Kosynierzy

  • Rozpoczynający wątek KeFFiR.eK.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
linia.gif


images

Zwycięzca jest tylko 1 a będziemy nim my !

Kosynierzy !

Info od Boga
decolamp.png

Kosynierzy – żołnierze pieszych formacji ochotniczych i milicyjnych tworzonych na zasadzie pospolitego ruszenia, którzy uzbrojeni byli w kosy bojowe. Nazwa zazwyczaj odnosi się do okresu insurekcji kościuszkowskiej choć podobne oddziały brały udział także w innych kampaniach wojennych na terenie Polski. Jednostki te ze względu na improwizowany charakter były charakterystyczne dla działań wojennych o charakterze partyzanckim i powstańczym. Dewizą kosynierów było hasło "Żywią i Bronią", które umieszczone było na ich sztandarze.

76782964.gif
Rekrutacja

Otwarta/Zamknięta

- 1k pkt. Miasta

- Punkty walki Jeszcze nie obowiązują !

- Być blisko naszych rodaków tzn. Samo Południe Morza 45 !

- Mieć Duże doświadczenie w grze !
56837306.png

Jeżeli spełniasz nasze wymogi pisz do "alnino" na wiadomości prywatnej w grepolis !

linia.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Można by było to przerzucić do prezentacja sojuszu ?Niechcący napisałem to tu :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kosynierzy

Prezentacja b.ładna :) 10/10 Jedyne co to nie Twoja grafika ale ujdzie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kosynierzy

pikne. ale mam pytanie? czy to nie jest kolejny odłam BoS ? :cool:
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Kosynierzy

Ładna prezentacja, grafika, kolor, obrazek. Tekst też jest dobry ale powinno w nim znaleźć się coś o was, np. z jakich światów pochodzicie, co zamierzacie dalej robić itp. Daję 9/10.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Kosynierzy

Ja tam dam 8/10
Grafika trochę wali po oczach, niech tak ujmę ....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kosynierzy

Wszystko co ma byc w prezentacji jest tutaj zawarte, 10/10
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Kosynierzy

Prezentacja sama w sobie bardzo ładna, obrazek wyraźny i wyśrodkowany tam gdzie powinien się znajdować, inne obrazki złączone z gustem. Jedynie wkurza mnie ta czcionka i kolor który dobrałeś - oczy bolą ;p

8/10.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kosynierzy

Grafika zerżnięta na szybko z gugla, opis z wiki, wymagania jak do sojuszu gimbusów. Zero polotu, absolutnie nic kreatywnego czy godnego uwagi. No ale jesteś nowym trolem na forum więc dam na zachętę:

2/10
 

DeletedUser17205

Guest
Odp: Kosynierzy

0/0 pozostawie to bez kometarza
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Kosynierzy

nic szczególnego napis z wiki mało od siebie jakiś obrazek z google i tylko to a wymagania bardzo małe a i napis po oczach daje
na zachętę 3/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kosynierzy

Grafika zerżnięta na szybko z gugla, opis z wiki, wymagania jak do sojuszu gimbusów. Zero polotu, absolutnie nic kreatywnego czy godnego uwagi. No ale jesteś nowym trolem na forum więc dam na zachętę:

2/10
Masz codziennie ten trudny dzień? Jeszcze nie widziałem wpisu w którym kogoś chwalisz czy coś.;)
Z resztą nie widziałem także Twojej prezentacji krytyku.

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Co do prezentacji, nie jest zła, widziałem wiele dużo gorszych, napis daje po oczach co jest nie przyjemne i grafika nie Twoja, ale ogólnie 5/10 za kreatywność.:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry