Kos party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Pierwszy raz od bardzo dawna startuje świat z prędkością x1 :) Zamierzacie zagrać?
 
Odp: Kos party

drugi
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser22143

Guest
Odp: Kos party

Wiadomo juz może kiedy wystartuje?

Edit: Już znalazłem info ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kos party

Jasna sprawa ;D Brakowało takiego świata xDD
Może przyniesie takie emocje jak na dawnym epsilonie *.*
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Kos party

Zagram, może przy takiej prędkości uda mi się utrzymać kilka miasteczek :cool:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Kos party

Podobne (troszkę) ustawienia do starego Bizancjum; tam nudno raczej nie było. Mimo tej prędkości
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kos party

Ta prędkość jest odpowiednia, bo co z tego że świat szybki jak przez moment widzimy typka z 30 miasteczkami jadącego po innych ;) tutaj bardziej powinny się szanse wyrównać
 

DeletedUser26668

Guest
Odp: Kos party

Gramy gramy :D Ekipa już szykuje sie do walki
cigrqlp2odi2kqo24.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Kos party

Ta prędkość jest odpowiednia, bo co z tego że świat szybki jak przez moment widzimy typka z 30 miasteczkami jadącego po innych ;)
Jak swiat jest wolny, to tego typka widać przez dłuższy moment. Ale czy można go dogonić? To po prostu inna rzeka czasu.
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Kos party

Ta prędkość jest odpowiednia, bo co z tego że świat szybki jak przez moment widzimy typka z 30 miasteczkami jadącego po innych ;) tutaj bardziej powinny się szanse wyrównać

wyrównać ? jakim cudem ? Przy natychmiastowym skracaniu i handlu za złoto ? Ktoś kto złoci i ma czas zawsze będzie mieć przewagę nad tymi którzy złota nie nadużywają i grają rekreacyjnie :) Z tą różnicą że na szybkim świecie surowce przyrastają na tyle szybko że nie trzeba ich kupować do rozbudowy ;) więc wszyscy mają podobne szanse, kwestia aktywności :) Za to na świecie x1, ktoś jak przyzłoci w pierwszym etapie to tak odstawi resztę że zanim go dogonią zwykli gracze to miną lata świetlne (po końcu bonusa ci co skorzystali będą mieć 3 miasta, kiedy reszta będzie potrzebować jeszcze tygodnia do podboju :p )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kos party

Ciach

Jeżeli ty jesteś Milady de Foch to ładuj panno te talary na barki i jedziemy, bo u mnie drwa rąbią aż wióry lecą tylko srebra brak :rolleyes:.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26668

Guest
Odp: Kos party

Spokojnie :D


Fajnie jak by dużo graczy było na tym świecie ;D tak jak było na pierwszych światach :D
Bo niestety coraz mniej tych graczy :(. Na farsali ledwo na m75 weszli (poł-wsch)
Mam nadzieje że tutaj będzie lepiej :D
 
Do góry