Ksi Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

Dark ale zobacz z innej strony, jak już wywiesz się kto za futrem się chowa, to zobacz ile korzyści jak To kobieta...

Nie trzeba pleców brudzić/mrozić, bo amsz ciepłe futerko jako łóżko polowe ;]
do tego zawsze pod ręką...

Mazury... Komary... wilgoć... hm.. jak w tropikach... ;/
jedynie co to piersi na plaży ratuja całą sytuację ']
 
Odp: Ksi Party

oj... a ja nie wiedziałam o tym zlocie - ech..... no trudno ...
trzeba zostać w grepo do sierpnia by poznać w realu większość obiboków z którymi się biję, piję i ....... :) hi hi hi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

a jest tam na tym zlocie jakaś muzyka bar czy coś w tym stylu??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

O Helena Trojańska dawno nie gościłaś na forum, co tam u Ciebie słychać, rzadko u nas kobiety goszczą, ostrze włócznie, musisz uważać bo cię porwę z WLT-kowa hehe.
Na marginesie dlaczego został usunięty mój post o chędożeniu *(ze staropolskiej gwary znaczy uwodzenie białogłowy) i kobietach w futrach , wyjaśnie nie chodzi o zarost *:))) , (ciężko pisać) tylko o ubranie
To nie fer
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Ksi Party

Ale to słowo ma też inne znaczenie i tego też trzeba unikać. Trzeba pamiętać że to forum gry i tutaj mają dostęp też osoby które nie są pełnoletnie, a dobrze by było jakby też udzielały się. Ja mogę z wami tutaj od czasu do czasu pisać ale też muszę pilnować, więc najlepiej by było gdyby unikać takich słów.
 
Odp: Ksi Party

oj diabełku kochany :):) Helenka użyje dratwy i przyszyje się ciuszkami do łoża co by trudniej ją było porwać :) - a łoże mam kamienne - więc ciężko oderwać z podłoża - hi hi hi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

Helka, kojo mam na barce, i to mahoniowe a nie kamienne, coś cienko u was z kasą że śpisz na nagrobku, no co ty odciski sobie narobisz , wilka dostaniesz i po 30 nic tylko łóżko ci odwrócą i pomnik gotowy jak chcesz to ci kupimy coś z chłopakami ^^
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

Cóż, Mariah weź pod uwagę że dosyć duży procent młodych nie będzie wiedziec co znaczą staropolskie słowa... ']

Coż, a może by tak zrobić dział tylko+18 ;]
gdzie mozna napisać/zobaczyć go mając wpsiane w właściwosciach 18lat...
(unikniecie konsekwencji rpawynych)

z resztą młodzież dziś lepiej klnie niż szewc... ;]
(polecam wejść do szkoły, bądź pograć w cs 1.6 na popularnych serwerach) minuta bez wiązanki to będzie święto xDD

Nie wiem na grzybka ta wszechogarniająca cenzura... Toz to słowa wyrażajace uczucia, ;]



Jak mogę się dorzucić na wyrko ale takie ^_^"
1231445dfgdf.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

-kochanie, dzisiaj ja śpię z prawej strony ;]



Ej, Wy też macie bonus nocny w godz 24:00-09:00?
Ja tak mam i nie wiem o co cmon o_O
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

nie mam pojęcia ocb.. z tym ale fakt ataki wchodzące po pólnocy są bez Bonusa...

moze to zwiazane z dzisiejszą przerwą konserwacyjną która była..

Ale przy takej zmianie winno być cos głośno o tym..a tu Cisza...:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
:)

