Kroniki Fallathanu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser983
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser983

Guest
Naprawdę dobra gra i jesli ktoś lubi fantastykę i pisanie to gra dla niego (najlepiej zostać krasnoludem i przyjść do Careogrodu).
Najlepiej jeśli zacytuję tekst z głównej strony:
Kroniki Fallathanu to gra MMORPG osadzona w fantastycznym Świecie, który został wykreowany przez graczy w przeciągu pięcioletniej historii istnienia gry (od września 2004). Jest to trudna gra ze względu na mnogość opcji, oraz zależności między nimi. Znany Świat Fallathanu podzielony jest między Księstwa, które toczą ze sobą stale walkę. Każdy gracz zaś może założyć własną organizację i dla jej chwały może budować i rozbudowywać swoje wioski, strażnicę czy farmę.
KF to nie tylko rozwój mechaniczny ale też i fabularny. Stworzyliśmy system fabularny, jak i podstawy ogromnego Świata, w którym bez problemu możesz się pogrążyć. Dzięki możliwości tworzenia własnego profilu, zdobywania umiejętności/zdolności/przedmiotów i czarów, możesz wykreować swoją postać na 1000 różnych sposobów. W grze spotkasz też MG, którzy pomogą ci oswoić się z naszym Światem, który jest oryginalny, ale przez to może wydawać się nieprzyjazny i wrogi, a z drugiej strony interesujący.

Sprawdź co mogą zaoferować ci Kroniki Fallathanu:
* 25 grywalnych ras
* 6 klas i 31 podklas
* 300 potworów
* setki umiejętności fabularnych i mechanicznych
* 10 księstw
* własna wioska, straznica, farma (KF to nie tylko RPG)
* wieści, codzienniki, poczta, karczma (miejsca fabularnej rozgrywki)
* bogaty Świat tworzony przez samych graczy
* i wiele więcej....
 

DeletedUser

Guest
Bardzo mi przypomina vallheru i santica.
Nie podoba mi się to, że z fantastycznej gry zrobili centrum matrymonialne.
Oceniam: 6/10.
 

DeletedUser

Guest
Ciekawa gra, nieprzekonująca. Według mnie przepych klas, podklas.
Osobiście, wolę MMO typu LastChaos (6 ras, 2 podklasy, dużo skilli, świetne pancerze, bronie, czego chcieć więcej?)

4/10
 

DeletedUser

Guest
Mnie zadziwia regulamin zmiany imion :)
Musi być klimatyczne, niepowtarzalne, nie może to być pospolite słowo... chyba że sobie takie imię wygenerujesz :D


Ech, ile to się nakłóciłem z Adminką od Imion (jak ją zwę :D) o zmianę... A i tak dopiero 3 propozycję uznała za godną (przy pierwszych dwóch się nieźle powkurzała jak podawałem jej argumenty "za" :D Jej "przeciw" był nerwami i raz - uszczupleniem mej sakiewki - łotrem grała :p. To jest także minus - nerwowa administracja)

Plusy... klimacik rodem z forgotten realms, wiele dróg rozwoju (mimo ogromu opcji nie musisz korzystać z wszystkich - w końcu widział kto wojownika zbierającego roślinki po lasach? :D), możliwość pojedynkowania się z graczami jak i z botami... i pewnie kilka innych, za krótko gram by mieć w miarę obiektywny pogląd.
 
Do góry