach to z nikim. To jest pokojowo nastawiony sojusz. Nie wiem czy wiedzą co to atak :confused:

Odezwał się koleś, który od początku świata stoi w miejscu mając 175 pkt ;) Równie dobrze ktoś z tego sojuszu mógłby wysnuć podobną tezę na temat Twojej osoby... Z Ciebie to nawet Bob kiepski więc po co próbujesz hejtować :confused: Obserwuj dalej :D
 

DeletedUser16115

Guest
Odp: Korynt - Party

Odezwał się koleś, który od początku świata stoi w miejscu mając 175 pkt ;) Równie dobrze ktoś z tego sojuszu mógłby wysnuć podobną tezę na temat Twojej osoby... Z Ciebie to nawet Bob kiepski więc po co próbujesz hejtować :confused: Obserwuj dalej :D

Jesiol przeczytaj jego podpis, więcej nie trzeba tłumaczyć...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

Cieszy mnie niezmiernie ten atak na przeciwnika New Age of Glory. O ile oczywiście przeciwnik jest przeciwnikiem :)

Odrobiny dystansu do świata jesiol życze :)
 

DeletedUser15406

Guest
Odp: Korynt - Party

Ty o mój dystans do świata się nie martw. Pomartw się lepiej o dywagację jaka zawładnęła Twą osobą :D życzę Ci byś się od niej uwolnił i pokazał nam jakim Ty jesteś przeciwnikiem bo chętnie bym zobaczył Cię w akcji :D Na początek proponuję Ci założenie sojuszu o nazwie Lanie wody. Potem pójdzie Ci już z górki, zbudujesz pierwszy domek i zaliczysz awans w rankingu z miejsca 14175 przesuniesz się o kilka oczek wyżej, "później" kto wie może wyślesz swój pierwszy atak :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Partygo te

Ty o mój dystans matu to modo świata się nie martw. Pomartw się lepiej o dywagację jaka zawładnęła Twą osobą :D życzę Ci byś się od niej uwolnił i pokazał nam jakim Ty jesteś przeciwnikiem bo chętnie bym zobaczył Cię w akcji :D Na początek proponuję Ci założenie sojuszu o nazwie Lanie wody. Potem pójdzie Ci już z górki, zbudujesz pierwszy domek i zaliczysz awans w rankingu z miejsca 14175 przesuniesz się o kilka oczek wyżej, "później" kto wie może wyślesz swój pierwszy atak :D

Hahaha

Po pierwsze: jeśli ktoś ma 175 pkt to znaczy, że NIE GRA tylko zalogował się na świat.
Po drugie: poczytaj moje wpisy z innego tematu to może zrozumiesz ukryty sens dzisiejszego wpisu.
Po trzecie: podpis jest cytatem, a nie moją wypowiedzią.

I uspokajam: New Age doskonale sobie radzi bez takiego adwokata jak Ty :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Korynt - Party

Ohhh jesiol tak się ładnie udzielsz na forum KORYNTU od początku, że aż mi miło:) Tylko powiedz mi czemu już nie skaczesz tak na naszej wyspie??:)
Napradę Mnie to barzdzo interesuję:)
Pzdr New Age
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Korynt - Party

Ty o mój dystans do świata się nie martw. Pomartw się lepiej o dywagację jaka zawładnęła Twą osobą :D życzę Ci byś się od niej uwolnił i pokazał nam jakim Ty jesteś przeciwnikiem bo chętnie bym zobaczył Cię w akcji :D Na początek proponuję Ci założenie sojuszu o nazwie Lanie wody. Potem pójdzie Ci już z górki, zbudujesz pierwszy domek i zaliczysz awans w rankingu z miejsca 14175 przesuniesz się o kilka oczek wyżej, "później" kto wie może wyślesz swój pierwszy atak :D
Azzael to potężny demon i już nadchodzi kolego:)
 

DeletedUser15406

Guest
Odp: Korynt - Party

Ależ mnie podsumowałeś... Heh nie powiedziałbym, że się udzielam ;) napisałem tu zaledwie kilka postów. A to ja skakałem kiedyś? Ohhh to pewnie byłem wtedy żabką. Może dorosłem, kupiłem sobie stateczki i pływam po szerokich wodach Ahoj panie -bzunio-, dokąd płyniecie?
ps. Dziękuje za pozdrowienia :eek:

Azzael to potężny demon i już nadchodzi kolego:)
Tak wiem, demony to ja przyciągam niestety ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry