[Nowość] Koszary

Status
Zamknięty.

DeletedUser29757

Guest
Śmiejecie się, a wie ktoś czym się będą wyróżniały te Ladoni i Spartoi, które będą wprowadzane niedługo?
Ignorowanie muru - w jakimś stopniu - byłoby fajnym urozmaiceniem. Ale czy nie za dużo tego na raz.
 

DeletedUser33478

Guest
Nie mityk mija się z założeniem gry :)

Jeżeli miałby być to mityk, to byłoby bardzo ciekawe
 
Ares' Sacrifice
Sacrifice up to 100 random non-mythical units you own in this city.
Ares' army
Consumes the entire fury pool. Gain one Spartoi for each point of fury on the offensive command. These units disappear after the fight.
Bloodlust
Improve offensive ability of all attacking units by 5% + 1% for every 200 Fury available. Additionally, return 50% of your dead unit's population as Fury.
Spartan training
All recruitment orders in the barracks are accelerated by 70% + 1% for every 100 Fury available for 2 hours.
 
I ogólnie nie można zapomnieć, że latający mityk z atakiem dystansowym to coś czego brakuje.
A ten cały ladon skrzydła ma, więc latać będzie. Także albo latać będzie z atakiem dystansowym, albo rzeczywiście coś z murkiem.
W sumie latająca, mityczna katapulta to by było coś mega zwariowanego, ale na +.
Spartoi to większa zagadka, jedyne co ciekawego do głowy przychodzi to coś w stylu "kazdy sparoi zwiększa sile ataku o x%", ale wątpię.
 
oto chodzi ma być taka jednostka bez statków i przelatywać mur muszy być jakaś nowa jednostka w koszarach ( dawno nie było zmian w wojsku robieniu )
 
ja chciałem tylko zaproponować zmiany. atak i obrona jednostka latająca niemityczna przydała by się w zmianach w koszarach co nie?
 
Ostatnia edycja:
mi chodzi żeby była taka fajna zabawka w grze, np. żebym mógł brata wesprzeć jak ktoś będzie go atakował i czemu latająca jednostka bo żeby nie musiał używać łodzi transportowych i szybciej będzie wsparcie
 

dorocia

Zespół Grepolis
Proszę uzupełnić propozycję o
1. Ankieta.
2. Konkretne dane - proponowana nazwa jednostki, koszt jej szkolenia, parametry obrony i ataku, sposób i prędkość poruszania się, pojemność łupu...
Sugeruję zapoznanie się z Regulaminem działu oraz stroną dotyczącą jednostek i uzupełnienie swojej propozycji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry