Ksi Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

Ej widzę, że temat trochę podryfował jak szczątki biremek nie w tą stronę co trzeba. Ludzie pisać kiedy i gdzie się bawimy:D:D:D
Chyba po to jest ten wątek założony:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

Bawimy się na Krakowskim Przedmieściu , taka tu atmosfera panuje że tylko pochodnie i widły rozdawać , masakra nawet pożartować nie można bo się Pani obraża że na pw mam napisać

ALE PO CO
 
Odp: Ksi Party

jak już pisałam wcześniej ja w to wchodzę - kto ma jakieś namiary i ustalenia to piszcie - wcisnę swoje cztery literki w jakiś rydwan i dojadę do was :) hehehehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

To pytanie jak ludzie lubimy się bawić:
- knajpa, czyli spokojnie przy browarku
- Disco, latino balety
- Ognisko i szanty przy zatopionych biremkach
Proszę o sugestię:)
 
Odp: Ksi Party

To pytanie jak ludzie lubimy się bawić:
- knajpa, czyli spokojnie przy browarku
- Disco, latino balety
- Ognisko i szanty przy zatopionych biremkach
Proszę o sugestię:)

ja jestem wszechstronna dostosuję się do większości :)
oprócz - hehehehe - ogniska w plenerze zimą - bo jestem osobą ciepłolubną i zamarzam za szybko przy "-30" na dworze :) - nawet ognisko mnie nie uratuje :) i będziecie musieli skostniałe zwłoki gośki odesłać biremkami do domu ( ups.... nieeee stanowczo ta opcja odpada - bo chcę z wami pogadac - nie zamarzać i szczękać kościami i zębami )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

E tam Aguś my jesteśmy tacy Hot że Antarktyda by wyparowała BSETczanie to zdrowe i gorące chłopaki i uwierz że nie zamarźnież , wypchniemy się do konia i z dzidami będziemy czekać na WLTecznki , porwiemy wykorzystamy i wyrosnie wam pokolenie wojowników
BO NIE WAŻNE GDZIE , WAŻNE Z KIM
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

Jak widzę się rozchulało towarzystwo ;) Nowy na forum, proszę i przyjemne przyjęcie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

Dobra sprawa z tym spotkaniem. Łudź lub okolice byloby najlepszym miejscem chodz i do niego mam daleko bo ponad 300km ale wszystkim sie nie dogodzi. Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. A mianowicie: srednia wieku grajacych. Przyznaj sie Retryk jak stary jestes ty?
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

Dario masz w profilu...

;]

20 lat... wystarczy by się napić piwka ;] ;]]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

O i się zacznie liczenie wiosen...
Niektóre osoby, to się boją w dowód zaglądać, bo PESEL jakiś stary;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

Dalo by rady bo sam nie mam o wiele wiecej ale nie piwa bo to nie trunki dla mnie, wodeczke bym proponowal bo to czlowiek szybciej sie rozgrzewa. Czas nikogo nie szczedzi wiec predzej czy pozniej sami tez bedziemy sie bali zagladac w dowody. Wczoraj chodzilem do podstawowki a dzisiaj musze do pracy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

Może też być i kraków ;) Jak wódeczke dario to Stocka. Według mnie nr1 wódka ;)

Retryk rok starszy ode mnie.. kto by pomyślał :p
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

zdecydowanie wolałbym trzasnąć jakiegoś Nemiroffa '] najlepiej "brzozówkę" :D:D

cóż co poradzić nie chce się uczyć to się tyra w robocie, cóż znam ten ból...
Wliczy,bez obaw, nie wiek się liczy, lecz osobowość...

Hm... czyżbyś mnie miał za rozwydrzonego 14-15sto latka?? xDDD :cool::cool:
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Ksi Party

ja rowniez zdecydowanie za mocniejszymi trunkami sie opowiadam ;) Co do miejsca Krakow jak najbardziej pasuje wszedzie dolece :) Wilczur tak jak Retryk napisal nie liczy sie wiek lecz osobowosc :) Po forum widac ze Party moze byc przednie :D
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

OK zawsze to kolejna Kobieta do upicia, i zagonienia do tańców na stole wiecej ;]
 
Odp: Ksi Party

ups.... no to jak wy macie po 20 lat a ja 289 lat to troszkę sędziwa dama ze mnie - ale spoko luzik jakieś tany o laseczce jeszcze wykonam :)
ew. jak będę się przewracać to ponoć mamy tu gorących i żywotnych chłopaków - jakiś dżentelmen zawsze się znajdzie co pochwyci biedną 289- letnią płochliwą trojańską niewiastę :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

Okej, więc jeżeli chodzi o Mikołaja i prezenty przenosimy się tutaj, a więc na czym stanęliśmy...?
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

DarkSE
W związku z łamaniem naszych praw proponuje zebrać całe wojska i najechać na administracje zrobimy z tego no wiecie jesień średniowiecza , wywieziemy ich na rydwanach bez koni , Jeden rydwan dla Mblanka i Retryka , na północ nie dojadą jak znam życie zapijaczeni będą szlajać się od knajpy do knajpy . Świetni Mikołaje


Cóż jak na razie Mblanku, musimy bronić się przez zarzutami nieumiejętnosci prowadzenia rydwanów po pijaku ;]
Myslicie ze trzeźwy dałby radę rundkę po całym globie zrobić w jedną nockę??

Cóż, takie czary to tylko po głębszym da się odprawić xDD
 
Do góry