Co do tych spotkań to na prawdę bardzo fajna sprawa i było by na prawdę ekstra gdyby R.P.G, NL, BSET i inne sojusze zasiadły by przy jednym stole:D na pewno sporo by się działo :p po za tym spotkanie gdzie jest umawiane jest tylko ustawiane przez moderatorów? Miejsce również może być chyba wyznaczone i dogadane przez członków innych sojuszy i zorganizowac wszystko:) oczywiście także przy udziale czynnym moderatorów:) również aby frekwencja była wyższa każdy o tym spotkaniu napisać może w masówce w swoim sojuszu:) na pewno było by bardzo pozytywnie :D co do wulgaryzmów trzeba uważać bo już mariah mnie upomniala mimo ze napisałem pierwsza literę wulgaryzmu i jest ostatni człon a resztę zastąpiłem gwiazdkami.... Hmm nie wiedziałem ze tak nie można.. Co do spotkania to na nim najbardziej trzeba by było uważać na DarkSida żeby po paru strzemiennych nie przyszło mu rzeczywiście porwać Helenke i czmychnąć w jakiś Grand Hotel.. :D Retryk człowieku jak ja uwielbiam z Tobą rozmawiać! Pewne osoby nadają charakter temu światu i z pewnością do jednych z tych osób należysz Ty :D trochę pro- gejowsko to zabrzmiało ale miałem tu na myśli charakterystyczny udział w życiu Ksi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

oj zapewne by się dzialo jakbyśmy tak zasiedli przy jednym stole ;)
z CW tez pewnie ktoś by się pojawił :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
Odp: Ksi Party

Zawsze możecie zrobić sobie sami takie spotkanie. Raz do roku jest spotkanie także z nami, na poznanie członków teamu, a przy okazji także kolegów z gry.
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Ksi Party

Zawsze możecie zrobić sobie sami takie spotkanie. Raz do roku jest spotkanie także z nami, na poznanie członków teamu, a przy okazji także kolegów z gry.

ja sie pisze ;) Tylko prosze o info wczesniej bo jak bym mieszkal w Polsce to rzut beretem i sie jest a z zachodu ciezej wyskoczyc na imprezke do Polski :cool: Trzeba planowac (delegacje) pogadac ze szwabem i uargumentowac mu ze delegacja bedzie oplacalna dla firmy ;)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

Wilczur, DO takiego spotkania przydało by się z dwie jednostki specjalne Porządkowych...

Toż ustawka przy stadionie na Derbach, to by była przy takim czymś jak festyn rodzinny ;] ;)

Ale fakt cóż, do wakacji niedaleko, wiec będzie jeszcze szansa się zebrać (o ile wiele osób będzie grało nadal):p

Ale fakt z chęcią bym usiadł napił się piwka i z wieloma wypił po kielichu... '] pogadać posmiać się, mm... Tudzież Darka przywiązac do drzewa by Kobiet nie porywał xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

a ja bym zabrał zapałki może by jakiś puktow narobił hihih:mad:
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

sądzę że najważniejszy byłby sprzęt z netem, i agregat prądotwórczy ;]
chyba ze by każdy sojusz ulop załaczył na czas spotkania ^_^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ksi Party

Ja przyjade a od Helenki wara , przełoże prze kolano i zrobie to co z WLT dam klapsa hehe , mam nadzieje że faktycznie pojawi sie wtedy duzo osób wiec organizujcie ja sie pojawie , w sumie tu jest ta moja lepsza strona (grepo to taka terapia jak wyzbyc się agresji).
Tak że na BSET liczyć możecie pojawią się w dużej liczbie i nawet festyn będzie , ognie i na końcu porwiemy WLT-czkę. Tak się bawia chłopaki nad morzem , a imprezkę albo pod Łodzią, albo pod Warszawą tak żeby nawet ci na uchodztwie nie rzecholili że maja za daleko
 
Odp: Ksi Party

aj tam, aj tam - Helenka i tak na takie kolczaste łózko by nie dała się zaciągnąć nawet siłą - hehehe
zawsze by poszukała jakiejś pomocy- nawet by wieśniaków z wiosek zwerbowała :)

a na zlot to na pewno przyjadę - was nie spotkać to normalnie jak czarna dziura w kosmosie :)

a WLT - klapsa ? e.... chyba nie :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser9664

Guest
Odp: Ksi Party

jak kalendarz pozwoli to na pewno się stawię ;]:cool:

ale różnie bywa, zwłaszcza że na lato będzie pewnie dużo konwentów zwiazanych z Mangą i Anime ;]

a co za tym idzie będzie mało czasu i kombinacje jak tu 2 tyg urlopu rozłożyć na tyle spotkań ;]] :cool::cool::cool:
 
Do góry