1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Ksi Party

Dyskusja w 'Ksi' rozpoczęta przez użytkownika Mariah, 1. Lis 2011.

1. redka

redka

Odp: Ksi Party

Łeeee.. a co to za wieczór kawalerski bez striptizu? No chyba, ze jakis pan się Wam będzie rozbierał, hehe ;-)

2. Retryk

Retryk

hm.. banda facetów+ piwo+telewizor i mecz+ gril (karkówka/kiełbasa)+flaszeczki, i jakoś da rade wytrzymać bez kobiety w pobliżu ;]

3. DarkSideEvil

DarkSideEvil Guest

A kto normalny laskę na impreze zaprasza , jedynie na trolejbus inaczej po co

4. Sebizzz

Sebizzz Guest

Re: Odp: Ksi Party

Poniosło mnie bo wkurza mnie fakt że ludzie zawsze wszystkich oceniają grupowo ;D
    Tak zdecydowanie wolę jak są obie płci niż tak sami faceci xD

5. Mblank

Mblank Guest

Chyba każdy woli jak jest koedukacyjnie;) Choć już chodzą pogłoski o paradzie kleyów i linijek;)

6. redka

redka

Ja tam linijką nie jestem.. prędzej kleyem ;)
    A te flaszki, meczyki, grille itepe.. to szybko by Wam się znudziły i smutnym wzrokiem poszukiwalibyście białogłowych, hehe :p

7. Mblank

Mblank Guest

Oj tam zaraz znudziły. Facet jak się zajmie sportem, piwkiem to w dobrym towarzystwie nie musi myśleć "tylko o jednym". To kobiety myślą, że facet myśli "tylko o jednym";P A przecież np piłka nożna potrafi być naprawdę zajmująca:D Nawet jeżeli kobiety nie wiedzą co to jest "spalony" ;)

8. redka

redka

Ja tam wiem.. to wtedy, kiedy oni stoją pod bramką trzymając się za klejnoty, w przeciwnej drużynie wymieniają się koszulkami, kibice krzyczą sędzia kalosz, a sędzia daje żółtą kartkę i mówi.. jeszcze 3 i wylatujesz z boiska ;) hehe.. Toć to easy :p

9. Sebizzz

Sebizzz Guest

redka przesadziłaś z tym sarkazmem xD

10. Retryk

Retryk

Padłem ze śmiechu... ']

swoją droga nikt nie mówił że ten mecz musi być w meskim wykonaniu.. nie lepiej mistrzostwa świata piłki nożnej kobiet? opcjonalnie w siatkówkę ']

^_^

11. redka

redka

A to nie o to chodziło? ;) Może kolega Dark mnie uświadomi, hehe.. On na pewno wie co i jak ;) I oświeci niewiastę - ignorantkę.. chyba, że tutaj też pokasują nam posty.. a tak sympatycznie było :p Chciałam o Gwiezdnych Wojnach pogadać i się go spytać jak się czuje stojąc po ciemnej stronie mocy, ale ucięli nam temat.. ;)

12. Retryk

Retryk

oj tam zaraz go od LV będziesz wymawiać... (LV- Lordos Vaderos)

a czy DS na Vadera się nadaje?? pomoc da się z nim przez telefon normalnie rozmawiać, więc znaczy że nie syczy jak przepalony wzmacniacz lampowy ;] :D

13. redka

redka

A to też słyszałam, że przez telefon nawet sympatyczny jest :p A Dartha Vadera to ja lubię.. Zawsze płaczę pod koniec 6 części.. Luk, ajm jor fader ;) I te wątki miłosne.. no przecież on to z miłości zrobił :) I zawsze chciałam mieć taką świecącą pałkę,żeby z bratem się lać ;)

14. DarkSideEvil

DarkSideEvil Guest

zabawni jesteście w bliższym poznaniu tematu przezabawni co do SW owszem lubie LV to ciekawa postać

15. redka

redka

Wiem, wiem. Ja jestem bardzo zabawna.. gdzie nie pójdę tam mnie wyśmieją ;) Póki co udaję się na randkę z Morfeuszem.. koniec imprezy na dzisiaj :p

16. Retryk

Retryk

Darkuś bo człowiek To nie tylko osobnik z grepolis,
    Pozatymc zemu nie można czasem pobyć normalnie miłym, zabawnym z humorem...
    tak by się oderwać od szarej nierzeczywistosci Grepolis... xD

@Redka
    I już wiadomo że popęd do błyskotek zaczął się w b.młodym wieku...

Acz ja z Siostrzeńcem wykręcalismy świetłowki z pociagów. po 10-15 sztuk na osobe, i jazda do lasu się objać nimi... ;]
    Wiecie jak fajnie czuć Takiego Headshota ?? heh, nie ma jak en przypływ adrenaliny xDD

17. DarioI

DarioI Guest

Po przeczytaniu tego nasuwaja mi sie dwie mysli co do tej imprezy. Albo to bedzie hardcore imprezka albo lipa gdzie duzo sie napisalo a malo zrobi.
    Tak czy siak mam nadzieje ze zostaniemy tak ze dwa miesiace do przodu poinformowani o miejscu i czasie tej imprezy. Chyba musze na benzyne zaczac zbierac.

18. Sebizzz

Sebizzz Guest

Dario lepiej ją kup teraz bo do spotkania pewnie po 8zł + za litr b/d ;X

19. Retryk

Retryk

ale widzę przycichło... ^_^

ŁOOSZ .... Sebciu zwariowałeś waszkę po 8zł??
    Toż taniej będzie nygasa zawlec do ciągnięcia autka ;]

20. Sebizzz

Sebizzz Guest

No widzisz co za czasy nygasy tańsze od benzyny ;D

Do góry