Kronika-Co w trawie piszczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser34885
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32517

Guest
No ale tak strzelać z ucha czy tam uszów to, to jest nie ładnie... musisz uważać bo z tymi błyskawicami to nie ma żartów podobno
tenor.gif
 

DeletedUser25760

Guest
3 lata temu siedziałem po nocach, męczyłem ludzi fejkami, koniec końców i tak trafiało się na paru złotników..więcej grzechów nie pamiętam.
Nie kojarzę za specjalnie jak działała dominacja..mam trochę dziury w pamięci..ogólnie przydała by się dobra duszyczka która odpowiedziała by na parę pytań
 

DeletedUser6237

Guest
Powinienem zadać podstawowe pytanie
Warto wracać?

Ja zrobiłem ten błąd i cały czas się zastanawiam czy to było dobre żeby wracać jeszcze do tej gry, ale niech się dzieje :p ogólnie jak masz gry na Google Play i ludzie piszą że pay2win na 3/4 gier to ja z czystym sumieniem mówię że ta gra jest pay2win w 99% :) ogólnie zależy ile chcesz wydać i takie pytanie sobie zadaj :p
 

DeletedUser25760

Guest
Cho Mazak, pokaze ci gaming
Pisz w grze bo tutaj nie będę 24/7 zaglądał

Ja zrobiłem ten błąd i cały czas się zastanawiam czy to było dobre żeby wracać jeszcze do tej gry, ale niech się dzieje :p ogólnie jak masz gry na Google Play i ludzie piszą że pay2win na 3/4 gier to ja z czystym sumieniem mówię że ta gra jest pay2win w 99% :) ogólnie zależy ile chcesz wydać i takie pytanie sobie zadaj :p
Chce zobaczyć czy jeszcze potrafię w to grać
Taa..grałem z paroma złotnikami
Oni naginają zasady gry do własnych potrzeb :D
 
Forever Strong to główny sojusz, Forever Yang 2 człon. Jest pod moim, mateksisa oraz Satyryka dowodzeniem. Proszę się nie wyśmiewać. Jesteśmy tu tylko dla frajdy. Ale i tak wygramy ten świat. Zajmiemy pierwsze miejsce od końca ważne że z dobrym humorem. Władca Xeener, Mateksis oraz Satyryk pozdrawiają cieplutko.
 
Do góry