Koszt skrócenia/natychmiastowego ukończenia rekrutacji w złocie

Witam,
mam 2 prościutkie pytanka.
Od czego zależy koszt natychmiastowego ukończenia rekrutacji jednostek w grze.
Czy jest to zależne od ilości jednostek czy raczej czasu trwania rekrutacji?
Wydaje mi się, że od tego drugiego, ale nie mam pewności, nigdy nie złociłem.
Jaka jest to zależność? Chodzi mi o jakiś wzór na którym bym mógł sobie policzyć.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser32016

Guest
Od czasu trwania rekrutacji. Czyli w sumie też i od ilości jednostek ale wiadomo o co kaman xd
 
No tak, czyli bobasek+wielkie zbrojenia+szybsza rekru z misji+ferkion.
O, wychodzi, że ferkion jest OP w takim układzie.
I teraz tylko pytanie, czy taniej wyjdzie ferkiona przydzielić i złocić offy taniej, czy dejmosa, wskrzeszać go i dziubdziać z super siłą mnożonego, a nie dodawanego ataku.
Ale pewnie ferkion bo wskrzeszanie jest drogie.
Tak zdradziłem tajemnice. Dejmos>zuretka/urefon.
 

DeletedUser32016

Guest
Nie zgodzę się. Najlepszy bohater do tego typu akcji to Medea. Procki są tanie i silne a bonus do ataku od Medei potężny :p
 
Moim zdaniem ciężko stwierdzić.
I tak wysyłasz do sojuszu mass'a "dajcie surry ile wlezie" więc sojusz przysyła po równo.
Z takiej równej surki to pewnie klepiesz coś w rodzaju 40% konie 60% procki.
No i na nowym to jeszcze katapulty złocisz.
Więc może się okazać że przy takim złotym walcu w stylu 60 katapek 1300 procków 300 koników najlepiej wypada dejmos.
Zaraz to zresztą sprawdzę.
 

DeletedUser32016

Guest
Możliwe lecz na starym zazwyczaj robi się jeden typ jednostki + optymalny bohater do tego. Info w masie o proporcjach i udział przelewanej surki aż tak duży nie będzie
 

DeletedUser32016

Guest
No róźnie może z tym być. Jednakże stosunek każdej z tych trzech jednostek na okupach jest podobny. Zauważalne jest tez duże wykorzystanie rydwanów. Zależ to od preferencji graczy, ja np uderzam głównie w łuki i hopki skupiając się na obronie przeciwko mitom zrozumiale pomijając przy tym szermierzy
 
Szerek antymitowej ma 22, rydwan nby 23, ale robi się wolniej i na wyspach czerwonych z procarzami mu słabiej idzie.
Próbuje się przekonać do rydwana od bardzo dawna.
Próbuję, próbuję.
No i nie mogę od kilku lat.
 
rydki to z lenistwa się robi ;) aby nie wachlować surkami
klikasz rydki a z surki ktora zostanie łuki :) i szybkie

a na multi def mieście
birki , hopki , łuki/szerki + szybkie
 

DeletedUser32772

Guest
przy odsyłaniu ludzie będą odsyłać birki z pustymi transami jak padnie okupka. zgadza się jest sens
 
Do góry