Krwiożercy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27365
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27365

Guest
Witam, po wielu porażkach z ekipami różnych kultur postanowiłem stworzyć sojusz który będzie istnieć od pierwszych godzin serwera.
Planowana nazwa sojuszu to: Krwiożercy
Planowana ekspansja to: centrum świata Eubea
Rekrutant na starcie to: krews11
Dyplomacja: sojusz otwarty na wszelakie układy z sojuszami x<3 członów
Wymóg punktowy: pierwszy dzień 1k pkt (wbija się 1h) choć oczywiście w pierwszych godzinach serwera przyjęcie automatyczne.
Poszukuje graczy chcących grać dość aktywnie, nie liczących na jakiś wielki sukces (nie jestem Mulardem i nie mam milionów żeby fundować złoto sojusznikom) choć powalczyć można a dojście do wygrania świata nie jest trudne tylko trzeba mieć czas i chęci a umiejętności same z czasem przyjdą.
Wiadomo na cuda nie liczę ale kto pierwszy ten lepszy (choć raczej tyle ludzi nie będzie chętnych:p)
Link rekrutacyjny w pobliżu mojego miasta: PO STARCIE ŚWIATA
Dziękuje za wszelką pomoc w dążeniu do najwyższych celów.
Pozdrawiam krews11
 

DeletedUser29557

Guest
wg. mnie pomysł dobry w dechę,
tylko Krwiopijcy (nie żercy)
drink.gif
 

DeletedUser27365

Guest
Zobaczymy jutro jak ruszy świat a nazwa to rzecz umowna choć Krwiożercy ma odwoływać że nie pijemy powoli krwi tylko dosłownie "żremy" i zjadamy graczy.
 
Ja odpadam zbyt agresywna nazwa jak dla mnie, jak zmienisz nazwę na jakąś bardziej pasywną np. "pluszowe misie" to może
 

DeletedUser27365

Guest
Nazwa jest to rzecz możliwa to zmienienia choć ja tu wyczuwam kpinę z mojej osoby i z sojuszu który planuje zrobić.
 
Do góry