Ksi Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

Ooo dajcie cynk jak będzie to zajadę :)

Na pewno znajdzie się kilka osób które chcą mi w gębę dać :p
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

Yoch, to może ustawimy dzbanki i będziemy pobierać po 10zł od osoby ;]]:eek:

Zobaczymy kto będzie bogatszy ;]

"Atrakcja roku, strzel w ry.. Retryka&Yocha, - tylko 10zł" ']
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

:eek::eek: ej no bez takich... nie ma zniżek studencko/ulgowych!!!

Bilet tylko normalny bez zniżkowy...
acz będą grupowe... ;]
50 strzałów dla sojuszu w cenie 400zł ;'] 20% taniej ;]:cool::D
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Ksi Party

ja nic nie zapłacę, b/d strzelać ze swojego ;D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Ksi Party

Obserwuję, obserwuję i w każdym temacie na ksi gawędzą jedne i te same osoby :confused:
Nie widać nikogo np. z BSET, RI, czy nawet z KM - ciekawe dlaczego :confused:
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Ksi Party

Może dlatego że nikt od nich nie ma nic do dopowiedzenia ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

Są, są tylko podbijają świat, a nie gawędzą :p

Zaczyna mnie irytować jeden ludek z WLT, który umie tylko rzucać czary z burzeniem muru. Co za... :rolleyes: Mam do gościa 16 godzin drogi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Ksi Party

Są, są tylko podbijają świat, a nie gawędzą :p

Zaczyna mnie irytować jeden ludek z WLT, który umie tylko rzucać czary z burzeniem muru. Co za... :rolleyes: Mam do gościa 16 godzin drogi.

Chociaż miałabym go podbijać na raty, tj. przejmując po drodze jakieś miasto, to za coś takiego marny byłby jego żywot :D
 
Odp: Ksi Party

oj ale marudzicie :)
ja mam od maja ( toż to ile miesięcy już) - jednego ludka z miastem 2k co 2x tydzień rzuca mi burzenie murku
ani go przejąć ani ubić ( bo wojska nie ma) - hehehehe

taki wrzód będzie mi siedzieć koło mnie do końca gry :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Ksi Party

Piszę tutaj, bo w temacie o sytuacji na naszym świecie tylko o jednym "Tolosa i Tolaosa". A tu świat zmierza ku końcowi i fajnie by było jakoś się poznać wzajemnie :eek:
 

DeletedUser

Guest
To zaiste straszna rzecz aga.
Powinnaś to zgłosić do programu "Dlaczego ja".
Mam nadzieję ze juz niedługo pojawisz sie na antenie "Polsatu" i ujrzymy twoja piękna twarz w tym epickim programie bo twoja sytuacja z pewnością na to zasługuje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

Droga Marto Sebek , ja to BSET i nie wstydzimy się , wystarczająco jest nas dużo na forach.
Cod od czarów , mój kolega rzeźnik a taka teorie dość ciekawą , twierdzi iż to ułomnoś i bezsilność (wyłączając konkursy), "jednoosobowe rzucanie gnojem":rolleyes:
Helena w Polsacie , kiedyś był u nas w Trójmieście taki program "co mnie gryzie" , dawaj Helka na dworzec główny w Gdańsku i możesz się pożalić :cool::cool:,
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Ksi Party

Droga Marto Sebek , ja to BSET i nie wstydzimy się , wystarczająco jest nas dużo na forach.
Cod od czarów , mój kolega rzeźnik a taka teorie dość ciekawą , twierdzi iż to ułomnoś i bezsilność (wyłączając konkursy), "jednoosobowe rzucanie gnojem":rolleyes:
Helena w Polsacie , kiedyś był u nas w Trójmieście taki program "co mnie gryzie" , dawaj Helka na dworzec główny w Gdańsku i możesz się pożalić :cool::cool:,

Sorry, ale chyba niekompletnie rozumiem Twoją nieco pogmatwaną wypowiedź. Wyczuwam w niej natomiast sarkazm i złośliwość. A ja chciałam tylko pokojowo zagadnąć :D
 
Odp: Ksi Party

no dobra - hehehehe
jak dla mnie nie ma problemu :) - tylko kogoż w polsacie by zainteresowała historia biednej gosieńki oczarowanej burzeniem murku :):)
oprócz was - chłopaków i dziewczyn z naszego serwera :)
ale z racji deficytowej widowni - cóż to jest za ilość 4 k widowni w tym aktywnej chyba z 1 k - hehehe

a wiec, zeby nie narażać telewizję na niepotrzebne koszty - to chłoptac po prostu mści się na mnie :) za zabrania mu jego miasta i chęć osiedlenia się koło jego małego miasteczka w odległości 9 min z kopytka :)

Zatem takowym zakańczam program "Dlaczego ja" - heheheh
a na luknięcie na wizerunek Helenki Trojańskiej musicie niestety poczekać do zlotu- hi hi hi

:) diabełku do gdańska mam daleko - a więc wbijaj z tymi swoimi rydwanami po mnie do wrocka i wtedy pojawię się w gdańsku :)co by omówić z toba przy filiżance kawy moje dywagacje na temat " co mnie gryzie - lub kto?" hehehhe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

do Marta996

Nie było sarkazu tylko śmiech , ja się nie spinam tylko nabijam z sytuacji , opowiem Ci historie , kiedys prowadziłem pokojowe rozmowy z jednym z twoich kolegów (pozwól ze pomine nick) i wtrakcie tych rozmów zburzył mi mur , twierdząc że był pijany i się zdenerwował , ja nie rzuciłem na niech nic , jedynie się ubawiłem
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Ksi Party

do Marta996

Nie było sarkazu tylko śmiech , ja się nie spinam tylko nabijam z sytuacji , opowiem Ci historie , kiedys prowadziłem pokojowe rozmowy z jednym z twoich kolegów (pozwól ze pomine nick) i wtrakcie tych rozmów zburzył mi mur , twierdząc że był pijany i się zdenerwował , ja nie rzuciłem na niech nic , jedynie się ubawiłem

A co to ma do mnie? Przykro mi jeżeli takie zdarzenie miało rzeczywiście miejsce, ale szczerze w to wątpię bo ja mam całkiem normalnych kolegów, którzy takich głupot się nie imają.
Ponadto ja to ja, a nie moi koledzy ;)
Więc nie wiem co ciebie tak w tej całej sytuacji rozbawiło :confused:
Ja zawsze podkreślam: masz coś do mnie, to pisz na pw a nie na ogólnym. Ok?
 
Do góry